Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.629
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Han MXN yani Mexica Doları olmasın bu
  • Alın bir tane gtx690 bakın keyfinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 17 Eylül 2014; 22:47:54 >
  • uzun tartismalara girmek istemiyorum mete bu islerin adami tek tek cevaplar gayet kirmizi bir sekilde ama kisaca ozet gecersem olmayan kart uzerine tartismaya gerek yok ben diyorum diger kartlarin satisini keserdi ozellikle 4gb ve uygun fiyatli olsaydi ama diyelim 285x benim hayalimdeki kadar guzel bir kart olmayacakti bu durum anafikrimi degistirmiyor onceki yorumumdaki o da nedir benim daha kart cikmadan once bisi deneyecek bu adamlar dedigim olay.denediler bitti demek ki ayni seyi iki kere denemeleri gerekmiyormus.1.2 mimari miymis neymis 300 serisinin temelini olusturacak bir sekilde yani hawaii'den gelistirme olmayacak yeni seri.biri onden gider digeri gec kalir gecmisteki hatalar vs bunlar beni ilgilendirmiyor ben cikan kartlara bakarim ve ben uye oldugumdan beri bu adamlarin arasinda bir rekabet olmadigina inaniyorum ve soyluyorum surekli kardesler a.s. diye o yuzden hepsi goz boyama yaptiklari hicbir sey bana samimi gelmiyor amerikan guresi gibi yani gercekten vurmuyorlar birbirlerine.

• Her an ciddi sızıntılar olabilir performans anlamında

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 17 Eylül 2014; 22:54:26 >

• Çok takılma oraya bin tane sekme açık
  • Dizi arası veriyorum döneceğim
  • Referans tasarım kartın backplate kısmında ki bölme nedir pil yuvası gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Her an ciddi sızıntılar olabilir performans anlamında

Takipteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünya GTX970 SLI'dan geçilmez. Demedi demeyin
  • Amd nvidiaya zorla yetişti, amd zorlanıyor, amd nefes nefese kaldı, amd 2-3 yıl geriden geliyor amd ite kaka anca nvidiaya yetişti nvidia yazılım konusunda 10 sene önde gidiyor nvidianın oyun şirketleriyle anlaşması var.

Ne güzel hikayeler bunlar özellikle şu piyasadaki "amd sürücüleri kötü" giydirmesi en komiği en güzeli, gpu mimarisi konusunda tek bitlik bilgisi olmayan kişiler bile çıkıp "amd sürücü konusunda kötü ama" gibi yorumlar yapıyor çok eğlenceli komik bir durum hayal dünyasında yaşıyor bu NVIDIA FANLARI.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Bu arada 519 dolar lık etiket tamda tahmin ettiğim gibi Avustralya fiyatı çıktı. An be an gelişmeleri size aktarmaya devam ediyoruz

Allah' tan öyle çıktı.

GTX 970' in F/P oranını bozmasınlar.

Ama burada da adam gibi bir fiyata sahip olur umarım.
  • Güç tüketimi bu hızla düşmeye devam ederse pille çalıştıracağız; onun denemeleri olsa gerek
  • rezes kullanıcısına yanıt
    Aynen duracel pillerle SLI düzenek kurarız
  • Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var çıkacak olan 4gb GTX980 asusun PG278Q 2K monitör için yeterli olurmu değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 17 Eylül 2014; 23:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nedwish

Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var çıkacak olan 4gb GTX980 asusun PG278Q 2K monitör için yeterli olurmu değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

Merhaba,

Monitörü satmışsınız hayırlı olsun.

2K bir monitör için GTX 980 tek başına yetmeyecektir.Aslında yeterde ayar kısmanız lazım mecburen.Bütün ayarlar açık bir şekilde fazla bir akıcılık beklemeyin.
  • Sağolun zaten oynadığım oyunlar çok aşırı sistem isteyen oyunlar değil diablo3 dota2 birde cod advenced warfare olacak ayrıca diyelim ki ileride sli yaptım 4gb vram yeterli olurmu? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 17 Eylül 2014; 23:34:08 >
  • Vaybe GTX 970 SLI Yapmayan Kalmıycak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

Vaybe GTX 970 SLI Yapmayan Kalmıycak

Sonu, TL ile biten sayılara bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 17 Eylül 2014; 23:39:24 >
  • Elimde 1.690 TL'lik Vatan'ın Hediye Kuponu var 980 Alcam Allahın İzniyle Bakalım Artık :) İlk İncelememi Koycam DH'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2245metin -- 17 Eylül 2014; 23:44:40 >
  • Hani nvidia üzme bizi ya şu kartı vatandan 800 liraya alırsam varya süper olur

sıktı amd 970 eğer 890 liraya kadar çıkarsa alabilirim daha fazlasını veremem
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.