Şimdi Ara

League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası ANA KONU | ŞAMPİYON SSW (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.275
Cevap
16
Favori
90.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzi Vayne alacak diye heyecandan ölüyordum. Keşke alsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

quote:

Orijinalden alıntı: derinkoma

Uzi ve inSec şampiyonluğa taşıyacak bizi

Valla isterim Royal'in şampiyon olmasını ama neredeyse imkansız bir şey bu. 3 Kore takımı çok önde diğer takımlardan. Hatta Kore'den başka takım gelseydi onlar da çok önde olacaklardı. OGN şu an 2008'deki Premier Lig gibi, başka liglerden hiçbir takım onlarla baş edemiyor.

Ben inanıyorum, Uzi bana göre en iyi carry. Takım ona ayak uydurursa ciddi şansları var. Diğer favorim ise Najin, bence Samsunglar beklenti altı kalacak
  • cait alınmayalı uzun süre olmuştu sanırım
  • Ne maç oluyo he TPA ile SHR maçı, çok enteresan tarzları var adamların ya. Özellikle SHR.
  • Winds çok iyi oynadı
  • Bi şu Lee sine bak bi bizimkine . Bi şu maça bak bi bizimkine gülmemek elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bi şu Lee sine bak bi bizimkine . Bi şu maça bak bi bizimkine gülmemek elde değil

+1
  • İnsec God
  • Gözümüz oyun gördü be

edit: Gerçi ilk maçta güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13rtn! -- 18 Eylül 2014; 16:24:03 >
  • Asya takımları dışında maçları izlemek zaman kaybı resmen şu şampiyonada
  • Janna mejai op
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Janna mejai op

Jannaya mejai çıkılması normal birşey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: safazx

Naru da holy'de lcs seviyesinde oynadılar. hem farm hem mekanik olarak.

sorun burası lcs değil, burası worlds. bunun da bir üstüne çıkmamız gerekiyor.

boş boş konuşup can sıkmayın. azıcık destek olun köstek olacağınıza

Normal şartlarda fizz vs syndra karşılaşmasında syndra'nın en az 100 farm fark koyması lazımdı 20-25 dakikada,birinde midin en büyük dürtme potansiyeli var bir tanesinde 0 dürtme var naru ölmeyeyim korkusu ile pasif pasif farm yaptı sadece.

abi tamam adamlar ezerek yendiler eyv ta, bu kadar da abartmayın 100 farm fark atması lazım falan, karşıdaki adam westdoor sence ne kadar fark yiyebilir ? syndranın bunun için çok fazla pushlaması lazım, vs stun yoksa 0 kaçış mekaniği olan syndra zaten farmda belli bir üstünlüğü vardı, 10. dk damı ne ormanda killeri verince o fizzin karşısında durmak imkansız.

6 olduktan sonra da çok zor, hani ezmesi lazımdı falan diyoruzda, e si ile dodgelamadığı skill kalmadı adamın abartmayın bu kadar.

Dostum normal şartlarda diyorum zaten yani geçen yıl dünya şampiyonasında alex ich,xpeke akılıma gelmeyen kişiler 3-4 maçta fizz aldı karşıdaki adamlardan öyle dayak yediler o kadar base attılar ki farm yapamıyordular daha sonra 1-2 kill alıp arada 100 farm olmasına rağmen öne geçiyrdular rakiplerinden.Şimdi farmda kafa kafaya gittiler neredeyse ve üstüne killeri alınca tabikide yapacak birşey kalmadı.

Haklısın o konuda zaten katılıyorum sana. Fakat bu maçta da farm farkı vardı 20-30 falandı sanırım. Geçen yıl da özellikle hatırladığım alex vs peke ori v sfizz maçı vardı, peke öyle böyle dayak yemedi oyun başında fakat 7-8 lvl iken sheen de çıkınca alex sap sap gelip haraslamaya kalktığı anda kule altında kesti oriyi, ultisini dodgelayarak yani karşıda best fizz varken zor demek istediğim.

• TPA canavar gibi.
  • TPA nefes aldırmıyor şuna bak
  • Görüyoruz ki Syndra karşısında fizz olmamasına rağmen (fizz ultisi) Zhonya alınmalıymış TPA Morning şu anda bunu söylüyor.
  • TPA beklediğimden çok daha iyi
  • TPA underdog tu SHR overrated. Affetmiyorlar valla
  • 30 dk 330 farm bebe
  • Abi vision savaşları çok iyi be. İnsan imreniyor.

edit: tpa wardsız gezmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Bemol Kerim -- 18 Eylül 2014; 16:40:31 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.