Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6plus da 1 gb ram 2915 mah pil var. kesinleşti
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoc

6plus da 1 gb ram 2915 mah pil var. kesinleşti

ekran kartı kaç cugalayt belli mi kardeş oyunları sıkıntısız açar mı son çıkan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

Yurtdışında yaşıyorum ama burada applestore yok maalesef. Buradan aldığım iphone'un Türkiye'de garantisi olurmu arkadaşlar?

Nerede yaşadığınızı söylemediğinize, biz de müneccim olmadığımıza göre nasıl bir cevap beklersiniz??? (Görebildiğim kadarıyla üye profiliniz de gizlenmiş...).

Tacikistan'da yasiyorum arkadasim. Nerede yasadigimin Turkiye garantisi acisindan onemi varmiki?

Tabiki var. Hangi kıtada alırsanız sadece o kıtada garanti geçerli olur. Mesela Abd'de aldığınız bir ürünün Türkiye'de garantisi yoktur gibi...

Telefonunuzu Tacikistan'dan aldıysanız, bunun Rusya pazarı için üetilmiş bi modl olması ha büyük olasılık ama yine de belli olmaz! Ayarlar'dan Genel/Hakkında diye girip telefonun model numarasının tamamını bildiriniz, o zaman hangi bölge için üretildiği ve TR'den servis alıp alamayacağınız kesine yakın ortaya çıkabilir!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pit0N

http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-47-Case-Tough-Armor-Series-Gun-Metal,PR-613.html

Bundan spariş ettim acaba hatamı ettim. :)

Siz beğendiyseniz neden hata etmiş olasanız iyi günlerde kullanın ,açıkcası benim gözüme hitap etmedi

• Plus 128 GB Space

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalamak moda heralde bu forumda.Şu ana kadar hep 16 GB kullandım daha da bi sıkıntısını yaşamadım.Telefonda öyle GBlık ilerlemeli oyunlar oynamayan birisi tabikide 16 alacak.Ayrıca en son gittiğim konserde daha 8 video çektim.Ayda bir bilgisayara aktarırsan 16 GB mis gibi yeter.Yok akıllı telefon almasınlar yok bilmem ne çok biliyorsunuz.Aradaki fark size az görünüyor ya da babanız aldığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

quote:

Orijinalden alıntı: Pit0N

http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-47-Case-Tough-Armor-Series-Gun-Metal,PR-613.html

Bundan spariş ettim acaba hatamı ettim. :)

Niye ? bence süper kılıf

Yok kılıf güzel zaten hocam, erken almaklamı hata ettim dedim. :) Baya sağlama benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Saçmalamak moda heralde bu forumda.Şu ana kadar hep 16 GB kullandım daha da bi sıkıntısını yaşamadım.Telefonda öyle GBlık ilerlemeli oyunlar oynamayan birisi tabikide 16 alacak.Ayrıca en son gittiğim konserde daha 8 video çektim.Ayda bir bilgisayara aktarırsan 16 GB mis gibi yeter.Yok akıllı telefon almasınlar yok bilmem ne çok biliyorsunuz.Aradaki fark size az görünüyor ya da babanız aldığı için.

Allah'ıma şükürler olsun ki baba parası nedir bilmem. Kendi paramla geçiyorum. Birinin hakkında bilmeden konuşmak size yakışmadı.

Telefonum 900 liralık Sony Ericcson ve zamanında 32GB'lik Class 10 hafıza kartını maxi-cep.com forumundaki iki moderator, Nokia'nın Symbian S60v5 telefonlarının tümüne (11 adet telefon ediyor) CFW yaptığım için, bana hediye etmişti. Telefonuda burstan karşılamak üzere babamın kredi kartıyla. taksitli almıştım (aylık 70 lira).

Işte bu yüzden iPhone ve benzeri pahalı cihazlar alanlar herkesi kendisi gibi sanıyor. Ben gerçekleri açıklamak zorunda hissettim kendimi. Allah kuru iftiralardan korusun.

Son olarak; hafıza kartında film, müzik ve hatta flash bellek gibi depolama olarak kullanmak varken neden 16GB beni idare etsin ki? 2 kusur milyar para verecem ve 16GB? Ben bu kazığı kaldiramam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 19 Eylül 2014; 14:03:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Vatan'dan plus'u spariş ettim. Bakalım ne zaman gelecek..
  • Bimeks'ten Spariş Ettik 27 Eylül'de Elinizde Olur Dediler :) iPhone 6 64 GB Gold :)
  • Arkadaşlar Bimeks'ten almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Bimeks'ten Spariş Ettik 27 Eylül'de Elinizde Olur Dediler :) iPhone 6 64 GB Gold :)

Hayırlı olsun bir kampanya var mıydı?
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 Plus Space Gray 64 GB
    EKLEEEAAEEEEEEEEEEE

• quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Arkadaşlar Bimeks'ten almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Tabikide Bimekste Direk İlgileniyorlar..
    1 Hafta İçerisinde Elimde Olacağını Söylediler..
    2 Yıl TR Apple Store Garantisi..
    Eğer Uzatmak İsterseniz 3 Yıllık Kendileri de Ücret Karşılığı Süreyi Uzatıp 5 Yıllık Garantili iPhone 6 Cİhazınız Olacaktır Diye Söylüyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Bimeks'ten Spariş Ettik 27 Eylül'de Elinizde Olur Dediler :) iPhone 6 64 GB Gold :)

Hocam Herhangi Bir Kampanya Yoktu Ama Benden Önce Sipariş Edenlerde Olmuş :)
    Apple Store'daki Fiyatın Aynısı Ne Bir TL Eksik ne Fazla :)
  • quote:

quote:

Eğer Uzatmak İsterseniz 3 Yıllık Kendileri de Ücret Karşılığı Süreyi Uzatıp 5 Yıllık Garantili iPhone 6 Cİhazınız Olacaktır Diye Söylüyorlar :)

Bende bimeksten alacağım az sonra siz ekstra garanti süresini uzattınızmı aklıma o takıldı :)
  • quote:

quote:

quote:

Bende bimeksten alacağım az sonra siz ekstra garanti süresini uzattınızmı aklıma o takıldı :)

Yok Hocam 2 Yıl Yeterli Bir Süreç Geldi Zaten Şuan Kullandığım iPhone 5 Tam 2 Yılı Doldurdu :)
    Yeni Üst Cihaza Geçiyorum..
    Ama Siz Eğer iPhone 6'yı Daha fazla Süre Kullanmak İstiyorsanız Uzatabilirsiniz Süreyi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Hocam Herhangi Bir Kampanya Yoktu Ama Benden Önce Sipariş Edenlerde Olmuş :)
    Apple Store'daki Fiyatın Aynısı Ne Bir TL Eksik ne Fazla :)

Bazı sitelerde kampanya oluyor tabi hediye olarak veriyor alışveriş tutarından düşmüyor.Bir iki gün testleri bekleyeceğim 6'nın batarya değerleri vasat olursa 6+ sipariş vereceğim.Bimeks pek tercih ettiğim bir site değil oradan sipariş verince şaşırdım o yüzden sordum

• Adamlar sırf 6s ve 6s plus modelinde yenilik olarak göstermek için için 2gb rami onlara sakladılar.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.