Şimdi Ara

serhat_kk ile Coin Kazanmak (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
36
Favori
27.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unicornek

arkadaşlar kusura bakmayın bu konuda bilgisizim, bu oyun psn store dan ps3 e ücretsiz mi indiriliyor?

Hayır hocam Fut Fifa'nın konsol ve pc lerde bulunan oyun modudur ... Telefon ve tablet için olanı da var ama o konuda bir fikrim yok ...
  • Oyuna başlayıp ticaret yapasım geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platform PC

Van Aanholt 24,000 * 2
    Okore 18,000
    Valencia 15,000 * 5
    Niang 18,500 * 4
    Agbonlahor 60,000
    Livermore 5,700 * 2
    Morrison 9,200 * 4
    Vergini 9,000 * 6
    Dyer 27,000

Bunları aldım, kar/zarar durumu ne olur hocam?

Şimdiden sağolun, böyle yararlı bir konu açtığınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 28 Eylül 2014; 20:33:14 >
  • IF Gekas gelebilir
  • 1 Valencia
    1 Agbonlahor
    3 Vergini
    1 Dyer
    4 Morrison aldım , beklemedeyim
  • Bu vergini değerlendiginde kaça gidecek peki hocam ?
  • Vergininin fiyatları uçuşa geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhat_kk kullanıcısına yanıt
    xbox´tayım..
    o dediğin fiyatlarada buldum. ancak çok çok zor.. ortalama 800´e gitti.
    geçen sene ise 1400 civarında çok rahat gidiyordu..
    satılıyor. kartlar. ancak çok yavaş bir şekilde satılıyor. :)

vergini * morrison vs. alıyorum 3 katına satışa koyuyorum.
    mesele morrison ortalama fiyatı 5-6k arası ancak toplasan 10 tane var. gerisi 100k´nın üzerinde.
    bu fiyata gitme şansı varmıdır ki ?
  • Morrison PC fiyatı 10k. 7.6k buy now ile aldım bakalım ne olacak. Satış için beklemekte fayda var herhalde. Bir de hocam dediğiniz gibi o 10k'yı bugün +30k nakit yaptım ve üstüne transfer list hala dolu. Sanırım transfer listesindekileri filan da sayarsak sayenizde en kötü ihtimal 40k-50k yaptık diyebiliriz Elleriniz dert görmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErayG-TR -- 28 Eylül 2014; 23:22:16 >
  • mstfyldz.bjk kullanıcısına yanıt
    Platform belirttiğin iyi olmuş. Platform belirtin bekler. Fiyatlar karşımasın.

Transfer pile'ım 30 ile sınırlı olduğu için ve sürekli badge falan sattığım için verginileri ben transfer target ta bekletiyorum. Yoksa 3 katına satışa koyabilirsiniz tabiki. Hem marketin fiyatlarını artırmış olursunuz hemde satarsa uzun vadede gelecek kar kısa vadede gelmiş olur.

Morrison 100k yakın zamanda etmez. Onlar ya price fix yapıyor, yada yatırım yaptılar o şekilde bekletiyorlar.
  • "Orta Saha, Emre Can, hızlı ve oyunun iki yönünü oynayabilen bir CM, Liverpool'da oynaması ve Alman olmamsı fiyatının daha çok artacağı anlamına geliyor. Şuan en ucuzu 21k"

Demişim iki gün önce. Emre Can şuan 35k. Agbonlahor'da 50k'ya yükselmiş. Asıl fiyat artışları pazartesi'den itibaren olacak beyler. Lakin şimdiden herkes kar yapmış. Tebrikler hepinize.

Bu arada Vergini'ye forumca playstation platformunda çok yatırım yaptığımız için satarken markette yapay olarak enflasyon oluşturabilecek bir gücümüz var şuan. Verigini'leri hepimiz aynı fiyattan listelersek önümüzdeki hafta veya günlerde normalde elde edeceğimiz kardan çok daha fazla kar edebiliriz, fiyatını dahada yukarılara çekebiliriz. Vergini'ler beklemede kalsn ;)
    morrison 44.250 ye gitmiş. almış biri çözemedim..
    direk buy now yapmış eleman
  • MekaRex kullanıcısına yanıt
    PC platformunu bilmiyorum dostum. Uyguna mı pahalıya mı aldın kestiremem ama eğer marketteki uygun fiyatlılarını aldıysan ki oyun bütün platlformlarda aynı günde çıktı, o halde ilk hafta silverlar bütün platformlarda ucuz olacak ve sonraki evrelerde pahalanacak, buna dayanarak zarar etmezsin, kar edersin, her beklediğin gün ve hafta edeceğin kar artar.

ben teşekkküer ederim
  • Valla elimde emenike, sneijder, ve gereksiz 20 oyuncu falan var satsam 30k yapar heralde.. Günlük kazanç için ne önerirsiniz? Uzun vadeli sabır edemem
    Platform PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 29 Eylül 2014; 0:15:21 >
  • Beyler Cm James Morrison değil mi ? Cam olanı da var yanlışlık olmasın
    süper dostum. muhtemelen ilk sayfada millet morrisonları 44.250'den fazla listeledi diye seninki gözüne ucuz gelmiş alan kişinin. Silver marketini çoğu kişi bilmez. böyle pat diye alıveririr. coinlerin hayırlı olsun
  • Güzel konu :)

Ben de bugün web app'den giriş yaptım. 1-2 gif açtım, pek bir şey yok. Salı günü konsoldan(PS4) oynamaya başlayacağım. Oyunu sağlam oynarım ama bu ticaret, coin kasma vs. gibi konularda çok kötüyümdür. Taze tavsiye olursa beklerim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Cam morrison diye belirtiyorum ilk mesajlarımdan beri;http://www.futhead.com/15/players/23214/ravel-morrison/ Ravel Morrison.. aman yanlış yatırım yapma
    şimdi 7k dan aldım yine..
    45k-60k dan koydum 12 saat. giderse gider gitmez ise tekrar 12 saat :D

ancak vergini gitmiyor. bakalım. ama piyasa 9k lara çıkmış durumda..
    mane keza öyle 15lere çıktı
    xbox ta 9k'lara çıktıysa bizdede yakında çıkar.

Beyler playstation konsolundaki herkes Vergini'leri 12.250 buy now ile markete yağdırsın. Kaç tane Verginimiz var bir görelim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.