Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam çok güzel o zaman. Yeni çeklerin hedefi zeytin yağı olacak o zaman. Kaç TL kargo ödediniz ?
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Bende arkadaştan 2 sefer yağ aldım bir filtreli bir filtreli arkadaşın yağı çok iyi bazı arkadaşlar indirim talep etmiş bedava yağ zeytin istemiş arkadasta elinden geldiği kadar herkese yapıyor arkadaş indirimi beğenmeyince sizi foruma kötülerim herkes benim lafımi dinler diyerek insanlara yalan dolan iftira mesaj atıyor arkadaşın ismini de biliyoruz çıkar kendi söylerse iyi olur bize gerek kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç kulak asmamak lazım o zaman. Kısa süre içinde indirimim olmasa bile alırım bu yağdan. Filtreli derken hocam bir de ?
    Arkadaşın elinde bi filtreli sızma yağ var birde filtresiz yağ var eğer yemeklerde kullanacaksınız filtreli alın ama ben bandıra bandıra yerim salatalarda kullanırım diyorsunuz filtresiz alın biraz ağırdır ama buram buram zeytin kokuyor yemeklerde kendini çok belli eder ağır gelebilir ama

• Hocam ağır olanı asıl bana bana yiyeceğiz anlamadım
  • yeni üyelik aldım
    20 tl var
    an itibariyle nasıl arttırayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 16 Aralık 2014; 17:26:58 >
  • Bugün 2. defa son şans teklifi geldi, bunlar sorun yaratmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mctolga-

en yüksek teklifi verene yaptırım olması lazım.. öteki türlü sitede adam kalmaz hocam sonucta ben kazanamadım diye parayı harcadım sanalpazara ne ?? yani adamların keyiflerinimi beklicez.. baksana 599 tl teklif ile kapanan arttırma 538 e gitmiş ...61 kişi pas geçmiş yani

bu da ürünün 599 tl den azalarak düşen ilk teklif sayfası.... 100 satışı olan dükkanlar falan var. oyle olsa risk almazlar bence

edit:bu arada son resimde 598 tl veren e_capkan bizim forumda ki e_capkan mı?? konuya bekliyoruz hocam

• arkadaşlar 35 liralık bir ürün almayı düşünüyorum bu son zamanlarda ki indirim olayı konusunda biraz yardımcı olur musnuz ?
  • bebek bezlerinde o kadar gezdim dolaştım izledim sepete attım. hiçbişey vermedi.
  • Açık arttırmalarda üst üste 5-10 tane teklif verenleri hile yapıyo sanıyodum ama az önce kontrol ettim ben dahil bi sürü kişinin o şekilde teklifi var. Ayrıca 10 TL kazananlarda dağınık şekildeydi hep, sistem nasıl sapıttıysa artık...
    yağı dökeceksin bir kaba damak zevkine göre biraz kekik atacaksın ekmeği eline alacaksın bana bana yiyeceksin yada dök bardağa iç bunun nesini anlamadın hocam
  • Yok hocam. Filtresiz olan ağır demişsin de. Kokusu ağırsa nasıl banarak yiyim midem bulanır manasında dedim.
  • http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-1-Kg-30-Tl__isp37190271

Bu satıcıdan aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 16 Aralık 2014; 19:11:39 >
    ağır derken zeytin kokusu ağır rengi daha yeşil zaten içinde zeytin parçaları bile var o kadar diyorum sana sen anla ama tabiki uzun süre dayanmayabilir istersen 4 litre filtreli 1 litre filtresiz al denemiş olursun :)
  • Arkadaşlar elimde 29 tl zeytinyağı ve elektrik süpürgesi kategorisinde indirim var 19 unu herşeyde kullanabilirsiniz 10 tl si sadece saydığım kategoriler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

ağır derken zeytin kokusu ağır rengi daha yeşil zaten içinde zeytin parçaları bile var o kadar diyorum sana sen anla ama tabiki uzun süre dayanmayabilir istersen 4 litre filtreli 1 litre filtresiz al denemiş olursun :)

Hiç anlamıyorum hocam bu zeytinyağından, terminoloji bakımından yani. Yoksa ağzımın tadına güvenirim. Hayırlısıyla alalım da umarım beğenirim
  • tablet satanların orası burası oynamaya başlamış , çok ucuza veriyoruz kafasındalar kesin kampanya bitince görücem onları
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben de o arkadaştan 2 KG aldım. Sağolsun kargo ücretini ödeyerek yolladı. Sucuktan da memnun kalırsam bundan sonra müdavimi olurum
  • arkadaşlar biri bana indirim yaptı ve bana özel ilan açtıgını söyledi ilan numarası verdi burda al dedi...

sorum verdiği bana özel ilan numarasını nereye girmem gerekiyor???? aramaya mı nereye :( acill
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.