Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
50
Favori
125.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft Office Mobile DEKİ WORD DOSYASINI KASAYA NASIL ATACAM BİLGİN VARMI
  • hayırlı cumalar cümleten,900 tl cash paraya avea bayisinden aldım cihazı. benim telefonun bataryası boştu açılmadı şarja taktım şuan,%100 olmasını beklemelimiyim sizce?
  • hakan3801 H kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok. Ben pek kasayı kullanmıyorum açıkçası. Sadece denemek için bi kaç kere kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

hayırlı cumalar cümleten,900 tl cash paraya avea bayisinden aldım cihazı. benim telefonun bataryası boştu açılmadı şarja taktım şuan,%100 olmasını beklemelimiyim sizce?

%100 dolsun..

Ama daha fazlası için de beklemek gereksiz..İlk şarj %100 oluncaya kadar beklemeni öneririm.
  • kamera gece çekimi nasıl birkaç foto atar mısınız ?
  • dikkatimi çeken bişey oldu G7 lerin L01 ve L03 diye 2 modeli varmış,araalarındaki tek fark aşşagıda,benim cihazda L01 Yazıyo kutusunda

3G: UMTS 900 / 2100 MHz (L01)
    UMTS 850 / 1700 / 1900 / 2100 MHz (L03)
    4G: LTE 900 / 2100 MHz (L01)
    LTE 1700 / 1900 / 2600 MHz (L03

belkide önemsiz bişeydir,çok fazla anlamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

Konyada turkcell bayilerinde bulamadım aveadan aldım. Yalniz sim kart slotu yamuk duruyor henüz sim kart takmadim. Takınca düzelir mi bu bir sorun mu? Var mi malumatı olan?

Kimsede var mi boyle bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus zenfone 6 ile takas isteyen olursa pm bekliyorum

• Arkadaşlar nette çelişkili bilgiler var emin olamadım,
    cihazda NFC ve DLNA var mı kullananlar telin menülerine bakıp bilgi verirlerse çok memnun olurum,
    bir de telin sar değeri hakkında kesin bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

Radyo aktif hale geliyor mu acaba deneyen var mı? ben bi kaç apk denedim ama tutmadı

bende bir önceki telefonum olan huwaei mate nin radyo apk sını ve burda paylaşılan apk yı denedim maalesef calısmadı
    acaba yurt dışından alan bir forumdas telefonundaki radyo apk sını alıp burda biizle paylaşsa olurmu?
    bizde vergilerde dolayı yazılımsal olarak radyo kurulu gelmiyor
    ama yurt dışında durum böyle değildir..

Sprit fm deneyen oldu mu acaba radyo işine çözüm bulamadım hala huawei nin tüm radyo apk lerini deneyeceğiz bu gidişle...

• SAR AB 1.31 W / kg (kafa) 0.579 W / kg (vücut) diye buldum ama resmi değil.ayrıca NFC ve dlna var.

• dün avea dan faturama 47 tl 24 ay taksitle aldım . 6 aydır telefon araştıran birisiyim. aslında mate 7 bekliyordum,ama burda yazılanları okuyunca dayanamadım.pişmanda değilim. gece saat 2 ye kadar yükledim sildim kurcaladım yüzde 60 şarzı bitirdim. sadece yüzde 2 jarjı görünürken telefonunuz 30 saniye sonra kapanacak dedi ve kapandı.onu anlamadım. birde elimizi üstüne kapatınca kararan ekran akşam vardı.denedim oldu.bugün hava atmak için iş yerinde millete gösterecektim ama olmuyor:) ha çokta tın. kamara süper. jarj olayını henüz çözemedim ama bana 3 gün gider gibime geldi.yani bana...hızı bana göre süper çünkü ben avea intouc 2 den bu telefona geçtim,düşünün yani.nasıl kötü diyebilirimki. inşallah huawei arkasında durur ve güncellemeler gelirde uzun yıllar sorunsuz kullanırız.
  • sert73 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sert73 -- 28 Kasım 2014; 14:18:04 >
  • caution C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstat.
    Bence telefon bukadar iyi yorumu hakediyor.ve şimdiden rüştünü ispatladı. Artık telefonu kullananlar ve telefon işinden anlayanlar buraya deneyimlerini yazsın.yani şu programı silin,şunu yükleyin vsvs gibi. ben ve benim gibi teknoloji cahilleri buradan takip etmeye devam ederiz. ve uygularız..
  • caution C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum bazı yabancı sitelerde nfc yok yazıyordu olması iyi olmuş gerçekten güzel telefon yapmışlar yakın takipteyim

• şimdi bide kılıf derdi var. tek bulabildiğim şu var. iş görürümü acaba.
    http://www.n11.com/huawei-ascend-g7-kilif-rio-deri-flip-3-hediye-P37448195?cid=604001&gclid=CN6hgfSkncICFQ6WtAodFBUAIA
  • quote:

dikkatimi çeken bişey oldu G7 lerin L01 ve L03 diye 2 modeli varmış,araalarındaki tek fark aşşagıda,benim cihazda L01 Yazıyo kutusunda

Bağlantı hızları ile alakalı o durum turkiyede 4g altyapısı olmadığından sanırım L01 gönderiliyor. Yani Türkiye'deki Lte Cat4 versiyonlu satılıyor. Sanırım diğeri biraz daha hızlı L03 anladığım kadarı ile öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: sert73

Teşekkürler üstat.
    Bence telefon bukadar iyi yorumu hakediyor.ve şimdiden rüştünü ispatladı. Artık telefonu kullananlar ve telefon işinden anlayanlar buraya deneyimlerini yazsın.yani şu programı silin,şunu yükleyin vsvs gibi. ben ve benim gibi teknoloji cahilleri buradan takip etmeye devam ederiz. ve uygularız..

Alanlara ilk tavsiyemdir geliştirici seceneklerini aktive edip ordan animasyonlarin hepsini 0.5 e indirin. Hiz farkını gorunce sasiracaksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

dikkatimi çeken bişey oldu G7 lerin L01 ve L03 diye 2 modeli varmış,araalarındaki tek fark aşşagıda,benim cihazda L01 Yazıyo kutusunda

Bağlantı hızları ile alakalı o durum turkiyede 4g altyapısı olmadığından sanırım L01 gönderiliyor. Yani Türkiye'deki Lte Cat4 versiyonlu satılıyor. Sanırım diğeri biraz daha hızlı L03 anladığım kadarı ile öyle.

LTE hızı çipsetle alakalı hocam. Snapdragon 410 Cat4 tür yani 150 mbps kadar destekler. Diğer ülkelerde de aynı işlemci kullanıldığından hız farkı olmayacak.Bu frekanslar genelde ülkelerdeki farklı operatörler ve farklı altyapılar bulunduğundandır. Türkiyede model 4g ye hazır şekilde özet olarak. Operatorler devletten gereken belgeleri bekliyolardı en son. Onlar alınıp 4g ye geçildiğinde bu cihazla 150 mbps ye kadar download hızları görülebilecektir (teknik olarak).

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.