Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gta4'ü deneyen oldumu aranızda?

ben ne yaparsam yapayım ekran kartını görmüyor (sağ tıkla yüksek grafik kartını seç gibi acemi cevaplar vermeyin lütfen yüzlerce oyun denedim sadece bundaki sorunu çözemedim..)

optimus ile ilgili birkaç çözüm buldum ama onlarda sorunumu çözmedi..bu cihazla sorunsuz oynayan varmı? varsa nasıl çözdünüz? yazarsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusıken4499

quote:

Orijinalden alıntı: BatughanHocaoglu

quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

quote:

Orijinalden alıntı: MasterofSpears

genel olarak yüksekte fakat bazı değerleri kendim ayarladım. fxaa vs...

:D unity battlefield 4 advanced warfare oynuyan yok mu ?

Unity var ilk sayfada videom bakarsin

Selam kardeşm senin ayarları yapıyorum ama kasıyor nedense. 4GB ram olmasındanmıdır sence? Fps düşük çünkü. İşletim sistemim 64 Bit Windows 8.1

Kardesim bende 8 gb ram var.win8.1 var 64 bit.Sorununuz ram kaynakli olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mklkrc

Arkadaşlar laptopun 4gb olan modelini 1ay önce aldım. Alır almaz windows8.1 yükledim, yavaşlıktan çok rahatsız oldum sonra windows 7 yükledim. yine aynı rahatsızlık devam etti. Altunizadedeki servise verdim. hdd yi değiştirdiler.

Laptopu şimdi tekrar aldım. windows 7 ultimate 64bit yükledim. yavaşlıktan hala şikayetçiyim.

Mouse imlecindeki o yuvarlak dönünce deli oluyorum, bilgisayarın açılışı 2dk kadar sürüyor. açılır açılmaz biraz beklemem gerekiyor programları kullanmam için.

Autocad kullanıyorum, autocadi kullanırken çok sıkıntı yok ama açılırken çok yavaş.

Sizde durum nedir? ve bilgisayarı test etmem gerekirmi sizce?

Bence sen yavaşlığı abartıyorsun. Yada cidden hdd çok yavaş. İçerisinde gelen disk ile kullanmadğım için birşey diyemicem.
    SSD kullanıyorum en fazla 10 saniye sürüyor açılışı ve herhangi bi takılma da söz konusu değil. Yazılımsal olabilir sizinki.

Ama birşey dikkatimi çekti cevaplamak istedim. genellikle masaüstünde sağ tık yapınca o yuvarlak dönen imlecden bahsetmişssin bende o sorun yüzünden deli olmuştum çare basit Asus'un vermiş olduğu dvd deki intele ait driverları yüklemiceksin onları yüklemeyince tüm sorun çözülüyor. sağ tık yapınca şipşak açılıyor.

İyi forumlar.

• Sizin de başınıza geldimi ?
    İlk günler birşey yoktu lakin şuanda bilgisiyarın Toucpadi kendiğinden eylemler yapıyor fare aşağı yukarı küçük kücük oynuyor. kafayı yicem.!
    Kesinlikle yazılım kaynaklı değil eminim. Ayrıca Toucpad için driverları kaldırıp denedim yine aynı kurdum yine aynı..
    Bu sorunu yaşayan varsa lütfen alıntılasn.

İyi forumlar
  • Bu cihazla dell in 750m 128 bit gddr5 ekran kartli bilgisayari atlrasinda kaldim oda 1750 lira 8 GB ssd var ama onda DVD yok onun yerine batarya performansı koymuşlar birde o metal kasa bakalim karar vercem artik.

• metal gear solid 5 g.z oynayan varmı bu kartla?3gb birşey kotası olan deneyebilirmi
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Allah rızası için al şu laptopu kurtulalım senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

metal gear solid 5 g.z oynayan varmı bu kartla?3gb birşey kotası olan deneyebilirmi

Artık sorularına cevap veren de yok, bırak şu konuyu kirletmeyi. Alacaksan al, almayacaksan alma. Ne zaman konuya girsem "hadi ya 32 fps mi, şunu açıyor mu, kaç sene gider," tarzı bir sürü anlamsız soru soruyorsun. Ben bıktım sen bıkmadıysan.

Hayir başka işin mi yok, anlam veremedim...

• arkadaşlar ben dün bir tane aldım bu cihazdan. orjinal haliyle aldım. ilk defa freedos bir ürün kullanıyorum. win7 yükledim ama hiçbir şeyi desteklemiyor neredeyse. verilen cd içindeki driverların çoğunu yükleyemiyor. net framework 4.0 istiyor, onu indiriyorum. bu sefer onu da yüklemiyor. ve usb ile bağladığım harici hard diski görmüyor. sizce bu normal mi? win8 yüklesem düzelir mi bu sorunlar? ne yapmalıyım? ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.
  • Metal Gear Solid 5 grand zeroes ultra herşey 36 fps highta ise 60 - 40 arası
  • adamsın
  • beyler farcry4 yükledim. rg mechanics'den. oyun sorunsuz açıldı. başlar 130'a yakın fps aldım film sahnelerinde. ayarlar very high'da. ama oyuna başlayınca aşşa katta indikten sonra kapıyı açar açmaz oyun hata veriyo atıyor. ne yapmam lazım? oyun başlıyor katlarda geziyorum ama o kapıyı açmaya tıklayınca atıyor. sıkıldım başındaki filmi izlemekten artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

beyler farcry4 yükledim. rg mechanics'den. oyun sorunsuz açıldı. başlar 130'a yakın fps aldım film sahnelerinde. ayarlar very high'da. ama oyuna başlayınca aşşa katta indikten sonra kapıyı açar açmaz oyun hata veriyo atıyor. ne yapmam lazım? oyun başlıyor katlarda geziyorum ama o kapıyı açmaya tıklayınca atıyor. sıkıldım başındaki filmi izlemekten artık

İndirdiğin repackta sorun vardır. Yorumlarını okursan belki çözümüni biri söylemiştir.

• oozen59 kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobain19

arkadaşlar ben dün bir tane aldım bu cihazdan. orjinal haliyle aldım. ilk defa freedos bir ürün kullanıyorum. win7 yükledim ama hiçbir şeyi desteklemiyor neredeyse. verilen cd içindeki driverların çoğunu yükleyemiyor. net framework 4.0 istiyor, onu indiriyorum. bu sefer onu da yüklemiyor. ve usb ile bağladığım harici hard diski görmüyor. sizce bu normal mi? win8 yüklesem düzelir mi bu sorunlar? ne yapmalıyım? ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

8.1 kurmalısın.

• Laptopunu sıkıntısız kullanan varsa ,

Varsayılan haliyle, ram ve ssd/hdd değişimi eklememiş haliyle.

Nasıl bir kurulum yaptığını izah edebilir mi?

Okudugum kadarıyla konunun yarısı sıkıntılı kullanıcılar diğer yarısı da sorunsuz kullanıcılar ile dolu...

1-Win 8.1 64 bit kurduktan sonra hangi driverları kurdunuz ? Cd ile gelen mi , netten taze olanları mı yukledınız?

2-Win 7 kurup da sorunsuz çalıştıran var mı ?
  • oozen59 kullanıcısına yanıt
    Update yap oyunu. Ve yonetici olarak calistir

• yavhttp://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=314562.0 bunu indirdim kurdum. şimdide mouse gitti. oyunda mouse çalışmıyor. menüde çalışıyor. kapıyı açtım ama mouse çalışmıyor şimdide. te allam ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozen59 -- 19 Aralık 2014; 13:14:44 >
  • yucelugr kullanıcısına yanıt
    aynen oluyor bende bazen fps oyunlarında adam kendi kendine taramaya başlıyor bir kere touchpad'den yada fareden ateş edince düzeliyor yazılımsal bir olay takılmıyorum fazla olur o kadar :)
  • forumda böyle şeyler paylaşmak yasak ama al sen şunu el altından ;http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=314733.0

oyunu sağ tıkla özelliklerden yönetici olarak çalıştır tıkır tıkır oyna R.G Mechanics versiyonu var bende de saat gibi çalışıyor ram problem azcık :)
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.