Şimdi Ara

Windows 10 işletim sisteminin Teknik Önizleme Sürümü çıktı, indirebilirsiniz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
13
Favori
16.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

bende win8 sevmiyorum ya. çok tek renk üzerine odaklanılmış ve arayüzünü sevmedim. başlata basıp çalıştırdan notepad yazmak vardı. win8 de iki saat arıyorum

win xp ve win7

Neden arıyosun ki? Yine başlata bas, yine notepad yaz, yine açılsın. İlla çalıştır kutusunu istiyosan başlata sağ tıkla, "çalıştır"ı seç. Öyle tuhaf itirazlarda bulunuyorsunuz ki anlayabilmek mümkün değil. Diğer arkadaşlar gibi rengini beğenmiyorum desen zevktir, tartışılmaz diyeceğim ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutercim -- 1 Ekim 2014; 20:11:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobiobito

En son mavericks i ücretsiz hediye etti apple, ayrıca şuan kullandığım bilgisayarın özelliklerine bakıcak olursak öyle windows bilgisayarın fiyatlarıyla arada çok uçurum yok

hadi fanboy pisten cıkalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Orijinalden alıntı: uniquee_x3

w10 kuracak yiğit aranıyor kurunda deneyin bi hatalarını görün

İndirip sanal makineye kuruyorum

kurulum bitince ss at qnq

• İndi kuruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

quote:

bende win8 sevmiyorum ya. çok tek renk üzerine odaklanılmış ve arayüzünü sevmedim. başlata basıp çalıştırdan notepad yazmak vardı. win8 de iki saat arıyorum

win xp ve win7

Neden arıyosun ki? Yine başlata bas, yine notepad yaz, yine açılsın. İlla çalıştır kutusunu istiyosan başlata sağ tıkla, "çalıştır"ı seç. Öyle tuhaf itirazlarda bulunuyorsunuz ki anlayabilmek mümkün değil. Diğer arkadaşlar gibi rengini beğenmiyorum desen zevktir, tartışılmaz diyeceğim ama...

ben eski başlat çubuğunu aradığımı söyledim sadece. o şekilde basmak dosyaları bulmak filan. ben win8 in arayüzü sevmedim. bana göre değil yani o tür kutucuklar filan. çok rahat kayboluyorum win8 de

• quote:

quote:

quote:

win xp ve win7

ben eski başlat çubuğunu aradığımı söyledim sadece. o şekilde basmak dosyaları bulmak filan. ben win8 in arayüzü sevmedim. bana göre değil yani o tür kutucuklar filan. çok rahat kayboluyorum win8 de

Ben o kutucukları değil de pastel tonu sevmiştim. Korumaları iyi olmuş

• SSD ye kurmam 5 dk bile sürmüyorda cekemem simdi daha 3 gün önce 8.1 kurdum.
  • normal kullanıcı için başlat menüsü hariç hiçbir yenilik yok o yüzden indirmeye gerek duymadım
    zaten önizleme sürümü hatalar uyumsuzluklar olur uğraşamam 8.1 şimdilik iyi.
  • ındırelım maca kadar ındırır kurarız heralde :)
  • quote:

quote:

quote:

win xp ve win7

. O zaman Windows 10 tam kafana göre olacak gibi görünüyor. MS başka bir yerini patlatmazsa tabi.

• mutercim kullanıcısına yanıt
    aynen bakınca gördüm ve sevdim bile. win9 çıktı mı henüz ... daha onu bile bilmiyorum çünkü belirli bir tarih var mı yada hocam
  • Kurdum SS:
    Ben pek sevmedim. Windows 8.1 daha iyi gibi. Control Panel Yok EDIT: Buldum ama bir bug bence. Kaldırabilirler. PC Settings onun yerini alacaktır büyük ihtimalle.
    Windows 10 işletim sisteminin Teknik Önizleme Sürümü çıktı, indirebilirsiniz!

Edit: 3 GB RAM ayırdığım bir sanal makineye kurdum. Makinemin RAM'i 8 GB

Pencere renklerini beğendim.
    Bu da çoklu desktop özelliği:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 1 Ekim 2014; 20:49:29 >

• ben normal pc kurucam kurulum sonrası detayları paylasırım

• exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    Kontrol Paneli gibi özelliklere başlata sağ tıklayarak hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Kontrol Paneli gibi özelliklere başlata sağ tıklayarak hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

O özelliği Windows 8'de çok sık kullanıyorum zaten. Ancak PC Settings masaüstüne geldiğine göre kaldırabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 1 Ekim 2014; 20:51:14 >
  • Vaow

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recent Files özelliğini geri getirmişler. En son Windows XP'de görmüştüm.

Ekran görüntülerindeki ufak beyaz çizgiler Hyper-V'nin arayüzü. Lütfen yok sayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 1 Ekim 2014; 20:56:23 >
  • Windows 7 32 Bit ile geçinip gidiyoruz büyük konuşmayayım ama hayatta geçmem ben buna
  • İndirme başladı.

W 8.1 enterprise deneme sürümü kullanıyorum.

Her yeni deneyim heyecan vericidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.