Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul Pupa olsun Troy olsun veya diğer fiziki mağazalar olsun Vatan, Media Markt vs. gibi; bilginiz var mı acaba buralara ne zaman geleceği ile alakakı.

iPhone 6 Silver 64GB arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 7 Ekim 2014; 14:54:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ****abzon turkcell'i aradım orda da 6+ yok pazartesi günü gelebilirmiş. Ayrıca rizede ki tim'lerle de görüştüm orda da yokmuş bekliyoruz.

• Arkadaslar bugun etlik forum ve anterasa sordum ikisindede yok anteras mediamarkt utanmadan 16gb iphone 6 plus 2950 yazmis utanmadan bide sorunca o ilk gelen parti ucuzdu diyorlar bunlarda en dusuk fiyat garantisi yok mu teşir dede 16gb iphone 6 plus gold var

• quote:

Orijinalden alıntı: publicenemies48

Bugün ****abzon turkcell'i aradım orda da 6+ yok pazartesi günü gelebilirmiş. Ayrıca rizede ki tim'lerle de görüştüm orda da yokmuş bekliyoruz.

Trabzonu niye sansurlemisler

• sserdar93 kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım ben de. ****abzon yazmak burda ki kurallara aykırı mı?

• kahtalı_mıçı K kullanıcısına yanıt
    Keçiören esertepde var usta ama taahhutlu verirmi bilmiyorum ama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: vForOttoman

Keçiören esertepde var usta ama taahhutlu verirmi bilmiyorum ama var

Hocam tesekurler ama orasi bana oldukca uzak kaliyor.. Kizilay civarinda bir kac abone bayisine numarami biraktim cuma cumartesiye kadar gelmis olur dediler..

• Bayram sonrası diye bekleyenler sanırım yarın hemen mağazalarda stok soracak.
    Bilgilendirelim
  • Türkiye'de Apple'ın uyguladığı satış stratejisi tuttu.
    not: Bizde tüketime dayalı bir toplum olduğu sürece, adamlar çamurdan telefon yapsalar yine tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bayram sonrası diye bekleyenler sanırım yarın hemen mağazalarda stok soracak.
    Bilgilendirelim

Hocam apple store da olur mu o stok? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 7 Ekim 2014; 22:57:02 >
  • Arkadaşlar bu Premium Reseller'lara ne zaman gelir, bileniniz var mı? (İstanbul)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 7 Ekim 2014; 22:51:24 >
  • istanbul vialand avm içerisinde vodafone mağazasında 1 adet gri renk iphone 6 bu akşam sorduğumda mevcuttu , bilginize arkadaşlar .
  • Arkadaşlar hızlıal ve gold sitelerinde 10 ekimde stoklarda denmiş. İnşallah bu cuma gelir. Bekleye bekleye mundar olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker369

istanbul vialand avm içerisinde vodafone mağazasında 1 adet gri renk iphone 6 bu akşam sorduğumda mevcuttu , bilginize arkadaşlar .

Hocam kaç GB, bir de tahattütlü mü?
  • Bugün Telefonla Teknosa ve Turkcell mağazalarını aradım. Yok
  • quote:

Bugün Telefonla Teknosa ve Turkcell mağazalarını aradım. Yok

Apple Store 'da olsa alıcam ordada yok, paramızla rezil oluyok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

quote:

Bugün Telefonla Teknosa ve Turkcell mağazalarını aradım. Yok

Apple Store 'da olsa alıcam ordada yok, paramızla rezil oluyok.

Zaten taksitle satsa çoktan Apple Store' dan almıştım.
    Madem peşin para vereceğim o halde hemen elimde olmalı mantığı ile stok arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

quote:

istanbul vialand avm içerisinde vodafone mağazasında 1 adet gri renk iphone 6 bu akşam sorduğumda mevcuttu , bilginize arkadaşlar .

16 gb hocam , peşin alabiliyorsunuz dedi ,satış yetkilisi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

quote:

16 gb hocam , peşin alabiliyorsunuz dedi ,satış yetkilisi.

Neden diğer Vodafone' lar "taahhüt vermeden satmam" diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji4ever

Arkadaşlar hızlıal ve gold sitelerinde 10 ekimde stoklarda denmiş. İnşallah bu cuma gelir. Bekleye bekleye mundar olduk

Hızlıal a bulaşmayın 19 Eylül de sipariş verdim 26 eylül de stoklarda dediler sonra 3 ekim oldu Bugün aradım 17 ekimde stoklarda olacak dediler Kavga dövüş ürün yöneticisine ulaştım Ağzıma geleni söyledim Tek dediği haklısınız özür dileriz Bizde bu durum için üzgünüz dedi 448 tl banka puanı kullandım Siparişi iptal etsem puanlar ölecek dedim Madem üzgünsün benim 448 tl puanı bana nakit olarak gönderin karttan çektiğiniz tutarı iptal edin dedim Önce olmaz demeye getirdi biraz daha sert konuşunca iban nosunu aldı ilgili birime bilgilendireceğim dedi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.