Şimdi Ara

BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
12
Favori
39.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mersin/Erdemli mağazasında 75 TL'den 6 adet satıldı.

Hocam mesajınızı gördüğümde çok şaşırdım. Bende Mersin/Erdemli de yaşıyorum. Sizin bağınız nedir burasıyla? Yönetici olduğunuz için dikkatimi çekti. Saygılar.
  • Kanima girdiniz 100 lira veya altinda bulursam alcam yarin sabah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ürün 149 un altında olma ihtimali yok, ne kadar salladınız lan öyle? kurumsal bir firma bayiye göre barkod fiyatı atayamaz. 75 diyor, 50 diyor şaka mısınız abi? kandırmayın milleti şuan 149 a düşürmüşler elde kalanları.

Nevşehirde yeni açılan bim mağazaya özel 59 tlden aldım. Kimsenin kimseyi keyfi kandırma gibi bir niyeti hele benim niye olsun. İsteseniz fişini ekleyeyim.
    eit:Yeni farkettim forumda lan lı konuşma hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senolars -- 19 Ekim 2014; 8:40:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vay benim mouse'dan. Logitech logosu daha silinmemiş belli ki yeni

Yeni sekmede açarken tekerlek sıkıntı yaratıyorsa söyle yiğenim yardımcı oluruz

Sağolasin kardeşim çok tesekkur ederim Logitech mk-320 bin mouse şimdilik problem yok

Haziran yeri gelmişken klavye-mouse setini nasil aldigimi anlatayim :)

Bir ara teknosada kampanya vardi forumda hatta baya konu dolasti

Seti 5 TL te Aldim alicisi yoktu sadece , adam illa tutturdu calistiramassin iade de almam dedi bende olsun sen ver dedim ve 5 TL ye Aldim

Sonra eve geldim 1 hafta da iletişime geçtim logitech avrupa ile maillere geç cevap verdiğim için bu kadar uzun surdu

Adamlar sağolsun Hollanda dan Türkiye te iki günde aliciyi yolladilar bende ayarlarini yaptım , güzel bir aliaveristi
     BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 19 Ekim 2014; 9:14:38 >

• Bu ürün 5+1 mi 3+1 gibi görünüyor resimlerde.TV performansı nasil film maç icin

• Tv için uygun mu ? Dijital bağlantı yok anladigim kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolars

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ürün 149 un altında olma ihtimali yok, ne kadar salladınız lan öyle? kurumsal bir firma bayiye göre barkod fiyatı atayamaz. 75 diyor, 50 diyor şaka mısınız abi? kandırmayın milleti şuan 149 a düşürmüşler elde kalanları.

Nevşehirde yeni açılan bim mağazaya özel 59 tlden aldım. Kimsenin kimseyi keyfi kandırma gibi bir niyeti hele benim niye olsun. İsteseniz fişini ekleyeyim.
    eit:Yeni farkettim forumda lan lı konuşma hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz?

Hocam açılışlarda bazı ürünlerde fiyat adeta beleş oluyor. Ben de zamanında bim açılışında 250tl değerinde acer monitörü 79tl ye almıştım. Ama açılış haricinde, aynı ürünü bir şubede 149 diğer şubede 75 TL ye vermesi çok saçma. Bunun standardı olmalı.

• Diyarbakır'da olaylardan dolayı varoş mahallelerdeki Bim'ler hep kapalı. Biz faydalanamıyoruz bu nimetten!

• pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Cok iyi denk gelmis. Aliciyi ucretsiz mi gonderdiler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Cok iyi denk gelmis. Aliciyi ucretsiz mi gonderdiler?

evet kargoyu bile ödemişler
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Helal olsun adamlara

• İzmit'te var mı acaba? 129 TL den alan varsa ve alabilirse öm bekliyorum.
  • 129 TL ye 3 tane aldım.Birisi Salona diğeri arkadaşıma, 3. sü de sınıfıma.Bence çok uygun ve kaliteli...

Edit: Salonda tv ye bağladım stereo kulaklık çıkışından z506 nın stereo girişine girdim.Çok iyi olmasada tatminkar bir 5+1 sanal 3d desteği var.Utanmasa arkadan gelecek sesleri de verecek.Müzik falan dinlerken gayet yeterli, filmlerde ise oldukça beğendim.Bas düğmesi yarının altında, malum apartman.Buna rağmen yeterli diyebilirim.Bilgisayarımda x540 var ona nazaran malzeme kalitesi olarak biraz düşük görünsede seslerin, özellikle tüzlerin daha temiz olduğunu söyleyebilirim.Bas konusunda aralarında pek fark göremesemde x540 bir adım önde ama z506 daha yumuşak ve düşük tonlar daha temiz(70hz ve altı).Ses şiddeti olarak her ne kadar 75 watt olsa da x540 biraz daha güçlü.Bu arada z506 yı kurduğum salon 30m2 ve rahatlıkla yetiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 19 Ekim 2014; 13:09:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

129 TL ye 3 tane aldım.Birisi Salona diğeri arkadaşıma, 3. sü de sınıfıma.Bence çok uygun ve kaliteli...

Nerden hocam ve başka var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

129 TL ye 3 tane aldım.Birisi Salona diğeri arkadaşıma, 3. sü de sınıfıma.Bence çok uygun ve kaliteli...

Nerden hocam ve başka var mıydı?

Tokat/Erbaa dan aldım 3 tane vardı 3ünü de biz aldık.Diğer bim de 1 tane kalmıştı onu da öğretmen arkadaşa aldık.Gezineyim kenar bimlerde kaldıysa buraya yazar almak isteyenlere yardımcı olurum...
  • 149 tl den ucuza alanlar fotoğraf atabilir misiniz?
  • Kadikoy tarafinda arastiriorum yok bi yerde yahu

• cem_uar2 kullanıcısına yanıt
    trink parayla o alınmaz isterse 100 olsun o fiyata en az 4 taksit olmalı
  • Bilgisayarı seneye alacağım ama şimdiden bunu alsam mı diye düşünüyorum. Baya kararsız kaldım. Vatan'da 9 olumsuz yorum var.

Bence aynı fiyata şu iki alternatif daha iyi görünüyor.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/CREATIVE-SBS-A520-5.1-Surround-Hoparlör,103452,504949,827897.html?langId=-14
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/CREATIVE-SBS-A550-5-1-Gaming-Speaker,103452,504949,1236825.html?langId=-14#kullan_C4_B1c_C4_B1-yorumlar_C4_B1

Siz ne dersiniz?

• Bizimkinde anca kondisyon bisikleti var arkadaş. (Merdivenköy)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.