Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 6 nin kalitesini ekstiren arkadaslara istemeden de olsa katiliyorum.. 10/11/2014 tarihinde turkcellden kontratli 6 plus uzay grisi aldm..on cama jelatin cektirdm arka jelatini hic cikarmadm..eve gittim telefonu inceledigimde ekranin sol alt kosesinde camda 1 mm lik bi leke vardi..telefonun ust kisminda kasada da igne ucu kadar bi nokta vardi.. Olur dedim seri uretimde ufak tefek seyler olur..bikac gun sora ekran jelatinin disarida kalan kisimlarinda kilcal cizikler gordum..internetten arastirdm apple forumlari cam sikayetleriyle dolu..onu da sineye cektik..internetten spigen slim armor siparisi vermistm..o kilif gelene kadar yumusak bi silikon kilifla kullandim..kilif geldi onu kullanmaya basladim..dun telefonu temizlemek icin kiliftan cikardim..arka kisimda iki adet nokta gordum..dedigim gibi arka jelatini hic cikarmamistim..jelatine giren iki toz parcasi(nasil girdigi konusunda bi fikrim yok)aliminyum kasaya zarar vermis.. İlk nesil iphone haric tum iphone modellerini kullandim ama ben boyle bise gormedm..kasa hamur gibi eziliyor..cama parmagimdan baska bise degmediginden eminim ama cizilmis..garantiye gostersem kullanici hatasi diyecekler sanki fabrikadan kusursuz cikiyo..uretim hatasi diye bir gercek var ama kimseyi inandiramiyoruz..gercekten kalite dusmus apple eski apple degil artik.. Cihazin fatura tutari 2976 tl.. Bu kadar parayı verip bir de üretim hatalariyla ugrasiyoruz.. Kotu kullansak cizilmesine zaten birsey demem ama jelatinine kilifina ayri butce ayirip,yine de ozenle kullanmamiza ragmen ciziliyorsa bu uretici kaynaklidir,kullanici degil..kusura bakmayin biraz uzun oldu..

Herkes iyi forumlar

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam telefonu aldığımda ios 8.0.2 vardı üzerinde gayet başarılıydı sonrasında 2 gün sonra ios 8.1 yayınlandı güncelledim bu sorun baş gösterdi
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Ekle hocam iphone 6 64gb silver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

quote:

Orijinalden alıntı: MaxCavalera

Normal. Bende şarj yarıya inene kadar 4 saat filan yetiyor, biraz daha kullanım filan derken 6-7 ancak yetiyor.Zaten phonearena'nın birkaç sitenin testinde de iPhone 6'nın pil ömrü ortalama çıkmıştı.

hocam 9 saat yapan var da

Az kullanirsan 9 saati bile gecer. Mobil baglantiya yuklenme veya oyun oynamak sarji iciyor.

Bu bahsettigim sorunu veya durumu yasayan oldu mu?

Bu arada arkadaşlar bazı zamanlar iPhone'u şarja taktığımda geç algılıyor veya hiç tepki vermiyor. Fişi prizden çekiyorum takıyorum ondan sonra iPhone şarj olmaya başlıyor. Başka kablolarla denedim sorun olmadı. Bu durumla karşılaşan var mı benden başka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar öncelikle iyi gunler ve iyi forumlar.

Bu hafta telefon değiştircem ve kararimi bu sefer Apple tarafında kıldım. Ama bu sefer iki model arasında kullanıcı yorumlarına bakarken herkes objektif olmadan yorum yapmış.

Acaba iPhone 6 kullananlar varsa eksi taraflarını ve iPhone 6 Plus kullananlar varsa Plus'ın eksi taraflarını yazarsa sevinirim.

Bu sefer telefon seçimimi doğru yapmak istiyorum, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Avicenne

Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar gruba, IPhone 6 Space Gray 16GB.

Şöyle de aklıma takılan bir şey var, Ekran koruyucu taktırdım geçen hafta yalnız hiç belli olmuyor ilk günlerde vay be çok iyi falan dedim sonradan aklıma karpuz kabuğu düştü bu adamlar beni mi yedi diye varmıdır kullanan alan o kadar incelememe rağmen fark edemiyorum bu kadar iyi mi gerçekten yeni koruyucular.

Fark edilir dostum rahatça

Dostum kalktım gittim bugün uyguladıkları likit koruyucuymuş birde paketini verdi resimlerini ekliyorum 6 ay koruyormuş jelatine gerek yok dediler sıradan bi yer değil bu arada büyük bi vodafone bayii
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• Avicenne kullanıcısına yanıt
    uygulanışını koysaydın... millet resimden ne anlıyacak? video koy...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kopakapana kullanıcısına yanıt
    Kopyaladim pm atacam tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

İbackup ile ölçtüm iPhone 6 yı. Cyclecount:3
    Designcapacity:1751
    Fullchargecapacity:1900
    Cihaz 2 günlük niye böyle Değerler anormal değil mi?

+

• ekle birader i6 sg 64gb

• parooksetin P kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaza jb uygulaninca garanti disi kaliyor suan garanti yok cihaza ne istiyorsunuz?

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı restore yaptığında eski haline dönüyor,garantide sıkıntı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: curaly

Yalnız hocam telefonu aldığımda ios 8.0.2 vardı üzerinde gayet başarılıydı sonrasında 2 gün sonra ios 8.1 yayınlandı güncelledim bu sorun baş gösterdi

Hmm o zaman durum farklı tabii. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamayı falan denediniz mi?

• Merhaba arkadaşlar,
    Iphone ana ekrana kısayol koymak istiyorum, tıklandığı zaman belirlediğimiz kişiyi arayacak, birnevi hızlı arama gibi. Nasıl yapabilirim

Saygılarımla

• Ne olacak bu wifi kopma durumu? zaten buyuk ekran kullaniyorum birde ustune bu eklendi. iyice sogudum cihazdan. bugunde telefon titriyor 4-5 saniye sonra isigi yandi arama geliyormus megerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Ne olacak bu wifi kopma durumu? zaten buyuk ekran kullaniyorum birde ustune bu eklendi. iyice sogudum cihazdan. bugunde telefon titriyor 4-5 saniye sonra isigi yandi arama geliyormus megerse.

Beni delirtten wifi sorunu bugün film izlerken kopup durdu deli oldum arkadaşım s3yle donmadan izledi ben dona dona izledim

• 8.1.1 de düzelmezse garantiye vercem naparlarsa yapsınlar o kadar para verdikten sonra böle sorunlar can sıkıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: parooksetin

Hocam cihazı restore yaptığında eski haline dönüyor,garantide sıkıntı olmuyor.

Hocam fiyat ne istiyorsun. Pm atarmisiniz fiyati.

• Batarya icin yorum alsam arkadaslar. Bana oldukca iyi geldi. Eger Asfalt oyunu bir kriterse cihaz hic ısınmıyor diyebilirim. Yağ gibi akıyor.

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemele -- 16 Kasım 2014; 22:27:20 >
  • Telefonu iCloud ile yedekleme yapmak için bir şey yapmamız gerekiyor mu? Yoksa kendisi otomatik olarak yedek alıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.