Şimdi Ara

Windows 10 tanıtıldı: İşte yeni nesil işletim sisteminin tüm detayları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
7
Favori
26.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iyi bi kotu yapiyolardi simdi direk kotuye atlamislar

• Belesti hani

• Benim için OS X'in gerisinde kalmaya devam edecek.

• Benim için önemli olan bedava olacak olması. Gerisi teferruat :D

• Tobiobito kullanıcısına yanıt

• win 10 beta linki ne zaman yayınlanacak ?

• quote:

Yeni uygulama tutturma özelliğindeki geliştirmeler sayesinde aynı ekranda birden fazla uygulamayla daha kolay çalışılabilecek. Dörtlü tutturma konfigürasyonu sayesinde aynı anda ekrana dört uygulama yerleştirmek mümkün olacak. Windows 10, ayrıca çalışan diğer uygulamaların ekranda kalan boşluklara nasıl yerleştirilebileceği konusunda da tavsiyelerde bulunacak.

Bu özellik biraz daha detaylandırılsa iyi olucak yana yana 2 uygulama acabilcez sanırım alt tab fonksiyonu yerine bütün pencereler üste olucak doğrumu anlamışım ?
  • sanırım win 7 benim için hala en iyisi
  • 8'den 10'a geçmek o da iyiymiş
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    2015 de bitmiyor.Ayrica win 10 icin sp1 veya 10.1 surumunu beklemek sart olacak.Stabilite anca saglanmis olur.Oyle yada boyle 2016 yilinin ortalarina veya sonlarina kadar Window 7 sp1 x64 ile yola devam.
  • Alırım orijinalini bunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 9 çıkmıcakmi arkadaşlar bilen birisi alıntılarsa memnun olurum teşekkürler.

• Tobiobito kullanıcısına yanıt
    şu herifi bloklamıştım merak ettim ne yazmış diye bi kaldırayım dedim. keşke kaldırmasaymışım hayatımdan 10saniye daha çaldı.
  • Arkadaşlar durum çok basit, Microsoft biliyorsunuz ki bir iyi bir kötü işletim sistemi çıkarıyor.Windows 7 iyi bir işletim sistemiydi, 8 ise kötü hali ile 9 iyi bir işletim sistemi olacaktı. Microsoft son anda iyi birşey yaptığını fark etmiş olacak ki, biz bunu 10 yapalım kötü olsun demiştir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaygulu

windows 9 a nooldu :D

Windows 9'a ne oldu ?
  • Win 8.1 kullanmamış olmasına rağmen windows 8 kötü diyenleri hayretle izliyorum. Anında açılan stabil ve gayet iyi bir işletim sistemi. Üç beş editör beyni yetmediği için beğenmedi diye hemen peşinden gidin koyun gibi.

• 8.1 kullanıyorum 9 a beleş geçeceğim o zaman 10 uda torrent akar
  • Çöp

• Win 7 'yi bırakmaya değecek kadar güzel olur inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.