Şimdi Ara

İlk cover videomu paylaştım dinlerseniz çok sevinirim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    buda bi yorum tabi
  • Bence asıl olay, söyleyebilmen değil duyguyu verebilmen. İngilizce biliyormusun bilmiyorum ama bana sanki sadece yazıyı okuyormuşsun gibi geldi. :(

Ses ve gitarda sorun yok, belki Türkçe denesen arada ki farkı görebiliriz.
  • sarki ismi ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden süpersin gaza geldim yarın gitara başlıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce teleffuzum çok zor ama dediğiniz gibi olay duyguyu katmada ve bu konuda çok eksiğim var bunu biliyorum yorumunuzu dikkate alıyorum bide benim küçük sevgilimi kaydedip atmayı planlıyodum ozaman sizle iletişime geçerim zamanınız olursa onuda yorumlarsanız sevinirim :)
  • İbrahim Tatlıses ingilizcesi gibi olmuş. Bir de şarkı söyler gibi değil bir şeyler okur gibi tonlamalar yapıyorsun bence.
  • çok teşekkür ederim :)
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Imagine Dragons - demons
  • kubilay242 K kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.

ben cok begenmedim ama ilk e gore bence guzel arkadaslarin dedigi gibi egitim alsan iyi olur aslinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    yorumunuz için çok teşekkür ederim :) kendimi geliştirmek istiyorum ve burda paylaşılan yorumlar gerçekten çok değerliydi benim için kendimi ne yönde geliştirmem gerektiğini öğrendim
  • Bence baya başarılı
  • Lucky Blow kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim :)
  • sesin güzel tek eksik aksan bence. aksanını düzeltebilirsen güzel olur. gerisini beğendim
  • çok teşekkür ederim yorumunuz için :) dh den bi arkadaş çalıştırıcak inşallah geliştirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay242

çok teşekkür ederim yorumunuz için :) dh den bi arkadaş çalıştırıcak inşallah geliştirebilirim

kim çalıştıracak hocam
  • SmallKing1 telaffuz konusunda yardımcı olucak ben ona kelimelerin nasıl söylendiğini sorucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay242 -- 20 Ekim 2014; 20:45:46 >
  • kubilay242 K kullanıcısına yanıt
    Bende kocasinandayım ve müzik tarzlarımız benzer bende müzikle kendimce uğraşıyorum hangi okul ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses iyi ama ritim çok kaçırıyosun. biraz daha geliştirmen lazım
  • beykent üniversitesindeyim bu sene kaydoldum ama yenibosna metrobüsunün yakınında oturuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay242 -- 20 Ekim 2014; 22:26:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.