Şimdi Ara

ARSENAL - GALATASARAY MAÇIMIZI VEREN TÜM KANALLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
8
Favori
5.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Eskiden gsvid sopcast linki yayinliyor diye boyle konulara bakmazdim bile simdi ne hallere dusurdu bizi

Hâla yayın yapıyor

benide görrrr
  • Gsvid bıraktı bildiğim kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

D-Smart var huzur var alıcam kolayı çerezi önüme bakıcam keyfime , fakirler düşünsün

Ben fakir dedim diye 1 hafta ceza aldim

• Takip edelim bakalım ☺️

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Georgian tv açılmıyor açabilen var mı?Bir ara açıldı yine gitti...Psg-Barcelona maçı var şu anda...

00 20 05 00 00 19 56 00
  • 1tv için keyi girdim. İlk başta açıldı gibi diyorum çünkü sinyal zayıftı galiba tam belli olmuyordu. Sonra çıktım kanaldan tekrar girdim. Bir baktım ne gördüm dersiniz. Ortada çanak unkown ve sinyal yok yazıyor

• Merhaba arkadaşlar öncelikle başarılar dilerim, umarım Arsenali yenersiniz. Bugün 1 Tv Georgia Psg-Barcelona maçını veriyor ama maç başlayınca yayın kapandı ve ekranda Sinyal Zayıf(LNB 1) yazısı çıkıyor. Normalde 1 Tv Georgia kanalı bizde açık. Biss bölümüne girip biss'i girdim ama açılmadı. Bilgisi olan var mı ?
  • ula psg bak barcayı parçaladılar resmen
  • Üzgünüm arkadaşlar bizzat kendisinin isteği üzerine paylaşım yapamıyorum..
  • Aynı biss şifreyi dha feed kanalına da girince açıldı...

tolga68 bu bilgiyi verdi...
  • Leş gibi yayın kalitesi var bu kanalların. İki sene önce Real Madrid maçını bu Gürcistan kanalından izlemiştim, maç yayınını 16:9 alıp 4:3 yayınladıklarından dolayı sahanın yarısını göremedik. Spiker de özürlü gibiydi, işkence oldu resmen.

Sonuç olarak, internetten izlemek daha iyi.

• Çok az bir masrafla Galatasaray'ın bütün avrupa maçlarını izlemek mümkün aslında. Piyasada 40-50 liraya otomatik olarak keyleri çözen bir sürü cihaz satıyorlar. Onlardan alın bir tane, biss keyleri otomatik çözsün. Olmadı el ile manuel key girilen cihazlar var, elinizde yoksa onlardan da alabilirsiniz.

Cihazınızın biss key girme özelliği varsa aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.
    *Türksat lnb'sinin sağ tarafına bir tane daha lnb yapıştırın. Fiyat=20 lira(Ben koli bandı ve plastik kelepçeyle yapıştırdım)
    *Disecq'in boş bir portuna kabloyu çekin.Disecq yoksa fiyat=5 lira(Örneğin S2 portu)
    *Uydunuzun kumandasından Menü tuşuna basarak Uydu Ayarları bölümünden Uydu Ekle seçeneği ile "46.0" derece "Doğu" verilerini girerek Azerspace uydusunu oluşturun.
    *Anten ayarları ve yine Uydu ayarları bölümünden Disecq portunu televizyondan "S2" olarak seçin.
    *Otomatik Arama ile Azeri uydusunu taratın. İdman Tv, Az Tv gibi kanallar çıkacaktır.
    *Son adım olarak uydu cihazının modelini internete yazarak biss key girme diye aratıp, azeri kanalların şifresini çözebilirsiniz. (Örneğin "Goldmaster 30300sky biss key girme")

Minimum 20, maksimum 75 liralık masraf ile ömür boyu Galatasaray'ın avrupa maçlarını bedava izlemeniz mümkün. Ben yaklaşık 5 yıldır Azeriler sayesinde Galatasaray'ın bütün maçlarını ve Türk takımlarımızın avrupa maçlarını izliyorum. Ayrıca hafta sonları Premier Lig maçları ve daha bir çok maç izlenmekte.
    Mahallenizdeki herhangi bir uyducudan yardım alarak, ufak miktarlar ile bu sorunu halledebilirsiniz.

• şu d-smart yüzünden bildiğin rusça'yı söktüm. yaşasın tam bağımsız sopcast linkleri
  • Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray, D Grubu ikinci maçında İngiltere’de Arsenal ile karşılaşacak.
    1 Ekim Çarşamba günü Emirates stadında oynanacak mücadele saat 21.45’te başlayacak.
    Arsenal Galatasaray Maçı Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Listesi
    TV GEORGİA (Şifresiz) – Türksat 4A – Frekans :11472 Pol : H (Yatay ) Symbol : 23450 BİSS ŞİFRESİ : 00 20 05 00 00 19 56 00

AZTV (Şifresiz) – Hotbird Uydusu – Frekans:11168 Pol.:H Symbol:20400 Fec:5/6 Biss: 12 34 56 00 65 43 21 00 – 12 34 56 9C 65 43 21 9C

Birlik TV (BTV) (Afganistan) (Şifresiz) – Türksat 4A – Frekans:11644 Pol: H Symbol: 02960 — FEC:3/4

Rustavi 2 (Gürcistan) (Şifresiz-Biss) – Türksat 4A – Frekans: 11006 MHz Pol.: H – Yatay Symbol: 2960 Fec: 3/4

Farda TV Service [Rah-e-Farda] (Afganistan) (Şifresiz) – Turksat 4A – Frekans: 12447 Pol.: Yatay(H) Symbol: 2400 Fec: 3/4

Cytavision Live – Cytavision Sports 3 (Kıbrıs Rum Yönetimi) (Şifresiz) – IPTV

• quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

D-Smart var huzur var alıcam kolayı çerezi önüme bakıcam keyfime , fakirler düşünsün

Ben fakir dedim diye 1 hafta ceza aldim

Yok benimkisi espiri sadece ciddi manada söylemedim.

• Futbol izlemek bile zenginlerin işi.Artık böyle bir hale geliyoruz maalesef.Herşey paralı oluyor. "DSmart, LigTv" isminde hayır bulamadığım kanallar maçları paralı izlettiriyor.
    Fakir napsın.İnternet faturasını zor ödüyoruz.Gidip dsmart filan mı alalım.
    Yazıklar olsun boyle kanallara.Bari aylık 20-30 tl gibi bir fiyat yap herkes alsın izlesin.
    Hep ayrımcılık,hep ayrımcılık..
    Hayat zenginlere göre ilerliyor..

KORSANA EVET...

• geçen sefer şotanın reklamını görmüştüm gürcistan kanalında
  • Bir çoğumuz mesajlardan anlaşılan sopcast linki arayacak ben de dahil. Bir arkadaşın da dediği gibi kota da 0landı donmadan izleyeceğiz inş =)
  • Beyler sopcastde ''cannot access sopcast service" sorununun çözümünü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.