Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orchid

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

apple storedeki teslimat tarihinden önce gelebilir mı arkadaşlar.. ilkkez sipariş verdim

4 - 11 Kasım arası diyor bari en geç 5-6 gibi alsak 11 dediler diye illa 11'de teslim ederler şimdi gelde ayar olma.

ben bide telimi sattım akılsız telefona kaldım bekliyoruz bakalım
    bugün ki etkinlik ile belki gönderim süresini 15 güne düşürdüklerini açıklar diye bekledim ama yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6 Plus 64 GB Gold

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç tuşlarınızdan ses geliyor mu?

• Arkadaşlar dün itibariyle iPhone 6'ya geçmiş bulunmaktayım. Fakat ufak bir sorunum bulunuyor. iCloud'dan kişilerimi ve Not'larımı sekronize edemiyorum. Fotoğraflar ve Borsa uygulamasında ki verilerim gelirken, Rehberin ve notların gelmemsi enteresan bir durum. Daha önce basına gelen arkadaslarımız vardı sanırım , onlar bu olayı nasıl çözdüler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonyFun

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: SonyFun

Hali hazirda note 2 kullanicisiyim . Note 4 le i6+ arasinda cok gidip geldim . Ama artik ios u deneme zamani geldi . Amerikadan bir arkadasima 128 lik i6+ siparisi verecegim ( garanti kapsamina giriyorsa ) . Hic de olmadi buradan (Almanya) alip gecerim . Umarim pisman olmam. Olursamda note 2 kenarda duruyor :D

Amerıkadan alınan cıhazlar Turkıye'de garantıye gırmıyor

Hocam parantez ici de Almanya yazdim sanirim dikkat etmediniz. Eger burasi icinde garanti disiysa Almanya dan alirim demek istedim.

Almanya'da ki fiyat TR ile aynı.bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Maalesef Rusya yok çok nadir gidiliyor.
    Hong kong hariç sık gidilen yer yok o yüzden sadece oradan alabiliyorum anlaşılan.
    Rusya için de arkadaşlarıma sorayım giden gelen var mı diye.
    Amerika da 1 arkadaşım var ama oranın cihazı burada garantisi var mı bilmiyorum.

TR Apple, Amerika cihazlarına destek vermiyor. sadece Avrupa cihazlarına destek veriyor
  • Evet Spigen'nin Bu işi bu sefer eline yüzüne bulaştıması sebebi ile çok sevdiğim sipgen kılıflardan(Tough Armor&Slim Armor) vazgeçip Elago markasına yöneldim;

Seçtiğim kılıf ise iPhone 6 için Duro Seri Oldu; Duro Serisi Tough Armor veya Slim Armor Kıvamında olduğu için tercih ettim zaten kalın koruyucu kılıfları seviyorum; fiyatı ise 69tl bir etikete sahip; ve ultra kristal ekran koruyucu ve micfiber bez çıkmakta kutudan.

Resimler ile baş başa bırakayım sizi...

Not :Biraz Reklam ağzı ile yazmışım şimdi okuyunca komik olmuş

• Az önce stoğa giren iPhone 6 64 gb Space Gray modelini bugün için rezervasyon alabildim sonunda. Ne stresti o her sabah 9'dan itibaren stok kovala hemen kapmaya çalış, oh be kurtuldum. Yazın beni de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her markanın amiral gemisi diye tabir edilen modellerini kullandım bunu da sadece bilgi vermek amacı ile söylüyorum hiçbirinde fiziksel problem görmedim ama forumlarda öyle abartılıyor ki bu tür mesajları okurken artık ister istemez irite oluyorum..yok düğmesi içine giriyor bostırınca,yok tuşları sallanıyor.artık pes dedirten nokta ise tamamına yakın bir bölümü metal olan telefona bile bu tür bahane buluyorsanız hele bu firma apple ise size tek diyeceğim var telefon falan kullanmayın arkadaşlar.valla bu mesajım için bana kızacaklar istediği kadar da kızsınlar amacım kaos ve tartışma değil kaos ve tartışma yaratmak isteyenlere tepkidir...lütfen telefonu alacak arkadaşların hevesini kırmayalım.alacak olan arkadaşlara söylüyorum telefon güzel hiçbir sorun yok alın ve güle güle güzel günlerde kullanın...
  • martuc kullanıcısına yanıt
    Şu destek olayını anlamıyorum. Arkadaşım(bu ifade size değil APPLE için) bu telefonu sen yapıyorsun. Bırak insanlar Dünyanın her yerinden alsın ve APPLE olarak bütün storelarına da bu ürün satıldığı ülke hariç her store tarafından 1 yıl garantilidir de olsun bitsin.
    Satıldığı ülkede zaten o ülkenin garanti şartları geçerlidir.
    Çok sinir bozucu anlayacağınız.
    Almanya Türkiye parasına neredeyse tax free alırsanız biraz ucuz oluyor. Uzak doğu , Amerika vb yerler Türkiye de garantili değil. Ya risk al ucuz olan yerden al diyor yada gel burada biz seni kazıklayalım diyor.
  • Arkadaslar ıkı gun once ıphone 6 plus aldım ama şarjı konusunda sıkıntı var sanırım ılk sarjı sıfırlarım sonra full sarj olasıya kadar 4 saate yakın surdu,ayrıca aksam yatarken wifi 3g kapalı konum kapalı arka plan uyg yenile kapalıyken 6 saatte 6 bırım şarjı düşmüş bu optmizasyonda kullanan arkdsların 1 2 birim dustugunden bahsetmişlerdi mesela whatsapta konusurken ortalama 3 dk da bi birim sarjım dusuyo su mesajı yazarken dahi 47 den 45e dustu. Bnm 6 yerıne plus almamın tek sebebi bataryası oyun filanda oynamamışken böyleyse 6 dan ne farkı var kullanan arkdslar yardımcı olursa sevnrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost90 -- 17 Ekim 2014; 11:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Şu destek olayını anlamıyorum. Arkadaşım(bu ifade size değil APPLE için) bu telefonu sen yapıyorsun. Bırak insanlar Dünyanın her yerinden alsın ve APPLE olarak bütün storelarına da bu ürün satıldığı ülke hariç her store tarafından 1 yıl garantilidir de olsun bitsin.
    Satıldığı ülkede zaten o ülkenin garanti şartları geçerlidir.
    Çok sinir bozucu anlayacağınız.
    Almanya Türkiye parasına neredeyse tax free alırsanız biraz ucuz oluyor. Uzak doğu , Amerika vb yerler Türkiye de garantili değil. Ya risk al ucuz olan yerden al diyor yada gel burada biz seni kazıklayalım diyor.

tamamen tahmını soyluyorum. apple bu ısı bölgesel olarak ılerletıyor gıbıme geldı. bu nedenle garantı olayını o bolgenın storelarına çağırıyor.

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    kılıf güzel ama arkasını beğenmedim kamera kısmı anlamsız büyük olmuş ve kalınlık vermişler resimlerden yanlış algılamadıysam.
    Arka tarafı sadece flash ve camera kadar açık olsaymış daha güzel olabilirdi bence.
    Ama siz memnunsanız kimseye bir şey söylemek düşmez. Güle güle kullanın.
    NOT: Ben kılıf kullanmayı hiç sevmediğim için de bana bu şekilde gelmiş olabilir.
    Bende S4 için kaç tane aldım ama hepsi duruyor kenar da :) Birde telefonlarımı düşürmüyorum hiç bu konuda hassasım o yüzden de pek ihtiyacım olmuyor kılıfa
  • I phone 6 plus gold 64 gb

• martuc kullanıcısına yanıt
    Evet muhtemelen dediğiniz gibi ama kullanıcı için hoş bir durum değil :(
    Neyse şuan yapabileceğim bir şey yok. Türkiyeden 3bn tl verip asla almam.
    Bütün riskleri göze alarak Hongkong tan getirmeye çalışacağım. Çünkü herhangi bir sorunda oraya götürmem vb işlemleri daha kolay hallederim.
    Diğer ülkelere seyahatler çok az olduğu için (Rusya , Japonya , Amerika gibi) oralarda riske giremeyeceğim.
  • Arkadaslar ıkı gun once ıphone 6 plus aldım ama şarjı konusunda sıkıntı var sanırım ılk sarjı sıfırlarım sonra full sarj olasıya kadar 4 saate yakın surdu,ayrıca aksam yatarken wifi 3g kapalı konum kapalı arka plan uyg yenile kapalıyken 6 saatte 6 bırım şarjı düşmüş bu optmizasyonda kullanan arkdsların 1 2 birim dustugunden bahsetmişlerdi mesela whatsapta konusurken ortalama 3 dk da bi birim sarjım dusuyo su mesajı yazarken dahi 47 den 45e dustu. Bnm 6 yerıne plus almamın tek sebebi bataryası oyun filanda oynamamışken böyleyse 6 dan ne farkı var kullanan arkdslar yardımcı olursa sevnrm

• arkadaşlar iphone6'ya icloud'dan kişiler,notlar,mailler hiçbiri senkronize olmadı.varmı bunun bi çaresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpino

arkadaşlar iphone6'ya icloud'dan kişiler,notlar,mailler hiçbiri senkronize olmadı.varmı bunun bi çaresi.

Aynı sorun için çözüm arıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_98481270/tm.htm

Ekstra bir bilgi edinirseniz, haber verin lütfen
  • ghost90 G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bende plus kullanıyorum şarjından çok memnunum
    acaba sizde Arka planda uygulama yenile açıkmı eğer açıksa hemen kapatın.
    Ayarlar/Genel/Arkaplanda Uygulama Yenile
  • hocam ilk aldığınızda da şarjı epey götürdümü ben dün aksam 7de cektim suan yuzde 27 bigünü zor cıkaracak gibi yogunda kullanmıyorum..bi de merak ettiğim şey geceden sabaha kaç birim düşşüyo şarjı ortalama ? cihazda sıkıntı olması muhtemel sanırım:/
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.