Şimdi Ara

★★★ LG G3 BEAT ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.413
Cevap
27
Favori
139.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tods

@alone_wolf89

bunu alırken s5 mini yide ciddi şekilde inceledim. açıkçası bugüne kadr genelde samsung kullanan birisi olarak 1.5 gb ram kullanmasına rağmen hala arayüz takılmasını görmek beni lg ye yönlendirdi. Yine g2 ile kıyaslıyorum ama g2 akıcılık yönünden 5 üzerinden 5 ise bu cihaz 4-4.5 arasıdır bana göre.

@seymen57

Ekran görüntülerini ekledim. Bunlar ilk şarjımdan. sabah çıkardım şarjdan.
     ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) ★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi )

yoğun kullandığınızı farzedersek bir günü rahatlıkla çıkarabilir diyebilirz teşekkür ederim bilgileriniz için
  • quote:

@alone_wolf89
    Çok çeşitli cihaz kullanmadım. lumia hakkında bişey söyleyemem. ama evde g2 var ve onun ekranı kadar iyi değil haliyle. ama çokmu fark var dersen bence yok. Tabi bu kişiden kişiye değişir.

@cagatayucuzal
    elle selfie nedir açıklarsanız bakabilirim.

gesture shot, elle selfie nedir bilmem ama mesela benim işime yarayacak olan miracast bu telefonda yok. dediğim gibi evde g2 de olduğundan bunu önemsemedim.

edit: ses ile selfie çekme var. çiiz,smayl,kımçi veya elci kelimelerinden birisini söylerseniz 1 sn sonra fotoğraf çekiyor.

ön kamerada resim çekirken elinizi düz yapıp yumruk şeklinde yaptığınuzda otomatil resim çekme özelliğ
  • O özellik olması lazım. Tanıtım Videosunda var.
    Benim cihaz Salı günü gelecek insaAllah bakıp bende haber veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=2gkZXbE0S5o
    bu linkte inceleme var telefon hakkında ama lg g 3 den daha hızlı açıyor bazı uygulamaları ne kadar doğru ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

quote:

@alone_wolf89
    Çok çeşitli cihaz kullanmadım. lumia hakkında bişey söyleyemem. ama evde g2 var ve onun ekranı kadar iyi değil haliyle. ama çokmu fark var dersen bence yok. Tabi bu kişiden kişiye değişir.

@cagatayucuzal
    elle selfie nedir açıklarsanız bakabilirim.

gesture shot, elle selfie nedir bilmem ama mesela benim işime yarayacak olan miracast bu telefonda yok. dediğim gibi evde g2 de olduğundan bunu önemsemedim.

edit: ses ile selfie çekme var. çiiz,smayl,kımçi veya elci kelimelerinden birisini söylerseniz 1 sn sonra fotoğraf çekiyor.

ön kamerada resim çekirken elinizi düz yapıp yumruk şeklinde yaptığınuzda otomatil resim çekme özelliğ

Bahsettiğiniz özelliği denedim şimdi. Evet var. ama Sesle kontrol olanı çok daha kullanışlı geldi bana. elinizi Düz gösterip yumruk yaptıktan sonra 3 saniye sayıp fotoğraf çekiyor. Diğerinde elci ve çiiz derseniz 1 sn sonra çekiyor.
  • peki tods g 3 teki gibi akıllı uyarı var mı?yani kişi seni aradı ama duymadın 1 saat sonra aramak ister misin diye uyarı veriyor mu?
  • alone_wolf89 A kullanıcısına yanıt
    Bunu da henüz görmedim. daha doğrusu g3 teki varolan bu özelliği biliyordum. denk gelirsem buradan yazarım. ya da ayarlarda görürsem.

yanlız bir şey dikkatimi çekti. verdiğiniz linkteki karşılaştırma videosunda g3 beat de nfc var görünüyor fakat bendeki cihazda yok! bu ilginç geldi bana
  • Lg nin sitesinde de nfc var yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tods ne yaptın daha da inceleme fırsatın oldu mu

• işin açığı fazla kurcalamadım kamerasını falan. en azından gündüz fotoğraf çekmeyi de unuttum. sadece batarya hakkında yorum yapayım. benim için gayet yeterli. sabah şarjdan çıkardım ve şu an %42 kalmış. bir kaç telefon görüşmesi yaptım. ara ara interneti kullandım. whatsapp falan. bunun haricinde herhangi bir takılma falan yaşamadım henüz. ayrıca benim cihazımda nfc yok. buna emin oldum. bu arada kamera ile sadece odaklama denemesi yaptım. bu lazer zımbırtısı işe yarar bişeymiş. gayet hızlı o konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 27 Ekim 2014; 20:55:08 >
  • Bu arada D722K modelinde NFC var. ama bizdeki d723tr. lg Türkiye sitesinde de nfc den eser yok.
  • Ön kamerası yeterli mi?

• Yani verdiğim parayı hakediyor diyor musun sonuna kadar

• kendi kullanımım açısından verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum. bunun haricinde Lg nin sırf g3 ten daha düşük özellikte olsun diye bazı şeyler kısmasına sinir oldum. mesela otomatik ekran aydınlatmasını göremedim. ve bildirim ışığı sadece tek renk yanıyor. oda kırmızı. olsaydı ne olurdu? çokta muhim değil. nfc olup olmamasıda önemli değil. bundan önceki cihazlarımda vardı ama kullanımım 1-2 kere ötesine geçmemiştir.
  • Bu hatırlatıcı var mı geçen sorduğum sana akıllı uyarı

• subway minecraft falan da denediniz mi kasma var mı ben de almayı düşünüyorum. Arayüzden biraz ss atar msınız güzel mi telefon
  • quote:

kendi kullanımım açısından verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum. bunun haricinde Lg nin sırf g3 ten daha düşük özellikte olsun diye bazı şeyler kısmasına sinir oldum. mesela otomatik ekran aydınlatmasını göremedim. ve bildirim ışığı sadece tek renk yanıyor. oda kırmızı. olsaydı ne olurdu? çokta muhim değil. nfc olup olmamasıda önemli değil. bundan önceki cihazlarımda vardı ama kullanımım 1-2 kere ötesine geçmemiştir.

bildirim ışığının tek renk olması kötü olmuş cidden mesajlarda cevapsız çağrılarda hep aynı uyarı ...düşük pil uyarısında filan da mı tek renk yanıyor bildirim ışığı?
  • ordan geçenbay sana geldi mi telefonun inceleme fırsatın oldu mu?ilk izlenimlerin nelerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_wolf89

ordan geçenbay sana geldi mi telefonun inceleme fırsatın oldu mu?ilk izlenimlerin nelerdir

Telefon az önce elime ulaştı. İlk izlenimim çok şık bir telefon.Henuz çok kurcalayamadim. Ama Moto G ile aynı özelliklere sahip olduğu için az çok tahmin ettiğim gibi. Menü geçişlerinde falan takılma vs yok. Ekran performansı tatmin edici. HD ekran olduğu belli ram boşta 450 civarı. Biraz uygulama yükleyince 350-400 arası olacak gibi. Moto G de bir mesaj ve klavye artı arama ve bildirim çubuğu uygulaması yüklemek zorundaydim bunda ihtiyaç yok .Bu da ramdan baya tasarruf sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 28 Ekim 2014; 18:46:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Peki kamera vs nasıl akıllı uyarı kızılötesi ile kumanda olma özelliği. Var mı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.