Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkanrap

hayırlı olsun hocam. dvd romu nasıl söktünüz hocam sıkıntı olmadı mı kasayı komple açtınız o zaman sanırım

Saolasın hocam sıkıntı olmadı vaktim kısıtlıydı o yüzden video foto çekemedim. Eklediğim
    linkteki video dan işlemleri takip ettim videoda eksik olan klavye ayırmak için alttaki tüm vidaları da sökmek lazım gerekti birde yapacak olan varsa ışık olsun dvd açık bırakın tavsiyem çünkü dvd yi de parçaladım ucundaki aparatı almak için(geri topladım sıkıntı olmadı). Deforme olmadı makina ama servis açıldığını anlayacaktır siyah vidalar boya attı biraz

https://m.youtube.com/watch?v=y71mgaM3fY0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim bir aparat var HDD Caddy isminde :)

şu video yardımcı olabilir:http://www.youtube.com/watch?v=y71mgaM3fY0
  • İçinden çıkan HDD 'i satsak ne kadar eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.sefa

quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

Mrb arkadaşlar dün 120gb kingston hyperx 3k SSD taktım bilgisayara hdd yide dvd roma taşıdım. aslında ssd almamdaki sebep BF 4 multiplayer Oynuyorum ve anlik fps dusuşleri yaşıyordum sinir bozuyordu 40 50 fps lerden her 20 sn. bir 3 5 fps ye düşüyordu low ayarlara aldım yine aynı sorun ram dendir düşünüyordum sonra sıkıntının hdd kaynaklı olduğunu farkettim (yetişemiyor) taktım ssd yi şu an ultra ayarlarda 40fps ile kayıpsız oynuryorum benimle aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa bilgisine
    Not.. Cihaz hala 4gb Ram e sahip

Hocam hayırlı olsun bende samsung evo 840 120 GB sata 3 SSD takmayı düşünüyorum sata 3 desteği var mı cihazda?

Saolun hocam orjinde hdd takılı olduğu yer aida da sata III gözüküyordu yinede yanlış bilgi vermeyeyim dvd sata II .. bilgisayara bida bakim sonra haber ederim özelden

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

dvdrom 'u söküp hdd 'yi oraya nasıl taktınız ?

Bi yarım saatte videodakileri kolaylıkla uygulayabilirsiniz vidaları karıştırırsan süre uzuyor birde dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.sefa

İçinden çıkan HDD 'i satsak ne kadar eder?

Bence hdd depolama için kullanın ssd hız için. Bf 4 ve win7 sistemi ssd attım bf4 teki takılamalardan eser yok ssd ile,geri kalan programları hdd kurdum. Birde win 7 ile daha stabil calisyormus ssd diyenlerin yalancisiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

Bende bilmiyorum pcdepo yu ama alan arkadaşlar var. Bayağıdır olan bir firmaymıs

Bayram erefesi pc depo 1690 tl taksitli aldım sıkıntı yok..

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkürler. tek sorun vidalar ise. kulak çöpünü ayakkabı boyasına batırın ve sürün kuruyunca fazlasını temiz klak çöpüyle alın. başka bi yerde herhangi deforme vs yoksa
  • quote:

quote:

Bi yarım saatte videodakileri kolaylıkla uygulayabilirsiniz vidaları karıştırırsan süre uzuyor birde dikkat

video linki var mı elinizde sorun çıkarır mı bunları yapsak zarar vermeyelim sisteme
  • quote:

hocam tesekkürler. tek sorun vidalar ise. kulak çöpünü ayakkabı boyasına batırın ve sürün kuruyunca fazlasını temiz klak çöpüyle alın. başka bi yerde herhangi deforme vs yoksa

Umarım servis eline düşmeyiz de tavsiye için teşekkürler ...

• Beyler benim oyunlardan ses çıkmıyor ne yapmalıyım ?
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    tek çekim dediğin anlık kartından çekiyor bildiğin alışveriş yapmış gibi gidiyor,havale de banka hesabından adamların hesabına parayı göndermen oluyor olay bu :)
  • quote:

quote:

quote:

video linki var mı elinizde sorun çıkarır mı bunları yapsak zarar vermeyelim sisteme

Bi sıkıntı yok olmaz hocam..garanti umursamadan Yaptım fazlada umursamiyorum gerci ne olanilir ki el işçiliğiniz iyiyse Biraz da vakit ayırın temiz halledersinizö

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bi sıkıntı yok olmaz hocam..garanti umursamadan Yaptım fazlada umursamiyorum gerci ne olanilir ki el işçiliğiniz iyiyse Biraz da vakit ayırın temiz halledersinizö

Teşekkürler cihazı alınca denemek lazım

• beyler bu dokunmatik mouse nasıl kapanır oyun oynarken rahatsız ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Turbo boostu nasıl ayarlıyoruz 3.34 kullanıyorum, düşürmek istiyorum?

Turbo boost u islemci kendisi yapar.Neden dusurmek istiyorsunuz ki?

Fazla ısınma olmasın diye hocam, arkadaş biraz kurcalamış da 2.8 gözüken laptop 3.4 e çıktı.
  • asus acer mevzusu yapmayacaklar için şuna bir bakmalıyız bence arkadaslar

http://forum.donanimhaber.com/m_98313014/tm.htm
  • quote:

asus acer mevzusu yapmayacaklar için şuna bir bakmalıyız bence arkadaslar

http://forum.donanimhaber.com/m_98313014/tm.htm

Kasası Asusdan daha iyi canlı olarak bugün mediamarktta inceledim ama ekranı maalesef bana çok kötü geldi 1600 lğ çözünürlük bu cihazın hakkı değil hakkı en az full hd
  • Arkadaşlar bu cihazı kullanan bir arkadaşımız OCCT'yi yükleyerek powersupply modunda tam ekran test yapıp ekran alıntıısnı buraya yükleyebilir mi?
  • ne dersiniz hocam rakip midir asusa işlemci zayıf ama diğer yönleri çok daha iyisanırım
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.