Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 Plus almak için büyük ekranlı olması dışında tek bi sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

quote:

Orijinalden alıntı: ffatihtas

Arkadaşlar sizce yeni iPhone'ları ilk partiden almak mantıklı mı? Bir sorun falan olur mu sizce

Ben kendi hesabıma alıp almayacağımı, alırsam da hangisini alacağımı daha düşünmedim bile... Ama ilk 6-8 ay, belki de bir yıl almam.

Şu anda iP5/64GB kullanıyorum, ve gerek telefon, gerekse kamera vb. özellikleriye "bana yetiyor" (batarya sorunum tabii ki var; şarjlı kılıfla idare etmeye çalışıyorum. Sadece 4" ekran bana internet için yetersiz geliyor...). Şaka bir yana, çıkacak olsa (hemen hiç şansı yok gibi ama....) 5.5" ekranlı bir iPod Touch 6. Nesil modeli çıksa onu alır, 3G internet bağlantısı için de iP5'imi hotspot olarak kullanır idare ederim. [bu arada: 4.7" ekranlı bir iPod Touch 6. Nesil modelinin çıkması büyük olasılık, hem de lansmanı Ekim 2014 yeni iPad serisi ile beklenmekte...]

Bende iPhone 5 64GB kullansaydim bende almazdım dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

Yurtdışında yaşıyorum ama burada applestore yok maalesef. Buradan aldığım iphone'un Türkiye'de garantisi olurmu arkadaşlar?

Nerede yaşadığınızı söylemediğinize, biz de müneccim olmadığımıza göre nasıl bir cevap beklersiniz??? (Görebildiğim kadarıyla üye profiliniz de gizlenmiş...).

Tacikistan'da yasiyorum arkadasim. Nerede yasadigimin Turkiye garantisi acisindan onemi varmiki?

• mafaky kullanıcısına yanıt
    nekadar beyinsizsin adam sana iphonelari ilk partiden almak mantıklı mı ? diye soruyor. senin cevabına bak '' Irrelevant '' tek kelimeyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Amerikada ne zaman satışa çıkıyor telefon? Malum hala bataryası bile net değil.Kamerası meçhul.Millet kullanıp videolarını yüklesede ona göre karar versek.

Sorma ya şaka gbi. Amerika'da 19'un da satista ama hala net belli olmayan seyler var. Batarya, i6+ ram değeri

• yazma kardeş, alamıyacam.belki 6 ay sonra.
  • Ram benim için önemli değil. iOS'te zaten biliyoruz Ram değerlerinin o kadar da fazla önem taşımadığını. Benim ve bir çok iPhone kullanıcısını ilgilendiren nokta boyut ve batarya şuanda. İlk incelemeler, testler gelsin eğer tatmin edici bir şarj süresi sunacaksa iPhone 6 Plus alacağım fakat tatmin etmezse iPhone 5 ile devam edeceğim.

• Arkadaşalar
    her iki cihazda da 1 gb ram in olduğu Chip online tarafından tescillendi

http://www.youtube.com/watch?v=Izs-dznignA

http://www.youtube.com/watch?v=T9dLQtL3ikQ

Almancası olan tanıtan kişi extra bilmediğimiz bir şey söylüyorsa buradan bize bilgi verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promox -- 18 Eylül 2014; 10:27:42 >

• Mediamarkt ve gold da yarin on satista yaziyor. Acaba 26 sindan ne kadar sonra dagitima?
  • 4 ve 4s kullananlar alacak cogunlukla
    bende 4s den terfi edip 6 64gb almaya karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavemanturk

Mediamarkt ve gold da yarin on satista yaziyor. Acaba 26 sindan ne kadar sonra dagitima?

ve fiyatları ne olacak..
  • Yil olmus 2014 hala 16gb a para veren var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: cavemanturk

Mediamarkt ve gold da yarin on satista yaziyor. Acaba 26 sindan ne kadar sonra dagitima?

ve fiyatları ne olacak..

bildiğim kadarı ile fiyatları fiks Apple ile aynı
  • Arkadaşlar iphone 6 pil süresi Z2 kadar olabilir mi sizce ?
    Benim için en önemli kriter pil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastik cerrah

Arkadaşlar iphone 6 pil süresi Z2 kadar olabilir mi sizce ?
    Benim için en önemli kriter pil.

Mümkün değil batarya sizin için önemli ise plus tercih etmeniz gerekiyor.
  • Why Compromise? Demand Great.

• Avustralya gibi doğuda olan ülkelerden inceleme videoları gelir bu gece sabaha karşı.
  • Şu dk itibariyle teknosa nın sitesinde ön sipariş açıldı tabiki taksitsiz keş
  • Beni ekleyebilirsin. iPhone Plus 16 GB Silver ön siparişini verdim.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.