Şimdi Ara

serhat_kk ile Coin Kazanmak (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
36
Favori
27.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mustafa. 12 saat listemek yerine eğer uyumayacaksan 1 saatten listelersen satma şansın yüzde 300 falan daha çok artar 12 saate kıyasla. çünkü ilk sayfadan alanlar sabırsız, market bilgisi olmayan çaylaklar. mümlün olduğunca 1 saatten listeleyin, ilk sayfada olmak buyuk avantaj
  • serhat_kk kullanıcısına yanıt
    8-5 mesai durumu var :)
    yoksa hep 1 saat giderim..
    birde web app ve android de kapalı transfer. ne zaman açarlar bilinmez..
    yoksa full 1 saat gideirm :)
    11-12 tane de bende var Vergini. Sabah uyandıktan sonra koyarım ben de. Şu an dolu. Şu 30 list sınırı çok kötü.
  • @serhat_kk Hocam pc platformunda 40k parayı nasıl 100k yapabilirim 100k yapabilsem yeter vallahi en kısa önerin nedir?
  • Abel Hernandez -> hull city ; bu yaz transfer olmuş, 9.2k ya aldım şuan bir tane ps konsolunda, 1 ay sonra 40-50k rahat olacak. Agbanlahor'a yakın istatistiklerde, Agbonlahor şuan 50k'larda... Abel BPL'de yeni olduğu için tanınmıyor. Tanındığı zaman patlayacak fiyatı. Bende yeni tanıdım, keşfettim. Parası olan en az bir tane alsın bu adamdan. Kısa vadede 20k uzun vadede 50k civarı eder.
  • tamam dostum.

Kaç level'sın? ben 64 levelim transfer pile'ımı 80'e çıkarabilirim katalogtan ancak oyun olmadığı için çıkaramayıyorum. :) Oyun olsa hediye ederdim sana. Alınca catalogue tan hediye diliyorsa hepinize 80 lik transfer pile hediye edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_kk

tamam dostum.

Kaç level'sın? ben 64 levelim transfer pile'ımı 80'e çıkarabilirim katalogtan ancak oyun olmadığı için çıkaramayıyorum. :) Oyun olsa hediye ederdim sana. Alınca catalogue tan hediye diliyorsa hepinize 80 lik transfer pile hediye edeyim.

sadece 1 kişiye hediye ediliyor hocam... benim 40 k'yı nasıl 100k yapabilirim yahu silver oyuncu mu gold oyuncu mu yoksa kart, forma vs. mi satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_kk

tamam dostum.

Hocam ben de 64 veya 65 levelim. Katalogtan transfer list arttıran itemleri aldım. Şu an transfer kısmına 80 oyuncu gönderebiliyorum, ama en fazla 30 tanesini satışa çıkarabiliyorum. Birkaç arkadaşta daha bu durum var. Acaba bir bug mı yoksa herkeste mi böyle bu?
    xbox´da 20k dan başlangıç :) adamın teki toplamış 50 den açıyor kapıyı
  • mstfyldz.bjk kullanıcısına yanıt
    bu demek oluyor ki playstation'da da yakında benzer fiyatlarda olacak kendisi

çok ilginç. ben bu konuya yazdıktan sonra birisi marketteki çoğu abel hernandezi topladı. 9 kusurdan açık arttırmadan giderken şimdi 12.5k lara gider oldu. bu konu baya takipte sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_kk -- 29 Eylül 2014; 1:39:46 >
  • sanırım bir bug. bende oyun olmadığı için bakamıyorum ama bu durumu birkaç kişiden daha duydum. düzeltirler herhalde yakında
  • Öyle mi? tamam dostum sağol.

sen sabredemem demişsin. trade işi sabır işi.

3 günde sadece forma ve arma satışlarından yapabilirsin.
    silver takası yaparakta bir kaç günde yapabilirsin.

konuyu iyice inceleyip kafana yatan methodu uygulayıp hedefine ulaşabilirsin.

Bu hafta inform olacak oyunculardan tüyolar verecetim lakin kesin inform olur diyebileceğim bir performans çıkmadı malesef :S
  • Bu hafa oyun yeni çıktığı ve IF ROnaldo olduğu için insanlar deli gibi paket açıyor, sonuç olarak fiyatlar çok fırlamıyor lakin haftaya IF Messi çıkmazsa, TOTW zayıf olursa, fiyatlar tavan yapacak.
  • lm sinclair
    cb okore
    st mayuka
    rb gamboa
    st ings

bu elemanlarda iyi para..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfyldz.bjk -- 29 Eylül 2014; 1:56:21 >
  • Hocam gerçekten çok iyi bir çalışma ve araştırma yapmışsınız, tebrik ediyorum.
  • adaşım baya uğraşmışsınız teşekkürler yorumlarınız için. sizi takipteyim yakın zaman içinde fiyatı artacak gold playerlar varmı ? 60 k coins var şu an.
    fabregası gördüm. şüpheli yaklaşıyorum yinede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 29 Eylül 2014; 2:13:23 >
  • bu arada biabiany den çok kâr ettim. 3-3500 e alıp 6 7 bin den alıcı buldum. yaklaşık 10 tane kartta böyle yaptım. epey kâr getiriyordu ama şimdi fiyatı 5-6 binlerde seyrediyor. pac oranı yüksek abimiz :)
  • Serhadss kullanıcısına yanıt
    fabre 20´ye de gidiyor 40´a da. bunlar gözümün önünde oldu :D
    baya taktım bu işe..
    silver arıyorum fellik fellik

bence sende silver´a yönel..
    anca fabre den zarar gelmez
  • mstfyldz.bjk kullanıcısına yanıt
    tamam hocam bakayım bi :) aslında herşeyin getirisi oluyor ama önemli olan çok zaman kaybetmemek. kısa zamanda çok iş
  • çok yararlı bilgiler üşenmeden okuyorum süper konu olmuş takipçiyim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.