Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dozer benim lastikler büyük geliyor 165/13 taksam olur mu?
    edit:soruyu senin katılımını sağlamak için sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhannn -- 5 Şubat 2008; 23:53:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

Dozer benim lastikler büyük geliyor 165/13 taksam olur mu?
    edit:soruyu senin katılımını sağlamak için sordum

13 janta geçmen lazım abi...utanmasan bisiklet jantı uyarmı dicen
    yapmıyorum tekerlek yorumu,karizma çizilmesin

• BARIŞ ABİ KOOOOŞŞŞŞ!!! BURDA BİR SÜRÜ SAZAN VAAARR

• günaydın millet

jant konusunda apo ne diyorsa doğrudur
  • tüh.. keşke dün evde girseydim foruma.. süper muhabbet kaçırmışız
    herkese günaydın...
  • herkese gunaydın
    dozer zaten kacak guresıyo ortalarda yok ama gendarme sende yoksun nerlerdesınız yahu.
    dozer ıtıraz zetme koskoca apoyla barış yalanmı soyleyecek yaw
    hem sen bırak 12-15-17 ıslerınıde gendarme'nın sordugu soruya cevap ver. dozer 1-2-3 ne ış
    ben bılıyodum zaten mercedes apartman nerden gelıyo yoksa
    quote:

Orjinalden alıntı: gendarme
    quote:

Orjinalden alıntı: dozi17
    slm gendarme.Sen nasılsın?
    Zamanım olunca bakın nasıl katılıyorum,yok zaman yok.
    Koşturmaca nereye kadar?.emekli olmak istiyorum huleynnn

İYİYİM BE DOZİ...
    FARKINDAYIM SEN PEK GİRMİYORSUN...
    MARKET İŞ ZİNCİRE DÖNÜŞTÜ HERHALDE...

DOZİ 1, DOZİ 2, DOZİ 3 ...

oguz abıme bak anında cozuyo olayı helal valla abeyy ne zaman tekerlek ısı ortaya cıksa buda cıkıyor yaw

yaw ayrıyetten dozerım janım jıgerım bız ne zaman geyık yaptıkkı 1.6 dıye onlar senın dedıgın gıbı dusunmuyo yalnız. 3.2 32v olarak

GELDIM APOJUM GELDIM. AZ GEC KALDIM AMA GENEDE GELDIM
    OLTAYI AĞIDA ALDIM GELDIM AMA SABAHA KALINCA HICBIRI KALMAMIS

MBARAN hocam bızımkı ısın gırgırı. sen bunlara bakma arada bır boyle yapmazsak kulup oksıjensızlıkten ölecek

NOT: HLX'lerın orjınal jant-lastık olcusu gri renklı 2001 modellerde 205/50/16 gri renklı 2002 modellerde 205/45/17'dır. baska renklerı ve 1.6 ları bılmıyoruz lutfen sormayınız.ıtırazlarınızı lutfen dıger taraftakı mahkemeye yapınız

• quote:

Orjinalden alıntı: marea8875

NOT: HLX'lerın orjınal jant-lastık olcusu gri renklı 2001 modellerde 205/50/16 gri renklı 2002 modellerde 205/45/17'dır. baska renklerı ve 1.6 ları bılmıyoruz lutfen sormayınız.ıtırazlarınızı lutfen dıger taraftakı mahkemeye yapınız

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

İYİYİM BE DOZİ...
    FARKINDAYIM SEN PEK GİRMİYORSUN...
    MARKET İŞ ZİNCİRE DÖNÜŞTÜ HERHALDE...

DOZİ 1, DOZİ 2, DOZİ 3 ...

evet dozi 17 ye kadar yolu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: apojitsu

quote:

pekiiiii 1.6 16v gece mavisi 2000 model Sx marea için hangi jantı tavsiye edersiniz bilgi alabilirmiyiz sizlerden yüce insanlar HLX çileeeer

• janım kankım bak boyle ıltıfat etme şımarırım
    sooona tepene cıkarım ınmemde benden demesı
    quote:

Orjinalden alıntı: cembul
    pekiiiii 1.6 16v gece mavisi 2000 model Sx marea için hangi jantı tavsiye edersiniz bilgi alabilirmiyiz sizlerden yüce insanlar HLX çileeeer

aslında senınkı 1.6 olmasa senınkınede soyle sekıllı 215/35/18 yakısırdı ama kaldırmazkı
    ısın gırgırı bıyanada senınkınde zaten 14 ler var ve guzel duruyor. fazlasına gerek yok. cunku bızımkılerde motor farkı oldugu ıcın zorlanmadan aracı kaldırıyor.
    jantın buyuk olmasının duruma gore zararı ve faydası oluyor tabıkı. fazla ınce yanak takmadan uzun yolda ve vırajlarda super yol tutusun olur. amaaa sehır ıcındeysen, yuk atıyorsan ve yollar dandıkse ozaman en ıyısı orjınal kullanmak

not: benım gıbı hasta olanlar harıc cocugu olanların ınce yanak lastıklı arac kullanması yassak hemserım

2. not: benım cocukta daha 2 yasında ama oda babası gıbı oldugu ıcın benden yana sorun yok

• selamlar oh maşallah muhabbetin belini kırmışınız dozi gardaş yasak masak koyamayız bunlara zaten hepsi yasaklı üyeler salam adamın burda işine her kes haddini biliyo burda baksana bir evin iti gibi anlaşıyolar yasak kelimesine kıcık oluyolar
    sende hoş geldin gendarme gardaş 2000 de olsa 1600 de olsa adı aynı kimi kimden ayırıcaz sallayın gardaşlar atış serbes belden aşağı vurmak yok dozere vurun o kuvvetlidir eski vucut geliştirme şampiyonu koy resminide baksınlar dozerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: cembul

quote:

Orjinalden alıntı: apojitsu

quote:

evey bence dozerin alanı bu lazstik balon işi ama 18x255 yanak olur kanımca yoksa bene inanmiyurmusunnnnnnn

• quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

evey bence dozerin alanı bu lazstik balon işi ama 18x255 yanak olur kanımca yoksa bene inanmiyurmusunnnnnnn

sana inanmayan ölsün aağğğaaaammmm
  • arkadaşlar;
    size bir resim gönderecektim ama resim ekleme olayı çalışmıyor. yetkin yok veya üye değilsin diyor...
    benle alakalı bir sorun mu acaba sizde de mi var??
    yoksa araba 1.6 diye mi oluyor, jantlar da 14

• quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

selamlar oh maşallah muhabbetin belini kırmışınız dozi gardaş yasak masak koyamayız bunlara zaten hepsi yasaklı üyeler salam adamın burda işine her kes haddini biliyo burda baksana bir evin iti gibi anlaşıyolar yasak kelimesine kıcık oluyolar
    sende hoş geldin gendarme gardaş 2000 de olsa 1600 de olsa adı aynı kimi kimden ayırıcaz sallayın gardaşlar atış serbes belden aşağı vurmak yok dozere vurun o kuvvetlidir eski vucut geliştirme şampiyonu koy resminide baksınlar dozerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

agam resim koyamam utanırım
    hay sizin jantınıza 17 nize yahu

• aslında calısır ama bazen 1.6 ve 14 jant sahıplerıne kıllık yapabılıyor
    ey buyuk ALLAH'ım bızı delı kullarından koru yarabbi.
    bızım burdakıler yetmıyodu zaten sende geldın kareyı tamamladık
    hadı geç masanın basına 4. eksık oyunun tadı olmuyo
    quote:

Orjinalden alıntı: dorukocuk

arkadaşlar;
    size bir resim gönderecektim ama resim ekleme olayı çalışmıyor. yetkin yok veya üye değilsin diyor...
    benle alakalı bir sorun mu acaba sizde de mi var??
    yoksa araba 1.6 diye mi oluyor, jantlar da 14

YENIDEN DENE OLACAKTIR

• KOY KOY UTANMA YAW YABANCIMI VAR SANKI ARAMIZDA HEPIMIZ AYNI YERDENIZ
    (BAKIRKOY&MANİSA)
    quote:

Orjinalden alıntı: dozi17
    agam resim koyamam utanırım
    hay sizin jantınıza 17 nize yahu

JANT ISINIDE KISKANMAYALIM LUTFEN DOZER BEY
    BAKINIZ USTTEKI MESAJA DARUK NE YAZMIS. HERKES KABULLENIYO SEN KABULLENMIYON YAW 17 KARDESIM ITIRAZLAR DIGER TARAFTAKI MAHKEMEYE OKUSANA

• yok abi tekrar deniyom.. çıkış yapıp tekrar girdim.. restart attım... yemiyor resmi...
  • ARKADAŞLAR BURASI İKİNCİ EL BÖLÜMÜ DEGİL AMA 2001 MAREA MI SATTMAK ZORUNDAYIM İHTİYAÇTAN ARSA ALMAK İSTİYORUM.TEMİZ BİR ARAÇ OLDUĞU İÇİN BURDA İSTEYEN BİR ARKADIŞIMA SATMAK İSTERİM.YABANCIYA GİTMESİN ÇÜNKÜ ARACIM GERÇEKTEN ÇOK TEMİZ.
  • burdamıydı yoksa dıger taraftamıydı bırısı arıyodu ama hatırlayamıyoruk kım oldugunu. son 2-3 gun ıcınde gerceklestı bu ıs. mesajları kontrol edersen bulursun mutlaka
    quote:

Orjinalden alıntı: baryum

ARKADAŞLAR BURASI İKİNCİ EL BÖLÜMÜ DEGİL AMA 2001 MAREA MI SATTMAK ZORUNDAYIM İHTİYAÇTAN ARSA ALMAK İSTİYORUM.TEMİZ BİR ARAÇ OLDUĞU İÇİN BURDA İSTEYEN BİR ARKADIŞIMA SATMAK İSTERİM.YABANCIYA GİTMESİN ÇÜNKÜ ARACIM GERÇEKTEN ÇOK TEMİZ.

doruk sorun sadece sende degılmıs. 17 olanlarda yukleyemıyo yaw

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.