Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim başta 15sn.de açılıyordu ama antivirüs oyun fln yükleyince 45-50sn sürüyor şimdi. Valla bu uefi kurulum işini ben de tam çözemedim ama Usbye uefi yazdırdıysan kurulumu yaparken de Uefi yazıyosa belleğinin isminde belki de halletmişsindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende biton dosya program var yinede 15 saniyeden erken açılıyo
  • arkadaşlar cihaz uyku modunda iken çok hızlı batarya yiyor. sizde de var mı bu sıkıntı. önceki laptoplarımda geceden sabaha max %5 olurdu kayıp. bunda %40 ı buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

sen yinede bakar mısın rica etsem bios'ta böyle birşey var mı yok mu diye ? :)

videolarını gördüm,izledim benden de bir o kadar video gelecek bir makine gelsin de

Euro Truck Simulator 2'yi çok önemsiyorum gerçekten ya Makinen BF4'ü full ayar oynar ets2 yi full oynamaz o derece

Ets 2 orjinal ise full ayarda rahat oynarsin. Ha korsan ise kasa kasa oynamaya mahkumsun

• Merhaba arkadaşlar elinde windows 8.1 uefi li iso dosyası olan varmı? yada indirebileceğim bi torrent adresi? yada link? pm den atabilir misiniz lütfen uefili olması önemli bulamadım bi türlü
  • Asua rog g56 geliyor pcdepoda yakında stoklardaymış yeni fiyat performans ürünü bence hemde rog serisi (keşke bunu daha önceden görseymişim )

• Kurban bayramina kadar beklesem ürünün vatan,teknosa,bimeks de satisa girme ihtimali varmi dir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün aldım pcyi 1saat crysis 3 high oynadım ısınma kasma 0 sonra 1 saat bf 4 high aynen ve 2 saattir lol oynuyorum ultra da hiç ara vermedim ısınma ses sıfır harika :)
  • LoveHaveWings L kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4gb gömüşü oldugu için , onu cıkartamazsınız 16 gb destekliyor ama imkansız.gibi bişey 12 gb oluyor yani

Asusdan alınan bilgi o yönde

• quote:

Orijinalden alıntı: hayati09

Hayirli olsun

Sağolasın kardeşim :)
  • Orijinal ya,ben beğendiğim oyunları genelde alırım ki ETS2'yi MP çıkmadan önce almıştım

Multiplayer'de bir gameplay videom(Biliyorum 7537 konusu değil kusura bakmayın) FPS bu ayarlarda 30'dan yukarı çıkmıyordu single player de dahil,sp'de yer yer 26 fps oluyordu multiplayerde ise 12-15 fps oluyordu ;https://www.youtube.com/watch?v=sGXHpH3oneg arada donanımsal olarak çok bir fark yok emin misin full oynayacağıma ? çok sevinirim böyle bir şey olsa ama pek inandırıcı değil bu yüzden bir denemeniz mümkün mü diye sordum + korsanda da oynasanız pek bir değişen olmuyor sadece tırınız birden pembe olabilir

• judge-fred J kullanıcısına yanıt
    henüz x550jk'm yok ama 40% çok büyük bir kayıp ama uyku modunda normal gibi,%4 gitmesi anormal değil mi? iade ettiğim 7537 kapağı kapalı güç tasarrufu modunda sadece torrent indirerek 12-13 saat götürüyordu
  • albayhalil kullanıcısına yanıt
    15 değil de 20-25 sn'de açılıyordu sanki(7537'm W8.1 lisanslı gelmişti ssd gibi açılıyor)

şu uefi kurulumunu bir arkadaşımız videoya çekip youtube'a yüklese çok büyük sevaba girer ya
  • +8GB takılabiliyormuş yani öyle mi ? bunu Asus Türkiye'mi söyledi ? o söylediyse pek inanmam ama yabancı forumlarda 8GB takıp 12GB yapan varmış akıbetlerini bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus44

Asua rog g56 geliyor pcdepoda yakında stoklardaymış yeni fiyat performans ürünü bence hemde rog serisi (keşke bunu daha önceden görseymişim )

Arada 1000TL lik fark var ki o fiyatlara çıktıktan sonra lenovolar msilar gigabytelar var

• Belegurth kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=Rq643lLwjt8&index=1&list=PL5bQlFlXPb40rt292nOw8cbwFOh7YEsgv

bu playlisti bir süreliğine ana konuda bulundurabilirsin,işlemci i5-4200H değil de i7-4200MQ (Pek birşey fark edeceğini sanmıyorum,önemli olan gpu değil mi?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

Orijinal ya,ben beğendiğim oyunları genelde alırım ki ETS2'yi MP çıkmadan önce almıştım

Multiplayer'de bir gameplay videom(Biliyorum 7537 konusu değil kusura bakmayın) FPS bu ayarlarda 30'dan yukarı çıkmıyordu single player de dahil,sp'de yer yer 26 fps oluyordu multiplayerde ise 12-15 fps oluyordu ;https://www.youtube.com/watch?v=sGXHpH3oneg arada donanımsal olarak çok bir fark yok emin misin full oynayacağıma ? çok sevinirim böyle bir şey olsa ama pek inandırıcı değil bu yüzden bir denemeniz mümkün mü diye sordum + korsanda da oynasanız pek bir değişen olmuyor sadece tırınız birden pembe olabilir

Nasil olmuyor update geldi kaç sefer. Çok iyi fps artışları var. Alinca görürsünüz bendede var oyun ondan biliyorum. Artik daha akici fps düşüşleri öyle olmuyor pek

• Belegurth kullanıcısına yanıt
    340.52 yüklemeye çalıştım MODDED şeklinde.. Ama yanlış yüklemiş olabilirim :S
  • Bu bilgisayar bambaşka, ekrandan tut ram işlemciye kadar herşey farklı oldugu için koymasam daha iyi, konuda oyun performansları sadece bu pc de yapılan testler olması daha iyi olacaktır ama teşekkür ederim öneri için.

@arsester
    Şimdi aygıt yöneticisinde ekran kartınız görünüyormu?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.