Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Sipariş, Kargo Durumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
19
Favori
96.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ø

:D yok ya sallıyor o eleman. 26'sında öğleden önce sparişini verirsen bir dahaki hafta içerisinde alırsın.

Mağazalar ön spariş alarak Store'un işini azda olsa hafifletti. Cumartesi gelmesini beklemekte çok abes.

Bence İstanbul dışındaysanız bir mağazadan alın, bir sorun yaşadığınızda Apple Store'a gelip elden teslim etmeniz gerekecek ürünü. Bunları ölçün tartın derim.

Apple'a kargo ile geri gönderemiyor muyuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.... bende dünden beri sinirimi yenememiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Peki havale ile sipariş verdigimizde, sipariş onaylandıktan sonra mı stoktan düşüyorlar bizim aldıgımız ürünü ?
    Yoksa beklemedeyken de bizim sipariş verdigimiz stok ayrılıp bekliyor mu ?

Eğer ödemeyi onayladıkları anda, o andaki stoklardan düşüp gönderiyorlarsa bi çok arkadaşın dedigi gibi ödeme onaylamalarında sıkıntı çıkarsa stok bitmiş olur ve sorun olur.
    Keşke kredi kartı tek çekim içinde indirim olsaydı

Şahsi kredi kartıyla alırken başka şansınız yok zaten tek çekim alacaksınız, taksit sadece şirket kartlarında yapılabiliyor.

şirket kartına taksit yapıldığı net bir bilgimidir.. ? olmaz ise öyle yapalım

Net bilgidir, linkte konu ile ilgili olarak bir bankanın web sitesindeki açıklama mevcut .http://www.yapikredipos.com.tr/_assets/pdf/kurumsal_ticari_katlar_bilgilendirme_29052014.pdf

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    garanti durumunda apple kargoyla ürün kabul etmiyor malesef ancak teleservice veya genpa telefonla ilgileniyor

5sden biliyorum kutunun içinde çıkan evraklarda teleservice ve genpa adresleri vardı servis diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Genel beklenti 00.00'da satışın açılacağı yönünde. Geçen sene de iPad satışa çıktığında öyleydi. Bu sene de bir değişiklik olmaz herhalde. Perşembe gecesi 23.55'ten itibaren oturum açıp AOS'deki yerinizi alın derim.

tek taksit olarak mı satılacak kredi kartı ile?

nasipse ben de alıyorum bu hafta bir 6 64 gb.
    üç sorum olacaktı.

1.telefon rehberim gmail de yedekliydi. sonra iphone 5c alınca baktım ilocud a yedeklmeye başladı yeni kayıtları.

şimdi toplam tüm rehberimi icloud a nasıl yedeklerim? yeni iphone 6 ya atmak için.

2. iphone 6 ne kadar sürede şarj oluyor.?

3.apple store sitesi telefonu satacak mı bu haftasonu internet üzerinden? stoklar bitti filan deniyor. yeni parti gelmesini mi bekleyecez . ben havale ile almayı düşünüyorum 100 tl ucuza geldiği için ama bayram sopnuna filan kalacaksa kötü olur gerçekten

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile tek çekim olarak satacak. Havale ile %4 indirimli.

iCloud kayıtların zaten duruyordur. Gmail'daki kayıtlarını iCloud'a aktarman gerek. Gmail Kişiler'e girip kayıtlarını vCard formatında dışa aktarman (Export) gerek. Oluşan dosyayı da iCloud'a girip içe aktarırsın (Import) olur biter.

iPhone'u standart şarj aleti (1A) ile şarj edersen iki saat civarında dolar. iPad tipi şarj aleti kullanırsan (2.1A) ters orantılı olarak süre yarıya iner.

Apple Store başka şey, Apple Online Store başka şey. Dolayısıyla stokları birbirinden bağımsız. Gece 00.01'den itibaren ilk alanlardan olursan, havaleye rağmen muhtemelen telefonu alırsın. Çünkü Apple Online Store'da havale/EFT prosedürü yavaş işliyor. En kötümser tahminle, siparişi ilk gün de versen, havale işlemi nedeniyle kargon bayrama yetişmeyebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim bilgiler iyi oldu
  • Online olarak alırsam sadece teleservice veya genpa garantisini olur yoksa Apple Stone garantiside olurmu? Kısacası nereden alırsam Apple Store garanti kapsamında olur?

Not: tabletten yazıyorum yazım yanlışı olabilir kusura bakmayın.
  • Apple Store bakıyor çünkü garantili alırsan Türkiye cihazı oluyor ve Apple, Türkiye cihazlarına bakıyor.
    @WebProgramming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thetumbler -- 25 Eylül 2014; 0:05:01 >
  • Evet arkadaşlar son 1 saat 20 dakika.

Kimler ne alıyor acaba?
  • İphone 5s i açıldığı gibi vermiştim,3 haftada geldi gold model.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosadan alsam garantide bir farklılık oluyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

teknosadan alsam garantide bir farklılık oluyormu acaba?

Hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    teşekkürler saat 3 te umarım stoklar bitmemiş olur teknosa bursada
  • Ben işten akşam 18:00 da çıkıyorum vatan bilgisayar da filan bulabilir miyim ESKİŞEHİR'de. Bu sefer online storeden almak istemiyorum 5s i aldığımda 8 gün bekledim ağaç olmuştum ama tabi yinede belli olmaz 00:01 beklemedeyim.
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam umarım bu sefer hemen ulaşır elimize
  • teknosa, turkcell, vatan'dan alanların kargolanmış apple da ön sipariş olayına girseydi keşke..

bu arada dikkatimi çekti apple'ın teslimat sayfasında ups teslimat aralığı sabah 8 akşam 18, pazartesi - cuma arası yazmış bu durumda cumartesi teslimat olmayacakmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi say -- 25 Eylül 2014; 22:30:25 >
  • say S kullanıcısına yanıt
    cumartesi çalışıyor olması lazım net hatırlıyorum bana cumartesi günü ups ile gelmişti aldığım ürün. gerçi üstünden 8-9 ay geçti değişti mi bilemem
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Cumartesi gelecek ise ev pazartesi gelecek ise iş adresimi gireceğim kafam karıştı
  • say S kullanıcısına yanıt
    apple sitesinde öyle bir yazı gördüyseniz büyük ihtimalle apple cumartesi günü kargoya ürün göndermiyor, apple çalışanları tatil yapıyor yani
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.