Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce havaleyi geçtim. tahmini onaylanmanma süresi ne kadar? bugün onaylanma ihtimali var mı?
  • yarkan88 kullanıcısına yanıt
    Bence bugün akşama doğru onaylanır.Bende bu saatlerde havale ettim.Akşama onayladılar.
    hayırlı olsun
  • Ben de dün 10 yaptım havale 2:49 onay mesajı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imjustreal

Hocam özel mesaj atmışsın fakat tarayıcı hata veriyor mesajları açarken tam okuyamadım banka bilgileri bunlar.
    Banka Adı Yapı Kredi Bankası AŞ
    Şube İstanbul
    Banka/Şube Adresi Uluslararasi Bankacilik Branch, Büyükdere Cd. Yapı Kredi Plaza A Blok
    Hesap Adı Worldpay AP Ltd - Apple
    Şube Kodu 763
    Hesap Numarası TL90949799
    IBAN TR82 0006 7010 0000 0090 9497 99
    SWIFT YAPITRISXXX

Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar dün bi kaç kişinin telefonları gönderim hazırlığında olduğunu görünce baya bir sevindim.Şimdi ise sürekli maile apple storede siparişime bakıp duruyorum.Çok komik ya.Apple store gönder artık hepimizin telefonlarını...
  • a_ozcan85 A kullanıcısına yanıt
    hocam merak etmeyin yalnız değilsiniz .. Aynı durum bendede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

az önce havaleyi geçtim. tahmini onaylanmanma süresi ne kadar? bugün onaylanma ihtimali var mı?

Bende dün eft yaptım daha onaylanmadı bekliyoruz :)
  • Benim telefon da gönderim hazırlığın da yazıyor ama kılıf da ürünler işleniyor yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin gönderim tarihleri hangi zamanlardı sipairişi ne zaman vermiştiniz.Bende 1 Ekimde sipariş verdim.teslimat tarihi 23-31 ekim diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_ozcan85

Sizin gönderim tarihleri hangi zamanlardı sipairişi ne zaman vermiştiniz.Bende 1 Ekimde sipariş verdim.teslimat tarihi 23-31 ekim diyor.

Hocam 25 gece 02:00 suların da verdim sabah 09:05 de yapı kredi bankası gişeden ödeme yaptım vezne Sağolsun açıklamaya APPTR kodunun önüne referans no yazmış 02.10.2014 de onaylandı dün gece de gönderim hazırlığına girdi.
    Telefon iPhone 6 altın rengi 64 GB

• Benim anlamadığım bizde ilk günü sipariş verdik ama bizde hala işleniyor.İp6 64 siyah en çok tercih edilen renk nasıl oluyorda stok gelmiyor.
  • Apple ile Canlı destekten konuşmamı direk kopyaladım arkadaşlar benim umudum kalmadı ....
    Dedikleri tarihten önce geleceğini sanmıyorum ...

Apple'a hoş geldiniz.
    Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Merhaba,
    Şimdi bir Apple Sohbet Uzmanına yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
    Şimdi Didem ile sohbet ediyorsunuz.
    Merhaba. Bugün size nasıl yardımcı olabilirim?
    -Merhaba didem hanım,
    -2 iphone 6 Plus siparişim var
    -şuan gönderim hazırlığında
    Tabii.
    Evet.
    -bugün içinde gönderilir mi ?
    -25 i gece aldım hala bekliyorum
    Siparişinizin teslimat tarihi ne olarak belirtilmiştir?
    -14-20 ekim arası
    -yazıyor...
    En geç bu tarihte teslimat yapılacaktır.
    Eğer daha önce teslimat gerçekleşir ise size Apple mail ile bu bilgiyi belirtecektir.
    Şu an için oldukça yoğun olan siparişlerin toplu olarak üretimi yapılmakta ve yurt dışından geleceği için sevkiyatı da toplu olarak gerçekleşecektir.
    -yurtdışından henüz gelmedi mi ürünler
    Bunun için size verilen tarihi baz almanızı rica ediyorum.
    Yurtdışındaki depodan firmasına teslim edildiği anda size bir sipariş takip numarası ile bu bildirilecektir.
    Bu maili almadığınız için henüz teslimat yapılmamış demektir.
    -UPS ile gelicek ürünler değil mi
    Ancak endişelenmeyiniz.
    UPS ya da TNT ile teslimat yapılacak.
    -Anladım yani ürün sizin deponuza uğramadan direk yurtdışından mı adresime teslim olacak ?
    Önce gümrük işlemleri yapılacak sonra depomuza gelerek kaydı yapılarak size teslim edilecek.
    -şuan sizin deponuzdan mı ayrıldığı anda bana mail düşecek
    Normal teslimat işlemleri yurt dışından kargo firmasına teslimatta bu bilgilendirme gerçekleşmektedir.
    iPhone 6 modelleri için bu işlemde aynı işleyişte gerçekleşecektir.
    -anladım bu durumda henüz deponuza ulaşan gümrük işlemleri yapılmaya başlanan iphone 6 cihazları yok...
    ?
    İlk gün sipariş veren müşterilerimize verilen en erken tarih size verilen 14-20/10 olduğu için henüz ilk siparişlerin girişi gerçekleşmedi.
    -Tamam teşekkürler ..
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iltol -- 10 Ekim 2014; 12:43:37 >

• Yeminle sinir hastası oldum ya

• Canlı sohbetteki elemanların birşey bildiği yok arkadaşlar bence.Ama gönderim hazırlığında ise en kısa sürede kargolanır bence.
  • havale yaptım.

dekontumun en sonunda 2256.04 yazıyor.

bu net olarak apple ın hesabına gidicek tutar mı?

çünkü 1.5 lira işlem ücreti vardı onu da koyduktan sonra bu tutar çıktı. acaba dedim o yazan tutar apple a giden mi yoksa bunun üzerinden 1.5 lira daha mı kesilcek? eğer öyleyse 1 lira fazla yatırmısım :) ya da acaba dedim 50 kuruş eksik mi?
    Havaleyi nerden yaptınız? Atm gişe internet?
  • bu dekonta göre işlem doğru mudur?

1 lira fazla mı gitmiş? yoksa 50 kuruş eksik mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarkan88 -- 10 Ekim 2014; 13:04:43 >
    Normalde internet üzerinden işlem yaparken göndermek istediğiniz tutarı yazarsınız komisyonu üstüne otomatik ekler ve hesabınızdan komisyon dahil parayı çeker.Alıcıya komisyon ücretini yansıtmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Normalde internet üzerinden işlem yaparken göndermek istediğiniz tutarı yazarsınız komisyonu üstüne otomatik ekler ve hesabınızdan komisyon dahil parayı çeker.Alıcıya komisyon ücretini yansıtmaması lazım.

Yabi bu isleme gore hersey ok mi? En sonda yazan tutar karsi tarafa giden net tutardir dimi?

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.