Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    doğru
  • 5S' den 6 plus' a gecme konusunda hala netlesemedim. :/

Fark buyuk ekran, batarya, kalasite.
    Buyuk ekranin getirdigi kolayliklar, 1 gunu cikartacak pil, 64 gb gibi yuksek kapasite.

Kalem, mutiwindow tarzi ozellikler, stereo hoparlor, yine de 2 gb ram osa dusunmeden alirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben iCloud'a sadece ama sadece rehberi yedekledim. Ayarlar/iCloud/Kişiler 'i açarak gerçekleştirdim bunu.
    Apple'dan telefonu teslim alınca sadece rehber geri gelsin istersem ne yapmam gerekiyor?
    Sıfır iPhone olarak kurup, daha sonra Ayarlar/iCloud/Kişiler'i açınca iCloud'daki kişiler telefona aktarılsın mı diye soracak mı?
    Yoksa iCloud yedeğini alarak telefonu kur mu demeliyim? Ancak dediğim gibi iCloud yedeği aldırmadım, yani böyle bir yedek olmayadabilir. Sadece kişileri aktarmak ile iCloud yedeği alınmış sayılır mı?
    Ayarlar/iCloud'ta aşağıdaki Saklama/Yedekleme bölümünde iCloud Yedekleme KAPALI. Toplam saklama alanı 5GB
  • Vay be Vatan Bilgisayar Sipirişimi galiba bugün kargoya eriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar ben iCloud'a sadece ama sadece rehberi yedekledim. Ayarlar/iCloud/Kişiler 'i açarak gerçekleştirdim bunu.
    Apple'dan telefonu teslim alınca sadece rehber geri gelsin istersem ne yapmam gerekiyor?
    Sıfır iPhone olarak kurup, daha sonra Ayarlar/iCloud/Kişiler'i açınca iCloud'daki kişiler telefona aktarılsın mı diye soracak mı?
    Yoksa iCloud yedeğini alarak telefonu kur mu demeliyim? Ancak dediğim gibi iCloud yedeği aldırmadım, yani böyle bir yedek olmayadabilir. Sadece kişileri aktarmak ile iCloud yedeği alınmış sayılır mı?
    Ayarlar/iCloud'ta aşağıdaki Saklama/Yedekleme bölümünde iCloud Yedekleme KAPALI. Toplam saklama alanı 5GB

icloud backup telefonunuzun imaj gibi yedeğini alır.
    telefonu sıfırlayıp yedekten geri döndüğünüzde bu imajı geri yükler.

icloud seçeneklerinde rehberinizi işaretlediyseniz, bir kablosuz ağa bağlandığınızda rehberiniz bulutta güncellenir.
    telefonunuzu yeni bir iphone olarak kurup, icloud şifrenizi girdiğinizde rehberiniz geri yüklenir.

Nadiren de olsa rehberde eksikler olduğuna şahit oldum.
    www.icloud.com adresine girip buluttaki ve telefondaki rehberinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle . Abim 5 gün içerisinde amerikadan türkiyeye dönüş yapıcak ve iphone 6 aldırmak istiyorum ordan ancak aklıma bir soru takıldı ve bu önemli bir şey sanırım .

Apple ın kendi sitesine girdiğim zaman iphone 6 nın simfree seçeneğinin olmadığını görüyorum .

sadece "Contact - Free" T-Mobile Iphone 6 var . bu ne gibi sorunlar çıkarır ?

türkiyede çalışır mı ?

sim free ile "Contact - Free" T-Mobile Iphone 6 arasında tam olarak ne farklar var ?

beni bu konuda aydınlatabilirseniz çok ama çok makbule geçer vakit sıkıntımız var çünkü .
  • Benim ismim değişti de bthnbynkln dyi 74. Sırada birde space gray alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar apple online store da bu gece 12 den sonra siparis acilacak mi?
    Izmir de oturuyorum sizce store dan siparis mi vereyim havale ile yaklasik 100 tl indirimi oluyor yoksa yarin operatorlerden mi aliyim nakitle?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmanKoca

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar ben iCloud'a sadece ama sadece rehberi yedekledim. Ayarlar/iCloud/Kişiler 'i açarak gerçekleştirdim bunu.

icloud backup telefonunuzun imaj gibi yedeğini alır.
    telefonu sıfırlayıp yedekten geri döndüğünüzde bu imajı geri yükler.

icloud seçeneklerinde rehberinizi işaretlediyseniz, bir kablosuz ağa bağlandığınızda rehberiniz bulutta güncellenir.
    telefonunuzu yeni bir iphone olarak kurup, icloud şifrenizi girdiğinizde rehberiniz geri yüklenir.

Nadiren de olsa rehberde eksikler olduğuna şahit oldum.
    www.icloud.com adresine girip buluttaki ve telefondaki rehberinizi kontrol edebilirsiniz.

Detaylı açıklamalarınız için teşekkür ederim.
    Evet ben imaj almadım. Sadece kişileri yedekledim, bunun nasıl geri döneceğini bilmiyordum.
    Dediğiniz gibi wifiye bağlanıp sıfır iphone olarak kurup icloud hesabımla giriş yaparım.
    i6 yı sıfırdan kurup kullanmak istedim, gereksiz bilgiler gelmesin diye.
    Teşekkür ederim tekrardan.
  • Vodafonesen iphone 6 alacaklara duyurulur

• Vatan'a tıkladığımda, sparişlerime. Kargonuz internet mağazamızda hazırlandı, kargoya teslimatı bekliyor yazmışlar.. :D Hayır yarın cumartesi istanbula gideceğim, telefon pazara kadar evde yatacak :D
  • Ivır zıvırlara kulak asmayın arkadaşlar
    Bu gece tekneloji gecesi
    Bütün mağzalar ilk defa bir cihaz için açık
    Buyrun Bükülme oranları
    Çizgi film telefonu note 3 ün bükülme oranına bakın
    Http://www.youtube.com/watch?v=Sr-lEnPwzAw

• Beni de ekleyebilirsiniz.

İphone 6 64 Gb. Space Gray

• Keçiören Vatan'da 6 tane gold 6 varmış :D Bekleyenler ikişer üçer istiyorlarmış :D Yarın telefoncularda 400 tl üstüne satarlar :D
  • Gece 00:30 da topkapı vatandan aldım arkadaşlar...
    8. Sırada girmeme rağmen Plus 128 Silver vardı..

Listeye beni de ekleyebilirsiniz
    Plus 64GB Space Grey
  • iPhone 6 Plus 16 GB Space Grey aldım bu gece Turkcell'den 2599 TL'ye. Telefonumu mağazada aktive ettim. 2GB turbo internet, birkaç Turkcell müzik, Turkcell TV+ uygulaması gibi ıvır zıvır şeyler, 3 aylık 50 GB akıllı depo, Bluetooth hoparlör hediye ettiler. Telefon tam beklediğim gibi ve elime oturuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fink Ployd kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazadan aldınız acaba?
    Bir de hediye edilen bluetooth hoparlör marka ve modeli nedir?
    Bu hoparlörde stok sınırı veya sadece bu geceye özel gibi bir durum var mıdır acaba?

• Media Markt tan aldım İp6 16GB Space Grey

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

Media Markt tan aldım İp6 16GB Space Grey

Space grey renginin forumda fotoğrafını atan olmamış hocam mümkünse fotoğraf atabilir misiniz

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    İstanbul Turkcell Kanyon AVM'den aldım dostum.
    Ilk 50'ye veriyorlardı ben zaten 3. sırada girdim.
    Solemate Mini olarak geçiyor ama hoşuma gitti :

http://chipchickcom.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/09/Jabra-Solemate-Mini-Product-Line.jpg

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.