Şimdi Ara

358. Dönem (Şubat 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (Formlar eklenmiştir!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.760
Cevap
63
Favori
243.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, askerlikle ilgili aklıma takılan bir kaç soru var epey kafamı kurcalayan, bilenler cevaplarsa çok memnun olurum :)

Şubat 2015'te askere gitmek istiyorum 30 Kasıma kadar tecil bozdurmam gerekiyor sanırım biliyorsunuzdur.

- Sormak istediğim (Kısa Dönem Olarak) şubatta gitmek istiyorum diyip gidilemiyor sanırım konuşmalardan anladığım kadarıyla, bunun için şubat döneminde gitmek istiyorum diyip şansımı o dönem için arttırma ihtimali var mıdır ? Bu arada Çankırı/Ilgazlıyım İkamet Ankara ve 90'lıyım bilginize.
    - Hemen tecil bozdurunca belli oluyor mu gitme dönemi bilmiyorum ama oldu diyelim ŞUBAT 2015'in hangi gününde gideceğimizi nasıl öğrenebiliriz ? Belli kalıplar var mı işte dönemlerin 4'ü ile 10'u arası gibi.
    - Üstte sorduğum soruya göre Şubat ayının ilk haftası yurt dışına çıkmayı planlıyorum. Kasım 30'a kadar tecili bozdurduğumda yurt dışına çıkış yapabiliyor muyum ? Çıkış yaparken senin celp dönemin yaklaşmış kardeşim gidemezsin demesinler sonra :)
    - Ve son olarak bu soruları sorabileceğimiz bir çağrı merkezi bulamadığım için yazdım. Eğer genel bu soruları yönlendirebileceğimiz bir çağrı merkezini bilen varsa paylaşırsa harika olur ! ASAL Bölge Başkanlığı iletişim numaralarında hiç bir cacık yok telefonları açmıyorlar bile bilginiz olsun.

Şimdiden teşekkürler.

• Dostum şubeye gidip tecil bozdurduğunda ne zaman gideceğini ve gideceğin yerin açıklanma tarihini söylüyorlar.. 2. olarak yurt dışına çıkabilirsin sıkıntı yok bende 356.dönem olarak 22 temmuzda açıklanmıştı ve o tarihlerde yurt dışındaydım..başka bi sorun olursa cevaplamaya çalışabilirim atarsa 96:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yapın. fotografı web camla çekiyorlar orada :D

he birde şu google drive erişim izni istiyor onu ayarlarmısınız.
  • Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Başvurumu yaptım bakalım :) Bu arada kontrol eder misiniz görüntülemede sıkıntı var mı diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Başvurumu yaptım bakalım :) Bu arada kontrol eder misiniz görüntülemede sıkıntı var mı diye?

Hadi hayırlı olsun hocam, sana hangi tarihi verdiler ne zaman açıklanacak diye :)

bu arada yoğunluktan cevap vermedim sorularına ama arkadaşlar söylemiş zaten :)

diğer olayda sanırım asalın sitesinde 2015 celp dönemi yeri diye yazmışlar,
    bende 2015 şubat olarak süzdüm bu yerler çıktı :) hatta listenin başında asker alma bölgesi diye yazmışlar sanırım yanlış yorumlamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 23 Ekim 2014; 18:25:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turti88

Dostum şubeye gidip tecil bozdurduğunda ne zaman gideceğini ve gideceğin yerin açıklanma tarihini söylüyorlar.. 2. olarak yurt dışına çıkabilirsin sıkıntı yok bende 356.dönem olarak 22 temmuzda açıklanmıştı ve o tarihlerde yurt dışındaydım..başka bi sorun olursa cevaplamaya çalışabilirim atarsa 96:)

bitirmişsin hocam sen biz gitmeden evdesin Allah'ın izniyle :) geldiğinde derin derin anlatırsın artık :)
  • onur4008 O kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası mesai saati bitimine doğru işlemler başladığı için sağlık raporu yetişmedi :) Yarın onu da halledip tamamen bitirmiş olacağım başvuruyu :)
  • Saol kardeşim sizede şimdiden hayırlı teskereler Allah iyi insanlarla karşılaştırsın..

Bu arada o listedekiler benim bildiğim kadarıyla tecil ettirmeyip celb dönemi gelmiş olanların hangi dönemde gideceklerini gösteren liste değil mi? Mesela 1995 doğumlu Afyon'a kayıtlı birisi Şubat ayında askere gidecek gibisinden. Hayır inşallah gideceğimiz yerlerdir yani baksana mis gibi liste
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Beni de ekle kardeşim. Pazartesi gidip bozduracağım bende tecili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Bu arada o listedekiler benim bildiğim kadarıyla tecil ettirmeyip celb dönemi gelmiş olanların hangi dönemde gideceklerini gösteren liste değil mi? Mesela 1995 doğumlu Afyon'a kayıtlı birisi Şubat ayında askere gidecek gibisinden. Hayır inşallah gideceğimiz yerlerdir yani baksana mis gibi liste

Listenin tamamına baktım Antalya da dahil olmak üzere birçok il yok. dediğine göre kardeşim Antalya kayıtlı 95 doğumlu kimse yok anlamına geliyor. liste eğer doğruysa zaten süper olur :) yarın 357 açıklansın tahmin ederiz bizde zaten az çok

Gideceğimiz yerlerse efsane olur
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANLOVE -- 24 Temmuz 2021; 0:55:17 >
  • Ben gözüme kestirdim birkaç yer inşallah hayırlısı olur hepimize :)

Bir tertip daha aramıza katıldı. Çok gün var ama çok çabuk geçeçek günler bir bakacaz askeriz :) sonra artık burda yazdıklarımızı askerde okurken güleriz kendimize :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bende bozdurdum tecilimi normalde 30.10.2015 e kadardı 30 yaşında askere gidiyorum, sanırım en çok eşimden kızımdan ayrı kalmak koyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur4008

Ben gözüme kestirdim birkaç yer inşallah hayırlısı olur hepimize :)

Bir tertip daha aramıza katıldı. Çok gün var ama çok çabuk geçeçek günler bir bakacaz askeriz :) sonra artık burda yazdıklarımızı askerde okurken güleriz kendimize :)

Kasımı 15 gün ile kaçırıp şubata kaldım nasip bakalım hayırlısı böyleymiş. hayırlısıyla bitirip gelelim bütün tertipler olarak

• EskiyeNi kullanıcısına yanıt
    Abi biz sevilimizi nasıl geride bırakıcağımızı düşünüyoruz bide

Sana allah kolaylık ve sabır versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah hepimize hayırlı teskereler ve bol bol güzel anılarla dolu bir askerlik nasip etsin inşallah.

@onur4008 valla bende de aynı durum var :) 4.yıl bitecek kız arkadaşımla. Annem ve kendisi her gün dua ediyorlar güzel, rahat bir yer olsun diye :)
  • gençler askere çıkan yeri nerden öğreniyoz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yossi Kohler

gençler askere çıkan yeri nerden öğreniyoz?

25 ocak da açıklanacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.