Şimdi Ara

asd (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
40
Favori
15.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emily Haines

2 3 dk sonra cikicam evden inanilmaz heyecanliyim beylerrr
    Inanamiyorum resmen bi kiza bulusma teklif edicem. Insallah baska birini gorup de mal gibi kalmam yaa

Hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inş reddeder
  • quote:

2 3 dk sonra cikicam evden inanilmaz heyecanliyim beylerrr
    Inanamiyorum resmen bi kiza bulusma teklif edicem. Insallah baska birini gorup de mal gibi kalmam yaa

Ben bile heyecanlandım hadi bakalım hayırlısı

• Hadi kocum goreyim seni biz arkandayiz

• sonucu yaz

• Kasiyer zebaniymiş arkadaşı zindana atmış beyler iletmemi istedi

• Parçala onu evlat.

• yanlış anlamazsan seninle bir şey konuşmak istiyorum , senden ilk gördüğüm günden beri hoşlanıyorum , tanışmak istiyorum gibi girebilirsin cümleye... hatta biraz mahçupluk iyidir dersen heyecanlandırıyorsun beni , şurda düşüp bayılabilirim falan da ekleyebilirsin :)

gelişmeleri bekliyoruz...
  • Moonwalk ezpz

• Takip

• konuyu güncelledim beyler. ilk mesajı okuyabilirsiniz.
    lan ne güzel dizi gibi hayatım oluyor 2 gündür. monotonluktan kurtuldum biraz final iyi olursa tadından yenmiycek bir de.
  • quote:

konuyu güncelledim beyler. ilk mesajı okuyabilirsiniz.
    lan ne güzel dizi gibi hayatım oluyor 2 gündür. monotonluktan kurtuldum biraz final iyi olursa tadından yenmiycek bir de.

Valla dostum en iyisini yapıyosun final iyi olursa çok iyi olur tabiki ama sen kendinde bir şeyleri başardın bence o utangaçlığını yendin.Yenemeseydin sonuç diye bir şey olmazdi ama başardın.Insallah dilediğin gibi olur dostum.

• Reserved

• Allah yardımcın olsun hocam :) Ayrıca bence market de sevdiğini veya hoşlandığını söyleme. Her gün git ufak ufak muhabbet kur. Bir kaç gün sonra kahve içmeye davet et. O esnada söylersin bence en uygunu bu olur. Aklıma şimdi geldi kızın çalışması saatlerini öğrenirsen belki yolda gelirken karşılaşma şansınızda olabilir. Oradan da muhabbet kurarsın. Mesela Aa siz marketteki çalışan hanımefendi değil misiniz gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi koçum helal olsun lan yürü be almadan gelme kendine güven.Öküz gibi direk sorma biraz muhabbet et.Adam gibi açıkla hislerini düzünce aktar kıza.
  • Yaptiklari isin cok yorucu oldugunu soyle. İsterse isin bitisinde bir cay ismarlayavagini filan de

Sizin islerde cok yorucu oluyor belliki
    Sizi. Gibi guzel bir insani bile bu kadar yipratiyorsa ne kadar yorucu oldugunu tarif etmeyede luzum yok.
    Eger isterseniz is cikisinda size bir kahve ismarliyabirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F1CD3AB5A -- 21 Eylül 2014; 9:59:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her gün :)))) En doğrusunu yapıyorsun.
  • Takip.
  • Ayy bugun buyuk gun demeye gelmistim :D
    Bakalim bakalim
    Ama yanlis anlasilmaya cok musait bi konu. Risk budur hani :/ sonucta cok bilmedigi biri teklif edecek. Ben gitmezdim. Ama cok samimi bi insansin, sonucun iyi olmasini isterim ^^

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @kanarya75

hocam düşünceleri için sağol, fakat sorun da burda ya zaten. "ufak ufak muhabbet kur" diye bir şey söz konusu olamaz. bahsettiğimiz marketin adı BİM çünkü. bugünkü tabloyu gördükten sonra şok oldum zaten, yok artık bu kadar da olmaz dedim. ben her 2-3 günde bir mutlaka giderim o markete. hayatımda 1 kere kasiyerde sıra olmadığını görmedim. en az 3 kişi bekliyor önümde. arkamda da 1-2 kişi. hep böyle.

bugün daha açılmadan 4 kişi bekliyordu ya hala sinirim tepemde bu yüzden konuşmaya pek fırsatımız olamaz. maksat kızı görmekse sorun falan olmaz zaten, her gün ordaymış baksana ama adam akıllı, en azından 1-2 dk sohbet etmek için kızın tek olması şart. yani kızla beraber başka bi kasiyer olsa o bile kurtarmıyor. özel bi konu konuşulcak çünkü. sadece ama sadece onun olması lazım.

bugün gittiğimde adamın yanında başka bir kasiyer daha vardı. o biraz korkuttu beni. ya ilerleyen günlerde de 2'li çalışmaya devam ederlerse nasıl fırsat bulucam ben?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.