Şimdi Ara

DP takiminda harcanan kisi sizce kim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    naru c meth yetersiz kaldı
  • cmeth tam bir solo q jungle oyuncusu.Naru ve holy iyi.Takım olarak kötüler vision kontrolleri objective kontrolleri ve junglerın seçimleri berbat.Adamlar tüm oyunu jungle üzerinden domine ediyorlar bizimkiler soloq oyuncusu oldukları için anca 10 dk lane götürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 21 Eylül 2014; 14:24:40 >
  • şu kamiller neyine güvenip dünya kupasına gidiyor onu anlamadım
    27-3 la şuna bak tüm dünyaya rezil oldular
  • 30-0 yenildikten sonra taktik göstermemek adına böyle bir şey yaptık demeleri ve dünya şampiyonasında da rakipleri dalga geçmese yine 0'a karşı mağlup olduklarından her şey belli. Dalga geçilmek amacıyla gitmişler oraya. (İlk dünya şampiyonaları diye en başta destekliyordum tamam fakat tüm maçlarda neredeyse 0'a karşı kaybetmek nedir! ancak taktik meselesi diyerek Fanlarının büyük çoğunluğu oluşturan çocukları kandırsınlar)
  • hiçbiri qnq bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ormancı, mid ve supp farkı çok belli oldu maçlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

fabla cmeth gitse daha iyi olur takım

Takımın en iyisi fabdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

Holy ve fab disindakilerin degismesi gerek. ozellikle mide reosta, supa zergsting şart

Reosta koridor koridor takım takım gezmiyor muydu ?Niçin bu adamı bu kadar yetenekli buluyorsunuz anlamadım.

maclari gozlerinle izlesen keske

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungler mid ve özellikle support değişmeli bence.
  • holy ve fab dışında bakım gerek, supa zergsting hiç fena olmaz
  • Touch - Meth - Naru değişmeli
  • Holy ve fab iyiydi bence en azından diğerlerine göre toucha dikkat etmedim ama naru ve c meth inanılmaz saçma hatalar yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Takımın en iyisi fabdı.

Kaç kere pushladı sürekli gank yedi totem 0 daha ne olsun? İrelia kovalarken rakip b atıp tp attı bota fab ne yaptı peki?

• touch meth naru gidecek . fab uyum gostermezse onuda yollmak lazım
  • jungle çok yetersizdi bence ama kaybettikten sonra bizimkileri gösterince kamera üzüldüm hallerine, ama yapıcak bişey yok daha ilk defa gittik dünya kupasına, çalıştıkça olur herhalde ama bu kadar olumsuz yorum almalarının sebebi kendi yaptıkları açıklama bence
  • quote:

quote:

quote:

Takımın en iyisi fabdı.

Kaç kere pushladı sürekli gank yedi totem 0 daha ne olsun? İrelia kovalarken rakip b atıp tp attı bota fab ne yaptı peki?

Naru sayesinde roamlama fırsatı bulan rakip mid laner fabı kevgir ettiği için ölüyor sürekli. Tek maç için değil tüm maçlarda oldu bu. Mid laner olaya girene kadar çoğu maçta üstündü koridorunda.

• Hickimse .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Takımın en iyisi fabdı.

Naru sayesinde roamlama fırsatı bulan rakip mid laner fabı kevgir ettiği için ölüyor sürekli. Tek maç için değil tüm maçlarda oldu bu. Mid laner olaya girene kadar çoğu maçta üstündü koridorunda.

O kadar pushlarsa tabi üstün olur arkasına bakmıyor bir kere yukarda üçlü çalıya ward görmedim doğru düzgün o kadar push yaparsa midlane tabi gelir

• Harcanan biri yok lae
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.