Şimdi Ara

GTX 980 Ti Çıkışını Yaptı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
7
Favori
37.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Haber için teşekkürler, 980 Ti bellek olarak 6GB'dan düşük olmaz herhalde.

kesin gibi birşey o.

980 ' de bile bekliyordum açıkçası bunu.

quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

TITAN çıkarsa ucuz olmaz. Bir nevi Quadro değişim kartı TITAN lar NVIDIA nın gozunde Onun yerine GTX 980 Ti alır oyuncu adam

+1 bende hep bu fikri savundum. fakat gene bunlar çok yüksek şeyler bunu anca gerçekten zengin adamlar alsın normal kimseler kendini zorlamasın almaya boş yere 970 ile yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Eylül 2014; 2:27:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

AMD de R9-395xy çıkaracak üçlü prize takılan cinsten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine 3000den girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün erken uyuduk ortalık karışmış.Bence asıl bombaları şu kartlarla patlattı nvidia.En çok merak ettiğim fiyatları ve 990 olacak.bekleyip göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

yeni kart iyidir =) diğer kartların fiyatı biraz düşer

Hepsinin fiyati en basindan beri aralrinda oranlar olacak sekilde Nvidia tarafindan belirlendi zaten.O yüzden performansina karsilik bir fiyatta cikacaktir ve GTX980/970`i etkilemeyecektir.

• 980ti yerine Titan2 olarak gelicektir kart, ayrıca 980slı yapmak isteyenler 990'ı bekleyebilir

• %50-60 boost over Titan black

• Beni aşar

• Bu habere sevindim iste

• Sevindim ama alacağımdan değil; 980'in fiyatı düşeceğinden. (İnşallah)

• Titan black gibi bir karttan bu kadar kisa bir sure içinde % 50 fazla performans vermesi sasirtici.
  • aynı kaynak son kullanıcı testlerinin yapıldığını söylüyor. bence nvidia 980ti veya titan ii'yi amd'nin yeni serisinden sonrası için cevap olarak bekletiyor. umarım amd'den sağlam bir rx 3xx serisi gelir, her ne kadar nvidia'nın 9xx serisini bende çok beğenmiş olsamda amd ile nvidia'nın arasının açılmasını hiç istemem.
  • Böyle bir GPU çıkacaksa, mm² avantajını elinde bulunduran NVIDIA için bu 28 nm'de geçici bir çözüm olacaktır, çünkü 2015'de 20 nm üretime geçildiğinde yaklaşık 4000 CC'lu, 64 ROP'dan fazla birime sahip daha güçlü GPU'lar karşısında, yine F/P olarak yenik duruma düşecektir. Ben olsam öncelikli hedef olarak GTX 980'in fiyatını 450$ yapar ve piyasayı ele geçirirdim, NVIDIA farkında olmadan kendisine zarar vermiş oluyor aslında. TITAN II'nin çıkması, GTX 980'in fiyatının düşmesini sağlayabilir, GTX 970'den 200$ neden daha pahalı zaten anlamak mümkün değil, GM204 GPU'su ile çift GPU'lu kart da mutlaka yapılacaktır, GK104'den bile düşük TDP'li olması en büyük avantajı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 25 Eylül 2014; 13:24:22 >
  • Aman ne güzel şimdi 980 ti duyurusu gelecek 980 fiyatları düşecek diye bekleyeceğim.980 sli bu haber üzerine benim için bitmiştir.970 sli giga %100 eminim artık.
  • 1090 ti çıkana kadar bekleyeceğim galiba fiyatlar ateş pahası ,dolar 2,24
  • fiaytlarda ciddi bir revizyona gidilmesi lazım hem yeni cıktılar hemde dolar anasının gozu gibi masallah ama 970 benimde ilgimi cekmedi degil 900-1000 tl civarı olursa alınabilir
  • Fiyatlar burada gerçektem biraz yüksek , yapacak birşey yok .

Almanyada GTX980 leri 3lü paket halinde satmaya başladılar :D

http://www.caseking.de/shop/catalog/EVGA-GeForce-GTX-980-Superclocked-3-Way-SLI::29141.html
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    'Para var huzur var' cuk diye oturdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Fiyatlar burada gerçektem biraz yüksek , yapacak birşey yok .

Almanyada GTX980 leri 3lü paket halinde satmaya başladılar :D

http://www.caseking.de/shop/catalog/EVGA-GeForce-GTX-980-Superclocked-3-Way-SLI::29141.html

Almanyada asgari ücretli bir kişi maaşıyla 3 lü sistemi alabiliyor.Gelde çık bu işin içinden.Burada 3 ü ortalama 6000 tl.asgari ücret net 890 tl.

• Muhtemelen Fiyatı 2400'den Aşagı Olmaz(türkiye fiyatı)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.