Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Yakinda yazisi kalkti mi peki? Yani urunu gonderilenler oldu mu. Bu fiyatlar cok iyiymis.

Ama 64GB fiyatına 16GB satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Yakinda yazisi kalkti mi peki? Yani urunu gonderilenler oldu mu. Bu fiyatlar cok iyiymis.

Ama 64GB fiyatına 16GB satıyor

Hocam firsaturunu.com'u sormustum ama medimarkt konusunda haklisiniz benim de garibime gitti bu fiyat plus alacak olsam arayip bu ne fiyat derdim. Sizin dediginiz gibi belki gece dusebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fiyat düşer diye yine de sepetime ekledim bekliyorum.
  • Arkadaslar bu aralar konuyu incelemek icin pek zamanım yok, o sebeple direk sorayım. Haftasonu İstanbul'da olacağım. Apple Store'a gitsem iPhone 6 için stok bulabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan1024

mediamarkt internet sitesinde su an bazi modeller stokta var. bazi modeller magazada bazilari 3-4 gunde kargoya verilir diyor.6 plus 16 veya 64 uzay grisini bekliyorum

Internet stoğunu bilmiyorum

Elden görüp almak iyi bence

• Akşam 21.45 gibi eve dönerken ne zaman stok gelir diye bilgi almak için Bornova Vatana girdim 21:00 gibi 3 adet i6 16 gb space grey gelmiş 2 tane kalmıştı birini aldım çok şanslıyım.
  • Fatz kullanıcısına yanıt
    Hayır bulamazsın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 ve plus birçok sitede tekrar satışa çıktı ama ne hikmettir 10 gündür bekliyorum şu teknosa stoğuna bir türlü girmedi bu nasıl iştir anlamış değilim 1200 liralık hediye çekim var ekim sonunda süresi dolacak kaç gündür bekliyoruz almak için hala stok yok acaba teknosa.com stoğuna ne zaman gireceğine dair bilgisi olan var mı ?
  • 6 var ama plus hicbiyerde yok hocam,ne yapiyolarsa artik bi turlu gelmiyo allahin cezasi..

• Sisteme girmişken ve 64 GB Silver için stok var derken sürekli kontrol ediyordum, hiçbir şekilde cihaz görünmedi.
     Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)

• quote:

Orijinalden alıntı: devil911

6 var ama plus hicbiyerde yok hocam,ne yapiyolarsa artik bi turlu gelmiyo allahin cezasi..

Muhtelemen ülkeye giriş yapan plus sayısı ancak internetten satın alan insanlara yetti, mağazada satacak ürün kalmadı. Zaten şu an zorlu store'da stokta görünen cihazlar satış miktarı en az olan Gold ve silver renkler. Yavaş yavaş stoklar girilmeye başlandı, yarın veya en geç cuma günü sağlam bir stok girişi olacağını tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

quote:

Orijinalden alıntı: devil911

6 var ama plus hicbiyerde yok hocam,ne yapiyolarsa artik bi turlu gelmiyo allahin cezasi..

Muhtelemen ülkeye giriş yapan plus sayısı ancak internetten satın alan insanlara yetti, mağazada satacak ürün kalmadı. Zaten şu an zorlu store'da stokta görünen cihazlar satış miktarı en az olan Gold ve silver renkler. Yavaş yavaş stoklar girilmeye başlandı, yarın veya en geç cuma günü sağlam bir stok girişi olacağını tahmin ediyorum.

İnşallah

• Zorlu app store a stoklar geldi 6 ve 6+ rezarvasyon yapın
    https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

• 64 gb Space Gray hala yok

• diroix kullanıcısına yanıt
    Aynen bende alamadım o yüzden

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende kredi kartı ile alacağım ama acaba bu taksit konusunda bir gelişme var mıdır? İnternette bakıyorum bir takım gelişmeler var ama beklemeye değecek mi bilmiyorum.Sizin bir fikriniz var mı?
  • diroix kullanıcısına yanıt
    Gelen stoklar beli ama dün randevu alıp gelmeyenlerin cihazları bugün tekrar sistemde görünüyor. çoluk çocukla uğraşıyoruz birde almayacaksınız ne randevu alın ne de genius bar randevusu.
  • İphone 6 space gray 16 ve 128 gb stoklarda var ama 64 yok anlamadım.

• Su an Zorlu Center'dayim. Yeni urunler geldi. 128GB iPhone 6 Space Gray aldim. Plus'lar da var burada.
     Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyomer

Su an Zorlu Center'dayim. Yeni urunler geldi. 128GB iPhone 6 Space Gray aldim. Plus'lar da var burada.
     Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi)

iPhone 6 space gray 16gb varmi ellerinde sorabilirmisiniz rica etsem. Olumlu yanit gelirse direk atlayip gidicem zorluya.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.