Şimdi Ara

FIFA15 AÇILIŞ TURNUVASI [XBE] KAZANAN (CANER - Team1907) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
1
Favori
9.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E grubu : Monaco 5 Sociedad 3 . Rakibimi tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: team1907

E Grubu

Sevilla 4-0 Monaco

Tebrik ediyorum.net galibiyet aldiniz. Monaco ile oynamak degisik bir tecrube benim icin =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E grubu son hız :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18bKIMMDG8TO7S1KYdPHXVDp6PmLHMNCtShjC18-foAI/edit?usp=sharing

2.maçların sonunda sıralamayıda düzenledim.

Lütfen bir hata görürseniz bildirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 17 Ekim 2014; 19:12:31 >
  • Sociedad 6-2 Sevilla

Tebrikler dostum bir dahaki karsilasmada bu kadar sansli olmazsin ama Masallah ne vurduysan gol oldu.

• Sociedad 6 Sevilla 2 .. Hiçbir galibiyet böyle haz veremezdi İyide oldu ikinci maçı kaybettikten sonra bu galibiyete ihtiyacım vardı.
  • E grubu dışında online yok herhalde

Gece bizim grubun maçlarıda başlayacak.
  • B grubundaki arkadaşlar,
    geçtiğimiz günlerde apartmanın elektrik trafosunda yangın çıktı, herşey düzeldi ancak telefonla internet hala düzelmedi birkaç güne düzelir sanırım. Bilginiz olsun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E grubu
    Manaco-beşiktaş 1-4

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

B grubundaki arkadaşlar,
    geçtiğimiz günlerde apartmanın elektrik trafosunda yangın çıktı, herşey düzeldi ancak telefonla internet hala düzelmedi birkaç güne düzelir sanırım. Bilginiz olsun..

Biz eskiden ekleşiğiz değil mi live'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

B grubundaki arkadaşlar,

Biz eskiden ekleşiğiz değil mi live'da.

Evet hocam gow3 zaman'ından..

• Porto 1-0 shaktar doneks

D grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkKnightTR61 -- 17 Ekim 2014; 20:08:48 >
  • b grubu acilis yapalim artik 21.30da konsolun basinda olucam

• Başka bi 4 yıldızlı, hatta 3.5 yıldızlı takıma bile razıyım. Newcastle gerçekten çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

E grubu
    Manaco-beşiktaş 1-4

Rakibimi tebrik ederim.maclarim bol gollu geciyor =)

• quote:

Orijinalden alıntı: innsofheaven

b grubu acilis yapalim artik 21.30da konsolun basinda olucam

23 gibi gelirim yaparız.

Tablo güncel, alt sekmelerden grupları değiştirin lütfen.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18bKIMMDG8TO7S1KYdPHXVDp6PmLHMNCtShjC18-foAI/edit?usp=sharing

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidSnake1803

Başka bi 4 yıldızlı, hatta 3.5 yıldızlı takıma bile razıyım. Newcastle gerçekten çok kötü

30 takım arasında en kötü takım değil dostum :) Böyle bir değişiklik yapmamız pek doğru olmaz. Tabiki iyi ve az iyi takımlar mevcut ama emin ol ben kendi takımı yerine Newcastle tercih edecek olan yarışmacılar görebiliyorum
  • Newcastle'ı kendi takımıyla değiştirmek isteyen varsa benim için sorun değil

• quote:

Newcastle'ı kendi takımıyla değiştirmek isteyen varsa benim için sorun değil

Hocam artık başladık :) başka bir turnuvada inşallah istediğiniz bir takım denk gelir. Bende Everton istemiştim, Arsenal falan hayal denk gelmez de :) Everton çok geçti içimden. 2005ten beri favorimdir Everton :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Başka bi 4 yıldızlı, hatta 3.5 yıldızlı takıma bile razıyım. Newcastle gerçekten çok kötü

30 takım arasında en kötü takım değil dostum :) Böyle bir değişiklik yapmamız pek doğru olmaz. Tabiki iyi ve az iyi takımlar mevcut ama emin ol ben kendi takımı yerine Newcastle tercih edecek olan yarışmacılar görebiliyorum

zenit var daha sırada

• Fifa 13-14'de benim de favorim Everton'dı. Bu sene Fenerbahçe olduğu için başka takım seçmez oldum. Ben zaten çok güçlü takımlarla oynamam. Genelde seçtiğim takımlar; Roma, Everton, Cska, Redbull Salzburg, San Lorenzo, Liverpool, Junior Fc, Basel, Zenit gibi takımlar oluyordu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.