Şimdi Ara

11 eylül 2001'DE İkiz kulelere saldırı olduktan 15 dk sonra yaşadığımız garip olay (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
3.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: Secret King

Midtown Madness

11 eylül 2001'DE İkiz kulelere saldırı olduktan 15 dk sonra yaşadığımız garip olay

Oyunda gösteriyor muydu Johhny Bravo da da vardı afiş olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Brain

quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Bildigimiz silahlarin disinda bilinmeyen onlarca silah var. Mesela dunya savaslarina baktigimizda var olan silah kalitesindeki asiri degisim ortada. Bu da ayni sekilde. Abd kendi kendini vurdugu icin bunu da herkesin bildigi normal silahlari ile yapamayacagi icin bu tarz silah kullanimina gitmis olabilir.
    Ve unutmayin ki abdnin neredeyse dunyanin her bolgesinde bir ussu var sadece bu amacla bile bir us kurulmus olabilir.

Evet hocam, zaten 11 eylül saldırısı ile derin araştırmalar yaptım. Normal bir uçağın, bildiğimiz yolcu uçağının o binayı yıkabilecek güçte olması imkansız. Burada askeri savaşlara dayanabilecek bir binadan bahsediyoruz. Bir sineğin duvara çarpması gibi bir etki bırakması gerekirdi. Kulelere çarpan şeylerin yolcu uçağı görünümünde balistik bir füze olduğu hakkında dedikodular da yok değil...

Zaten o uçakların nereden kalktıkları ile ilgili net bir kayıtta yok. Kuleleri vurmanın en kolay yolu sivil görünümlü bir aracın içerisine askeri mühimmat yerleştirmek olurdu. Zaten sivil bir yolu uçağı olmasaydı bir askeri uçağı o kadar şehire yaklaştırmazlardı anında indirirlerdi ancak sivil bir uçağa bir şey yapamazlar. Gayet mantıklı...

Zaten öyle bir uçakla veya sizin dediğiniz füzeyle o bina yıkılamaz yerinden bile oynatmaz uzmanların dediği binaların temelindeki özel yerleştirilmiş nükleer bomba ile yıkıldığı görüşünde

• quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

babanın 1snden az gördüğü aracı nasıl tarif edebilir o başka bşydir iyice saçmaladınız sanki 11 eylül uzaylılar tarafndan yapıldı yok o gün garip olaylar olmuşta hep hurafe bunlar!!

Sen bir şeyi 1 saniye görsen neye benzediğini anlayamaz mısın? Bir şeyin füzeye mi, gemiye mi benzediğini anlamak için 10 saniye oturup düşünüyor musun? Asıl saçmalayan sensin. Ben duyduğum bir olayı anlattım. Aynı olayı yaşayan birileri var mı yok mu merak ettim. Eğer benzeri bir cisim gören daha olmuşsa konu hakkında konuşabiliriz düşüncesi ile. Hurafe ayrı yaşanan bir olay ayrı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

İzlediğim bazı videolarda uçağın füze ile vurulduğu söyleniyordu.

Dediğim gibi bolu-istanbul otobanında arabanın yanında havada uçan otobüs büyüklüğünde füzeye benzeyen bir araç. Ses yok, sadece arkasından çok kuvvetli bir ışık çıkmış. Ve anında uçup gitmiş. Ben saldırılara müdehale amaçlı fırlatılacak bir füzenin tr'den kalkmış olabileceğine inanmıyorum. Gerçi amaç dediğin gibi olsa bile neden otobanda gitsin ki. Daha çok sanki gezmeye gelen bi ufo gibi . Bir füze havada yavaşlayıp sonra bir anda uçup gitmez. Direk havalanır ve hedefi vurur.

Ben bu cisim o füze demedim. Sadece füze fırlatıldığını söyleyenler var dedim. Tabi füzeyi bazı programlarla maskelemeye falan çalışmılar ama görüntüde kaymalar falan olmuş vs. Zaten haberler 2. uçağın çarpış anını vs sansürlüyorlardı. Bu da söylenilen ihtimali kuvvetlendiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Bildigimiz silahlarin disinda bilinmeyen onlarca silah var. Mesela dunya savaslarina baktigimizda var olan silah kalitesindeki asiri degisim ortada. Bu da ayni sekilde. Abd kendi kendini vurdugu icin bunu da herkesin bildigi normal silahlari ile yapamayacagi icin bu tarz silah kullanimina gitmis olabilir.
    Ve unutmayin ki abdnin neredeyse dunyanin her bolgesinde bir ussu var sadece bu amacla bile bir us kurulmus olabilir.

Evet hocam, zaten 11 eylül saldırısı ile derin araştırmalar yaptım. Normal bir uçağın, bildiğimiz yolcu uçağının o binayı yıkabilecek güçte olması imkansız. Burada askeri savaşlara dayanabilecek bir binadan bahsediyoruz. Bir sineğin duvara çarpması gibi bir etki bırakması gerekirdi. Kulelere çarpan şeylerin yolcu uçağı görünümünde balistik bir füze olduğu hakkında dedikodular da yok değil...

Zaten o uçakların nereden kalktıkları ile ilgili net bir kayıtta yok. Kuleleri vurmanın en kolay yolu sivil görünümlü bir aracın içerisine askeri mühimmat yerleştirmek olurdu. Zaten sivil bir yolu uçağı olmasaydı bir askeri uçağı o kadar şehire yaklaştırmazlardı anında indirirlerdi ancak sivil bir uçağa bir şey yapamazlar. Gayet mantıklı...

Zaten öyle bir uçakla veya sizin dediğiniz füzeyle o bina yıkılamaz yerinden bile oynatmaz uzmanların dediği binaların temelindeki özel yerleştirilmiş nükleer bomba ile yıkıldığı görüşünde

Evet doğru, nükleer değişik bir yöntem ile patlatılan bir bomba. Bunlar daha hurafe gibi geliyor insana . Benim demek istediğim bir yolcu uçağı ile o binanın boyasını bile çizemezlerdi ancak uçağın binayı jilet gibi kesip diğer taraftan çıktığı fark ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: Secret King

Midtown Madness

11 eylül 2001'DE İkiz kulelere saldırı olduktan 15 dk sonra yaşadığımız garip olay

en sevdigim benim icin efsane.

bi uzun apartman vardi hep en uste cikip arabayla ucardim haşat olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• füze Bolu yolundan giderek İstanbul ve trakyadan geçerek İkiz Kuleleri vurmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

füze Bolu yolundan giderek İstanbul ve trakyadan geçerek İkiz Kuleleri vurmuş

Bu çok saçma olurdu. O yüzden olayı direk füze diye kestirip atmak saçma olur. Bence füze değildi. Değişik bir araç da olabilir bilemiyorum.
  • o kadar kasmaya gerek yok.

Amerika ırak a girmek için kendi kulelerine saldırdı.
  • September clouse izle biraz bilgilen.

• Füzeyle binayı vurup uçak diye yutturdular sonra yapımında altına yerleştirilen sistem ile yıktılar
  • yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

Füzeyle binayı vurup uçak diye yutturdular sonra yapımında altına yerleştirilen sistem ile yıktılar

Evet aynen bende öyle düşünüyorum, illaki bir komplo türetmek gerekiyorsa en mantıklısı bu ancak bolu otobanında babamın ve annemin aynı anda gördüğü füzeye benzeyen cisim ne olabilir ki? Füze olsa bolu otobanında ne işi var? Bence başka bir şeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi any77 -- 21 Eylül 2014; 15:12:48 >
  • Garip bi olay.
  • o saldırının gerçek degilde hologram oldugunu soyleyenleri duydum
  • Halisilasyon ne lae

• Annen ve bananin o an lsd etkisinde oldugundan ısık patlamarı gormus olmalari cok daha mantıklı bi yaklasım olur
  • Uçmuşsun sen dostum kafan sğper
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Uçmuşsun sen dostum kafan sğper

Kardeşim her garip olaya bu şekilde yaklaşırsanız olaylar hiçbir zaman çözümlenemez. Duyduğumu anlattım, inanın diye de zorlamıyorum. Zaten bende olaya şüphe ile yaklaşıyorum ancak annem babam neden durup dururken bana böyle masal hikayeleri anlatsın ki? Ben gözümle görmedim, sadece bana anlatılanı size anlatıyorum. E yapacak bir şey yok sizin gibi dar kafalı anlamaz adamlarda hemen uçmuşsun diyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Uçmuşsun sen dostum kafan sğper

Kardeşim her garip olaya bu şekilde yaklaşırsanız olaylar hiçbir zaman çözümlenemez. Duyduğumu anlattım, inanın diye de zorlamıyorum. Zaten bende olaya şüphe ile yaklaşıyorum ancak annem babam neden durup dururken bana böyle masal hikayeleri anlatsın ki? Ben gözümle görmedim, sadece bana anlatılanı size anlatıyorum. E yapacak bir şey yok sizin gibi dar kafalı anlamaz adamlarda hemen uçmuşsun diyor.

Bolu otobanında füze tamam kafan süper dostum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.