Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana sorarsaniz tam tersi, iphone 6 tasarimi 5s den sonraki en basarili tasarim, kotu tarafi yokmu var.. anten plastik kaplamalari ama sunuda unutmayin tamamen aluminyum yapinca da cekim problemleri yasamistik bence su anda hersey ideal durumda ilerde o cizgileride bir sekilde kaybediceklerdir ama bana sorarsaniz zariflik kalite hissi oldukca basarili...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaan87

quote:

Orijinalden alıntı: karus99

quote:

arkadaşlar iphone 6 bugün aldım yanlız telefonun sim kartın üstündeki kasa ile cam arasında, farklı renkte bir cizgi var ayrıca telefonu 2 saattir kullanıyorum aşırı ısınıyor ürünü aos aldım değişim
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Hocam cihaz 6 mı 6 plus mı bende 6plus silver almıştım onda da aynı leke vardı

cihaz iphone 6 sen ne yaptın hocam

hocam aldıgımda orda açmıştım kontrol amaçlı direk sıfır kutu ile değiştirdim.Siz ne yaptınız ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar iphone 6 bugün aldım yanlız telefonun sim kartın üstündeki kasa ile cam arasında, farklı renkte bir cizgi var ayrıca telefonu 2 saattir kullanıyorum aşırı ısınıyor ürünü aos aldım değişim

hocam aldıgımda orda açmıştım kontrol amaçlı direk sıfır kutu ile değiştirdim.Siz ne yaptınız ?

hocam ben aos internet üzerinden sipariş ettim dün geldi haftasonu olduğu için arayamadım pazartesi arayacağım umarım değiştirirler bu işlem nasıl oluyor bilgin var mı ?
  • Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar gruba, IPhone 6 Space Gray 16GB.

Şöyle de aklıma takılan bir şey var, Ekran koruyucu taktırdım geçen hafta yalnız hiç belli olmuyor ilk günlerde vay be çok iyi falan dedim sonradan aklıma karpuz kabuğu düştü bu adamlar beni mi yedi diye varmıdır kullanan alan o kadar incelememe rağmen fark edemiyorum bu kadar iyi mi gerçekten yeni koruyucular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avicenne

Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar gruba, IPhone 6 Space Gray 16GB.

Şöyle de aklıma takılan bir şey var, Ekran koruyucu taktırdım geçen hafta yalnız hiç belli olmuyor ilk günlerde vay be çok iyi falan dedim sonradan aklıma karpuz kabuğu düştü bu adamlar beni mi yedi diye varmıdır kullanan alan o kadar incelememe rağmen fark edemiyorum bu kadar iyi mi gerçekten yeni koruyucular.

Fark edilir dostum rahatça

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

telefonu powerdan kapatıp açınca parmak izini kabul etmiyor,
    illaki şifreyi yazman gerekiyor.
    sonrasında parmak izi kullanımı açılıyor,
    çok rahat ettim,
    tavsiye ederim,
    işbankası uyugulamasıda kolaylaştı.

Bende kabul ediyor. Belki bir yerden ayarı vardır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben aos internet üzerinden sipariş ettim dün geldi haftasonu olduğu için arayamadım pazartesi arayacağım umarım değiştirirler bu işlem nasıl oluyor bilgin var mı ?

hocam ben direk mağazasından satın aldım orda oturup açtım tam sim kartı takacakken gördüm yanıma görevliyi çagırdım oda yetkili bir kişiye gösterdi müşteri istiyorsa cihazdan da elimizde varsa değiştirin dedi direk sıfır cihaz verdiler sanada öle olur büyük ihtimal sorun çıkarmıyorlar.
  • Beyler telefondan memnunmusuz almayı düşünüyorum ?? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Bu parmak izi uygulamasını belli başlı uygulamalar için kullanamıyor muyuz arkadaşlar? Mesela mesajlara girerken parmak izi sorsa?

Uygulamaya göre değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Bu parmak izi uygulamasını belli başlı uygulamalar için kullanamıyor muyuz arkadaşlar? Mesela mesajlara girerken parmak izi sorsa?

Benim istediğim mesajlar, fotoğraflar, vatsap, messenger gibi uygulamalar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Benim istediğim mesajlar, fotoğraflar, vatsap, messenger gibi uygulamalar.

Belki jailbreak ile yapılabiliyordur. JB konusunda bir sor istersen.
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    1password var. Ama incelemedim isterseniz bakin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler güncellemeyle belki gelir bu özellik.

• beyler ip6 da yoğun kullanımda 6.30 -7.00 saat süre alıyorum sizce normal mi?

• Arkadaşlar berkansa oy versin herkes şu başlık bi düzene girsin

• hegomanya48 kullanıcısına yanıt
    Normal. Bende şarj yarıya inene kadar 4 saat filan yetiyor, biraz daha kullanım filan derken 6-7 ancak yetiyor.Zaten phonearena'nın birkaç sitenin testinde de iPhone 6'nın pil ömrü ortalama çıkmıştı.
  • Beyler şu garanti sorgulamasında telefonu iphone 6 plus olarak gözüken var mı? Benim cihaz 6 plus silver ama iphone 6 silver olarak gözüküyor.

• Bu arada arkadaşlar bazı zamanlar iPhone'u şarja taktığımda geç algılıyor veya hiç tepki vermiyor. Fişi prizden çekiyorum takıyorum ondan sonra iPhone şarj olmaya başlıyor. Başka kablolarla denedim sorun olmadı. Bu durumla karşılaşan var mı benden başka?
  • uçan tekme kullanıcısına yanıt
    Yaa cihazi alamadiniz yada aldiniz memnun kalmadiniz.

Plus Space Gray aldim. Almadan once Z3-NOTE-4-M8-G3 hepsini baktim karsilastirdim. Apple in malzeme kalitesi bunlardan geri degil ki. Bilakis farkli.

Iphone6 dediginiz gibi tarihin tozlu sayafalarinda yer almasi imkansiz tam tersi damgasını vurdu. Cünki Apple in tek el kullanım tezinden sonraki ilk buyuk ekranı. Plus icin soylemeye gerek yok bir ilk.
  • yeni bi güncelleme gelse de wi-fi sorunu çözülse ios 8.1 iyi hoş da bağlatı kopma sorunu çileden çıkarıyor insanı

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.