Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1730 a taksitli alan arkadaşlar var hiç mi araştırma yapmadın kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

pahalı kardeşim pahalı,bekleyin illaki düşecektirben Teknolojikapinda dan aldım şimdilik bir problem yok,sadecenotebook'ta güvenilir firmalardan birisidir

kaca almıstın sen
  • Düşmez düşmez diyenler acaba bilgisayar 1600 civarındayken ne yorum yapıyolardı.

• Havale ücreti de dahil olmak üzere her şey dahil 1675TL'ye peşin olarak satın aldım(4GB model)sürekli değişiyor hocam o fiyatlar sürekli takip edin genelde geceleri güzel fiyat çıkıyor
  • Ulan akıl var mantık var bir ürünün fiyatı ilk çıktığı zamanlarda en tepede oluyor. O zaman 1600 civarına inmesini beklemek gayet mantıklı.

• T-BONEX kullanıcısına yanıt
    Neden garantiye bakmıyor ki ?Ben Asus'u yıllardır sağlam makineler olarak bilirim az arıza yapan fazla baş ağırtmayan makineler olarak bilirim ve aklımda hep menteşelerinin sorunlu olduğu takılı kalmış bekler o yüzden çok dikkat ediyorum ekran çok esniyor zaten dikkat etsin arkadaşlar
  • Arkadaşlar bende almayı düşünenlerdenim. Ama biraz daha düşer diye beklemedeyim. 1700 ün altına inince alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1345

Arkadaşlar bende almayı düşünenlerdenim. Ama biraz daha düşer diye beklemedeyim. 1700 ün altına inince alacağım.

+1907

• Talep artarsa fiyat artar.

1700 TL'nin altına düşmesini beklemedeyim.
  • Tok alıcı olalım arkadaşlar. 1 hafta daha bilgisayarsız yaşayabiliriz herhalde demi.

• 1600 tl civarı olursa bende sipariş geçecem inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burayı takip eden dükkan site sahipleri 1700TL den az olunca hemen çekeceğiz :) Artık neresi yaparsa orayı bekliyoruz.
  • bende eksenden aldım 1690a kapıda nakit olarak pek oyun oynamam ama elimde iyi birşey olsun istedim pes 2013 fln oynuyorum sıkılınca oda high da 58 dereceyi geçmiyor tabi bu bir ölçü değil ama bilin istedim bide 1700 altı sanki artık çok zor gibi
  • Bende +4 ram eklemeyi düşünüyorum nerden bulabilirim alan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  • HDD den çok fazla ses geliyor, aynı problemi yaşayan varmı ?
  • denek olarak kullaniliyoruz dedim hocam:) max bellek 8 yaziyordu;) unpack videosu ne oldu; ))

• aynı şekilde benimde hdd den ses geliyor
  • Mrb arkadaşlar dün 120gb kingston hyperx 3k SSD taktım bilgisayara hdd yide dvd roma taşıdım. aslında ssd almamdaki sebep BF 4 multiplayer Oynuyorum ve anlik fps dusuşleri yaşıyordum sinir bozuyordu 40 50 fps lerden her 20 sn. bir 3 5 fps ye düşüyordu low ayarlara aldım yine aynı sorun ram dendir düşünüyordum sonra sıkıntının hdd kaynaklı olduğunu farkettim (yetişemiyor) taktım ssd yi şu an ultra ayarlarda 40fps ile kayıpsız oynuryorum benimle aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa bilgisine
    Not.. Cihaz hala 4gb Ram e sahip
  • Turbo boostu nasıl ayarlıyoruz 3.34 kullanıyorum, düşürmek istiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Turbo boostu nasıl ayarlıyoruz 3.34 kullanıyorum, düşürmek istiyorum?

Turbo boost u islemci kendisi yapar.Neden dusurmek istiyorsunuz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.