Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McCarty

dün üyelik alma ilgili bir soru sormuştum. hesabı dogrulamadan önce hesapta 20 tl görünüyor mu diye ? Bunun cevabı evet görünüyor. aynen alttaki gibi. hem yeni üye oldugun için hemde üye oldugun şehire göre veriyor.
    sizde cüzdanı kontrol edin eger varsa onaylamaya geçersiniz. baktınız vermedi silin gitsin hesabı.

bu sanalparaları kullanabilmek için illa ki üyelik doğrulaması istiyor yalnız bilginiz olsun :) Ben biraz önce denedim de ordan biliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

üyelik açtığımızda, tc no sahibi ile telefon sahibi aynı kişi mi olmak zorunda?

hayır
  • Mizan23 kullanıcısına yanıt
    bende o satıcıdan almıştım yaklasık 9 paket ama benden sonra fiyatları attırdı 1 tlden fazla =)) 4 pakettede kargo fiyatını çıkarıyor satıcı zaten biz uyanığız satıcılar bizden uyanık çıktı =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

bende o satıcıdan almıştım yaklasık 9 paket ama benden sonra fiyatları attırdı 1 tlden fazla =)) 4 pakettede kargo fiyatını çıkarıyor satıcı zaten biz uyanığız satıcılar bizden uyanık çıktı =))

Yinede piyasaya göre fiyat iyi gibi..nette baktım 18 civarı fiyatlar..zaten 9 TL ye geldi.ki yarı fiyatı..
    Not:bende senden farkettimde aldım.tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizan23 -- 20 Aralık 2014; 17:24:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mizan23 kullanıcısına yanıt
    benimde 7.5tlye gelmişti 9kg..piyasaya göre cok iyi markette bile 15 tl..bakalım ptesi gelicek kargo memnun kalırsam biraz daha stok yaparım artık..
  • Dun aksam kardesim icin bursali uyelik actim 20 yerine 10 tl verdi, anlik gunluk ve teklif kombosuyla 40 tl yaptim. Zonguldak gordum konuda ama bursa gibi olur diye acmadim. Su an hangi ile veriyor yakin zamanda uyelik acan var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarım sat once zonguldak diye açmıştım 20 verdi.
  • bana ısrarla günlük gelmiyo o yüzden anlığıda zorlamıyorum bakalım yarın gelicek mi bugun gecti artık da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thisisshit

abi bu comboları nasıl yapıyosunuz ya bana ne teşekkür ne günlük indirim geliyo bi arada anlık geliyor

bende öğrenmek istiyorum zahmet olmazsa anlatabilirmisiniz
  • hocam duruyor mu indirim?
  • 2 TANE ÜYELİK AÇTIM
    2 SİDE BURSALI OLDU
    1 TANESİNE VERDİ BURSA DİYE
    ÖTEKİNE VERMEDİ
  • ya ben 10 tl bile indirim almayi beceremezken siz 40li 50li indirimlerden bahsediyorsunuz helal
    keske ben de alabilsem :( bir xiaomi 16000 almak istiyorum soyle 30luk indirim nasil alabilirim bir yardim edin lutfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsp1296

quote:

Orijinalden alıntı: thisisshit

abi bu comboları nasıl yapıyosunuz ya bana ne teşekkür ne günlük indirim geliyo bi arada anlık geliyor

bende öğrenmek istiyorum zahmet olmazsa anlatabilirmisiniz

yeni üyelik 20
    günlük 10
    anlık 10
    birde sanalpazarın kendi açık arttırmalarında 10. veya katları teklif sırasını utturursan 10 daha

üst üse gelirse kombo dedikleri bu

eğer indirimleri alamıyorsan üyelik doğrulamanı yapmamış olabilirsin email elefon ve c numarası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmacht -- 20 Aralık 2014; 20:22:54 >
  • altayliyim kullanıcısına yanıt
    bursa yada zonguldak indirimlerinden bahsediliyor
    neden bu illere indirim var? uyelik alirken bu illeri secmek yeterli mi? dogrulanma gerekmiyor degil mi indirim icin?
  • Bende bir müddet bırakmıştım bu kısmı ama tekrar geleyim. Almam gereken şeyler var. Çiğ köfte,usb çoklayıcı ve jenga boom almayı düşünüyorum varsa tavsiyeleriniz ve fikirleriniz söylerseniz sevinirim arkadaşlar.
  • 40tl combo var ne alsam bulamadım :D
  • 40 lira icin limit ne kadar acaba?
  • bende 20TL combo var ama kullanmak için uygun bulmaz oldum artık bu rakamı.Combonun en az 30 olması lazım ki gönlümüz rahat olsun combo yaptık diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

40tl combo var ne alsam bulamadım :D

sen ver hocam. biz alacak bir şeyler buluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: candan38

40 lira icin limit ne kadar acaba?

40 TL'nin tamamını kullanmak için 80 TL
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.