Şimdi Ara

FIFA15 AÇILIŞ TURNUVASI [XBE] KAZANAN (CANER - Team1907) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
1
Favori
9.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşimin burada üyeliği yok ama ayrı bir live hesabı var. Profili de o hesap üzerinde zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidSnake1803

Kardeşimin burada üyeliği yok ama ayrı bir live hesabı var. Profili de o hesap üzerinde zaten

Turnuva sırasında birbirimiz ile buradan sözleşeceğiz. Şu saatte müsait olurum vs. Kontrol altında tutabilirseniz listeye eklerim.
  • Gruplar belli olduktan sonra o gruptakiler xbox üzerinden mesajlaşarak saat belirlese daha iyi olmaz mı? Bir kişi grup sözcüsü olur ve skorları yazar buraya mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidSnake1803

Gruplar belli olduktan sonra o gruptakiler xbox üzerinden mesajlaşarak saat belirlese daha iyi olmaz mı? Bir kişi grup sözcüsü olur ve skorları yazar buraya mesela

Maç maç yazılması daha iyi. Tüm takımların birbiri ile oynayacağı maçı bir kişi takip edemez.

Sen ve x kişi maç yapıyorsa skoru kazanan veya o maçta bulunan kişi maç sonunda yazabilir.

A grubunun maçı x ile y berabere kaldı 1-1 yazması yeterli.

-
    Maç için buluşmayıda yine konudan veya PM ile, örneğin;

Konuya girip ''Çağlar müsaitmisin ben 11de geliyorum. Tamamdır müsaitim yapalım maçımızı ''
  • Benide ekleyebilirsiniz shalke 04 olabilir mesala adim atakan aksam 6dan sonra musaitim G:A T A K A N 5 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanfzl -- 14 Ekim 2014; 1:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liste tamamlanmak üzere en geç bu hafta sonu ilk maçları yapmaya başlayacağız sanırım

• Peki o halde. Kardeşimi de eklerseniz sevinirim. Ben bakarım onun mesajlarına

• Mantıklı bir topluluk oluşturursak ileride orj. Oyun hediyeli turnuvalar da oluşturabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saameet_06 -- 14 Ekim 2014; 1:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

Mantıklı bir topluluk oluşturursak ileride orj. Oyun hediyeli turnuvalar da oluşturabiliriz.

Aklımda XBOX bölümü için bir lig var. 10 veya 12 kişiden oluşan bir lig. Kişiler katılmayacak, seçilecekler. Bu turnuvadaki düzenleri ile kişilere PM ile ulaşacağım kendiside katılmak isterse grubu oluşturacağım.

Buarada bu turnuva ile alakalı bana ulaşamazsanız;

@UlasAsmadili veya @wNchstR 'a da ulaşıp sorunuzu sorabilirsiniz. Benim gözümden kaçan bir nokta olursa onlarda takipteler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Mantıklı bir topluluk oluşturursak ileride orj. Oyun hediyeli turnuvalar da oluşturabiliriz.

Aklımda XBOX bölümü için bir lig var. 10 veya 12 kişiden oluşan bir lig. Kişiler katılmayacak, seçilecekler. Bu turnuvadaki düzenleri ile kişilere PM ile ulaşacağım kendiside katılmak isterse grubu oluşturacağım.

@UlasAsmadili veya @wNchstR 'a da ulaşıp sorunuzu sorabilirsiniz. Benim gözümden kaçan bir nokta olursa onlarda takipteler

Turnuva yerine lig usulü mü yapsak.Katılmayanlarla o sayı 18e düşer zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: innsofheaven

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Turnuva yerine lig usulü mü yapsak.Katılmayanlarla o sayı 18e düşer zaten

Hayır bu turnuva bir bitsin sonrasına bakacağız

• Son 4 kişi arkadaşlar.
  • ben de saat 20:00 21:00 saatleri arasında katılabilirim. gamertag: svizle1
  • Kaldı 3

• Seneye kısmetse

• HATIRLATMA !!

KURALLAR ve DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

- Customıse FIFA, Edit Team, Download UPTADES yapmayı unutmayalım.

- Kuralar ''http://www.kuracek.com/ '' 'dan yapılacak ve ekran görüntüsü konuya eklenecektir,

- Alınan sonuçlar rakiplerden birinin konuya yazması ile resmileşecek ve tabloya eklenecektir.

- Maçlar 6 dakika üzerinden oynanacak ve Squad Type "Online" olarak ayarlanacaktır,

- Maçlar sizin rakibiniz ile uygun gördüğünüz herhangi bir saat aralığında oynanabilir, ancak verilen tarih aralıklarını atlamadan, yoksa düzgün ilerleyemeyiz.

- Eşleştiğiniz ve zaman olarak anlaştığınız rakip ile gruplarda tek, son 16 ve sonrası için olan 2 maçınızı da aynı anda oynamanız daha düzenli olmamızı sağlayacaktır,

- Belirlenen zaman içeresinde mazeret bildirmeden maça katılmayanlar hükmen mağlup sayılacaktır,

- Lütfen katılmadan önce, en azından bir aylık programınıza dikkatle bakın. Şuraya gittim buraya gittim, seyahate çıktım, tatile kaçtım olmasın. Hem bizleri hem sistemi alt üst ediyor.

TURNUVA SİSTEMİ

- 6 TAKIM, 5 GRUP, 30 Katılımcı.

- Grupta herkes rakipleri ile TEK MAÇ oynayacak.

- Gruplardan ilk 3 ve en iyi 4.cü çıkacak.

- Son 16 takım yine kura ile eşleştirilecek.

- Çift maç üzerinden eleme oynanacak. Maçlarda iç saha gol averajı dikkate alınacak.

- Çeyrek Final, Yarı final ve Final'de yine aynı sistem uygulanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 14 Ekim 2014; 15:16:13 >

• Beyler bundan sonra bir UT turnuvasıda iyi gider hani

• kolay gelsin takımları dağıtım maçlara başlayabilirmiyiz ? son 3 kişi geldiğinde hersey hazır olur ve hemen maçlarını yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermanTr

kolay gelsin takımları dağıtım maçlara başlayabilirmiyiz ? son 3 kişi geldiğinde hersey hazır olur ve hemen maçlarını yaparlar.

30 kişi tamamlandıktan sonra başlayacağız.
  • haftasonu olursa aynı saatler geçerli olmayabilir ama 22.00 00.00 demiştim zor olur en azından bu haftasonu için uygun olamam.hafta içi başlarsak daha rahat olabileceğimi önceden söyleyeyim sorun çıkarmamış olayım sonradan :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.