Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
50
Favori
125.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmengn

Sorduklarindan anladiklarima cevap veriyim :)

Henuz yurtdisinda da satışa cikmadi bildigim kadariyla ama 1 aydir kullaniyorum ayrintiya girmeyelim ;)

On yuzu gorilla glass 3 kapli zaten

Batarya yogun kullanimda bile 1 gunu cikarir. 2 sene rahat kullanirsin sikinti olmaz.

Urun 4.4.4 ile gelecek.

Android L guncellemesini de alirsa performansi daha ortaya cikacaktir. Zaten su anda bile takilma sisme isinma vs mevcut degil.

aslında baya bi cevplamışsın teşekkür ettim facebook zımbırtılı Htc salsadan yazdığım için karman çorman aklıma ne geldiyse yazdım asuslar ve samsun s4mini arasında gelip gitmekteydim ama huawenin bu modellerini bekleyeceğim bakalaım iNGİLTEREDE 15 EKİMDE ÇIKACAKMIŞ ÖYLE BİŞEY OKUMUŞTUM ACABA ERKEN ÇIKTIDA ALIDN MI DEDİm ama sanırım huawie tanıtımıyla ilgili bir mobilersın "kanımca" bi ara s3 felan çıktığında samsungda aynı reklam kampanyasını yürütmüştü böyle bişey varsa bana pm at ;) yoksa cevap vermenede gerek yok :) Telefon nasıl sana geldi onu bilmiyorum ama eminsin değil mi gorilla glas 3 olduğuna ?
    ayrıca y550da bir koruma varmı öğrenebilirmisin ? gsm arenada o bilgiler yokda ?? bu iki telefonun tahmini fiyatları ne olur ne zaman gelir ekim sonu yada ortası felan ??? kasıma aralığa kalırsa çoooook rakip çıkacak patronlarına bol sel söye ;) sanırım sen üniverisite içi değilde Dhde reklama yapan huaweiyi anlatan bi tanıtım elemanısın ama sevindim bi sürü bilgi alırız önceden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ne zaman çıkacak arkadaşlar bu telefon facebook sayfasına yazıyorum 2 ay sonra gelicek diyor başkada bir şey demiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorMostPopuler

ne zaman çıkacak arkadaşlar bu telefon facebook sayfasına yazıyorum 2 ay sonra gelicek diyor başkada bir şey demiyor

1 aydır, "2 ay içinde" geleceğini belirtiyorlar sadece. İşin garibi 1 ay önce de "2 ay içinde" diyorlardı, şimdi de "2 ay içinde" diyorlar :)
  • teşekkürler bilgi için şimdi de 5-6 hafta içinde satışa çıkarmayı planlıyoruz diyorlar kasımın son haftası galiba çıkacak :)
  • Cihazin bataryasini merak edenlere iki farkli kullanimdaki bilgileri paylaşacağım

Bu kullanimda wifi ve senkronizasyon sürekli acik

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL]
     Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 31 Ekim 2014; 9:23:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kullanimda 5 saat tethering/hotspot 45 dk navigasyon diger zamanlarda da wifi surekli acik

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL]

• quote:

Cihazin bataryasini merak edenlere iki farkli kullanimdaki bilgileri paylaşacağım

ANLADIK HOCAM HUAWEİ çalışanısın Eyvallah Reklam yapıyorsun Eyvallah da FİYAT NE OLACAK ASUS ZENFONE6'NIN f/p oranına yaklaşacak mı ?? çıkmadı çıkmadı bi dünya rakibi çoğaldı Haberiniz olsun Kimse 64BİT Bile olsa 1.2 4 çekirdek cihaza tonla para vermez hala eski sağlam amiral gemileri uygun fiyata onu da göz önünde bulundururyorsunuzdur Umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 31 Ekim 2014; 10:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faya85

quote:

Cihazin bataryasini merak edenlere iki farkli kullanimdaki bilgileri paylaşacağım

ANLADIK HOCAM HUAWEİ çalışanısın Eyvallah Reklam yapıyorsun Eyvallah da FİYAT NE OLACAK ASUS ZENFONE6'NIN f/p oranına yaklaşacak mı ?? çıkmadı çıkmadı bi dünya rakibi çoğaldı Haberiniz olsun Kimse 64BİT Bile olsa 1.2 4 çekirdek cihaza tonla para vermez hala eski sağlam amiral gemileri uygun fiyata onu da göz önünde bulundururyorsunuzdur Umarım

Hocam öncelikle Huawei çalışanı fln değilim. Cihazlar bana bir tanıdığım tarafından sağlanıyor bende elimden geldiğince insanları bilgilendirmeye çalışıyorum. Tabiki fiyat ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur. Çünkü cihaz gördüğüm kadarıyla çok iyi ama tabiki eksikleri var. Herkes ihtiyacına göre karar vermeli sonuçta az para vermiyoruz bu cihazlara.

• Huawei türkiye facebook sayfası paylaştı Merakla beklediğiniz yeni Huawei Ascend G7 çok yakında Türkiye'de satışa sunulacaktır!
  • G610 da 1.2 4 cekirdek G610'nun 64 bit modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

G610 da 1.2 4 cekirdek G610'nun 64 bit modeli

64 BİT Mİ ? G610 .. hocam yanlışın var iyi araştır

@cmengn valla baya baya ballandırarak anltmışın Gorilla glass 3 dedin cihaz aradım taradım öyle bir bilgi bulamadım kutuda katologda varsa ekleyiver yada temin ettiğinin yere bi soruver çalışan felan değisen ayrica fiyat neymiş facebookdan açıklanmış diolar bulamadımm
  • quote:

quote:

@cmengn valla baya baya ballandırarak anltmışın Gorilla glass 3 dedin cihaz aradım taradım öyle bir bilgi bulamadım kutuda katologda varsa ekleyiver yada temin ettiğinin yere bi soruver çalışan felan değisen ayrica fiyat neymiş facebookdan açıklanmış diolar bulamadımm

Gorilla glass 3 diye biliyodum ben ama arastirmalarim sonucu bende net bilgiye ulasamadim. Fakat cebimde anahtarla kullandim cizilme olmadi. Fiyatla ilgili en son 1000 tl alti diye konusuluyodu hatta IFA fuarinda birisi agzindan kacirmisti galiba fakat net olarak bilmiyorum.

Edit:
    Ek olarak cihazin islemcisini baska islemcilerle karsilastirmayin. Benim beklentim basta cok dusuktu fakat kullandikca bende şok oldum. Dusuk frekansta calismasi bataryayi olumlu yonde etkiliyor ve isinma donma sisme olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 31 Ekim 2014; 19:32:33 >

• Anladığım kadarıyla gorilla glass 3 yok o senin şansın olmuş hocam ekran koruyucu bandlardan yok değil mi üzerinde ,, 1000 tl bence Tuzlu gelir O cihaza
    S4 gibi amiral Zenfone 6 gibi canavar cihazlar bu seviyelere gerilemişken pek bi zor işi 64bitin ne faydası var ama nesil değiştiği için birazcık hızlanmıştır o kadar gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 31 Ekim 2014; 19:39:11 >
  • faya85 kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu kullanmadim hocam. Ekran 720p oldugu icin islemci fazla fazla yetiyo 64 bitteki ozellestirmeler cok fazla bildigim kadariyla. Qualcommun butun 64 bit islemcilerinin frekansi dusuk ki normalde frekansla reklam yapmayi severler :) icindeki gpu da gelistirilmis belli ki cunku real racing 3 vs bile hic frame atlamadan calisiyo. Tabi genel performansta arayuzun hafifligide etkili. Hic ummazdim ama cok etkilendim arayuzden :)

• 64bit esas farkını android L güncellemesi ile gösterecek çünki nâmıdeğer lolipop 64bit destekli android olacak!!!

• uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Yabancı forumlarda 64 bit işlemci performansı yüzde 25 artırıyor diyorlardı. Eğer bu işlemcilere android L birlesirse biraz daha artış olacağı konuşuluyor.

• quote:

Aynen öyle hocam. Yabancı forumlarda 64 bit işlemci performansı yüzde 25 artırıyor diyorlardı. Eğer bu işlemcilere android L birlesirse biraz daha artış olacağı konuşuluyor.

Huawei ne zaman güncelleme vermiş ki telefon eskir güncelleme gelmez tek eksikleri o işte zaten xiaomi Türkiyeye bi girse !1
  • quote:

quote:

Huawei ne zaman güncelleme vermiş ki telefon eskir güncelleme gelmez tek eksikleri o işte zaten xiaomi Türkiyeye bi girse !1

Güncelleme gelmezse boyle güzel bi cihaza yazık ederler valla. Tasarım malzeme kalitrsi yazılım bu kadar iyiyken bu cihazı harcamamalari lazim. Hatirladigim kadariyla Bu cihazı dünya genelinde çıkış ürünü olarak lanse ettiler almanyada bu yüzden destek gelmesi muhtemel

• quote:

quote:

G610'un bizde 64 bit olmadigini biliyoruz su an kullanmaktayim. 1.2 ghz ve 4 cekirdek benzerligi Espiridende anlamiyon be kardesim...
    Not:
    Telefonumun dilini ingilizceye aldim Turkce karakter yok malesef

• quote:

quote:

quote:

G610'un bizde 64 bit olmadigini biliyoruz su an kullanmaktayim. 1.2 ghz ve 4 cekirdek benzerligi Espiridende anlamiyon be kardesim...
    Not:
    Telefonumun dilini ingilizceye aldim Turkce karakter yok malesef

g610'a bi android 5 L gelse uçar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 31 Ekim 2014; 23:09:31 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.