Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.899
Cevap
113
Favori
158.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende almıştım ama İnşallah göndermezler farklı hesapların pesinde olanlarında hevesi kursagında kalsın.

Edit: Eksileyenlerin hepsi gözü doymaz ve esnaf kitlesidir. Sizin gibiler yüzünden birçok insan bu tür şanslardan yararlanamıyor. Yazıklar olsun size...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 22 Eylül 2014; 0:36:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderselerde oğlanın düğününü yapsak beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 21 Eylül 2014; 22:38:29 >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    güzel shoplamıssın ama resmimn yanındaki 1 adeti değiştirmeyi unutuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Sizin dükkanınız olsa elemanınız da etiketi yanlış yazsa o ürünü vermek ister misiniz? Binlerce sipariş geçildi belki de. Ben olsam göndermem.

Dediğiniz mantık olarak doğru olabilir ama işin yasal tarafına bakarsak bir Ürünün etiket fiyatıyla kasa fiyatı farklıysa müşteri lehine olan fiyat uygulanmak zorunda. Bakın daha ödeme bile yokken yani, Dükkan sahibi "ya eleman yanlış koymuş " falan deme hakkı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 21 Eylül 2014; 22:32:17 >
  •  MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!!

Yetişen alıyor beyler
  • Vallaha converse çoraplarıda göndermezler demişlerdi onlardanda 60 100 tane alan olmuştu ben yine öyle bi durum bekliyorum gönderirler inşallah 2 tane sipariş vermiştim
  • Ben aracım olmamasına rağmen aldım, tanıdık birine veririm. 1 tane sipariş verdim ya bakalım büyük ihtimalle iptal olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!!

Yetişen alıyor beyler

Ürünün yeni distribütörü :D
  • inşallah yollamazlar

• aliexpress te 18 dolar gönderirler herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!!

Yetişen alıyor beyler

Ürünün yeni distribütörü :D

Yok yahu paintte yaptım

• Bakalim k.karti iadeleri ne zaman baslayacak?

• Şahsen şöyle düşünüyorum.
    Herkese 1'er tane gönderiler geri kalanı çek şeklinde veya başka şekilde iade ederler.
    Ben şahsen 1 tane aldım firma olsam gönderirdim ama 100 tane alana da göndermeyi doğru bulmuyorum.
  • Bende havale yoluyla aldim 1 adet.haftaya bimde park sensorunude 45 tlye Alip bi kombinasyon yaptim mi.şahin olcan merso :))).fakir isi nolcak iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Simdi urun satistan kaldirilmis.Ben havale ile siparis etmistim bir tane.Odemeyi yarin yapacagim.Daha parayi odemegim icin siparisimin iptali gibi birsey soz konusu olabilir mi ?

Şuan siparişinizi iptal edemezler, sonuçta alınmış üründür, fakat havale veya eft nizi kabul etmeyebilirler.

Bende gördüm ama geç kaldım.

Sonuç olarak ne olacak merak ediyorum açıkcası. Hatadan dolayı iptal de edebilirler diye düşünüyorum, sonuçta büyük bir zarar var ortada, her şirket hata yapar , böyle hatanın olması da doğal olarak yapılabilir.

Merakla bekliyorum

aynı şey benim başıma geldi hepsiburada da çalışma masası 10 tl yok dolap 15 tl felan sonuç göndermediler iptal ettiler boşuna beklemeyin ben hukuki yollara başvurmadım prosedürü bilmiyorum bu konu hakkında para iadesi yaptılar

• Takip...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan link iptal
  • bekleyip görelim...
  • Daha oncekiler gibi bunuda iptal edecekler

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.