Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batu

quote:

Orijinalden alıntı: Buyomer

Su an Zorlu Center'dayim. Yeni urunler geldi. 128GB iPhone 6 Space Gray aldim. Plus'lar da var burada.
     Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)

iPhone 6 space gray 16gb varmi ellerinde sorabilirmisiniz rica etsem. Olumlu yanit gelirse direk atlayip gidicem zorluya.

Az once vardi su an kalmadi. Stok'lari suradan takip edebilirsiniz:https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

Ben de buradan rezervasyon yapip geldim.

• Batu B kullanıcısına yanıt
    Sınırlı stok geldiği için rezarvasyon yapmanız gerekiyor şuan hepsi tükendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musrom -- 15 Ekim 2014; 10:18:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezarvasyon yapıp saatinde gelmeyen olursa sisteme yeniden girerler gün içinde

• Buyomer kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone 6 64 gb space gray varmıymış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn187

Hocam iphone 6 64 gb space gray varmıymış ?

16GB ve 128GB gelmis sadece.
    Tamamdır hocam teşekkrederm ..

• ankara vodafone taahhütlü iphone 6 plus 64 gb siyah ya da gri renk aranıyor..
  • Bana bu stok açmaları yalan gibi gelmeye başladı. Anasını satayım butun sabah rezervasyon sayfasindaydim. Stok geldigi gibi giriş yapmayı denedim giriş yapmadı bir türlü. Yarım saat aralıksız denedim. Sonrada stok yok yazısı cikmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

MM doğumgünü şerefine birçok ürünü indirimli satıyor ama Iphone 6 Plus' ta şaşırmış olmalı

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)

dün akşam bende farkettim mail attım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

Bana bu stok açmaları yalan gibi gelmeye başladı. Anasını satayım butun sabah rezervasyon sayfasindaydim. Stok geldigi gibi giriş yapmayı denedim giriş yapmadı bir türlü. Yarım saat aralıksız denedim. Sonrada stok yok yazısı cikmaya başladı.
    Gelen stogun fotografini az once paylastim. Gelen stok dogru ama fotografta da gorulecegi gibi cok az. Ben de bir turlu rezervasyon yapamadim. Evim yakin oldugu icin hemen yola ciktim. Yolda gelirken rezervasyonu yapabildim 20. denememde falan. Zorluya geldigimde tum stoklar bitmisti saat 10'da.
    Hocam peki bisey söylediler mi bida gelir mi bugun yarın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saka gbi ya, hala alamadim. Sabah 9da mi aciyolar bu rezervasyon isini anlamadim ki.

Edit; Rica ediyorum biri benim icin rezervasyon yapsin galaxy ace canima tak etti. i6 plus 64gb gold :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 15 Ekim 2014; 11:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

Saka gbi ya, hala alamadim. Sabah 9da mi aciyolar bu rezervasyon isini anlamadim ki.

Edit; Rica ediyorum biri benim icin rezervasyon yapsin galaxy ace canima tak etti. i6 plus 64gb gold :(

Hocam kadikoyde rıhtım starbucksin üstünde TİM var. Orda 64 gb gold vardı dun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

Saka gbi ya, hala alamadim. Sabah 9da mi aciyolar bu rezervasyon isini anlamadim ki.

Hocam kadikoyde rıhtım starbucksin üstünde TİM var. Orda 64 gb gold vardı dun.

Hocam Zorlu Avm Apple Store dan baska bi yerden almayi dusunmuyorum.

• Bugün kü stoklar da sadece 16 gb plus lar vardı diğerleri yoktu. 9.00 - 10.00 saatleri arasın da giriyorlar stokları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musrom -- 15 Ekim 2014; 13:02:13 >
  • Sabah iphone plus 128 gb space gray vardı stokta, rezerve edip şimdi teslim aldım. Satış yaptıkları çekmecelerde onlarca iphone var ama bilerek mi böyle satışa koyuyorlar çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rottice

Sabah iphone plus 128 gb space gray vardı stokta, rezerve edip şimdi teslim aldım. Satış yaptıkları çekmecelerde onlarca iphone var ama bilerek mi böyle satışa koyuyorlar çözemedim.

Kardeşim plus kutuları var mıydı? Stoklarla ilgili birşeyler sordunuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

quote:

Sabah iphone plus 128 gb space gray vardı stokta, rezerve edip şimdi teslim aldım. Satış yaptıkları çekmecelerde onlarca iphone var ama bilerek mi böyle satışa koyuyorlar çözemedim.

Hocam 3 Plus renginin de rezervasyon sisteminde 16 GB modeli görünüyor, haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

quote:

quote:

Hocam 3 Plus renginin de rezervasyon sisteminde 16 GB modeli görünüyor, haberin olsun.

Link ver hocam hani nerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

quote:

quote:

Şimdi baktım yok görünüyor kardeşimhttps://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.