Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.588
Cevap
50
Favori
125.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 gün rahat gide sarjı o zmaan
  • Ben nerdeyse 1 ay once bu batarya degerlerini soyledigimde inanmayanlar sonrasinda performansi ust duzey cihazlarla kapisir dediğimde inanmayanlar nerde acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmengn C kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanmadan bu değerler gercekten uçuk geliyor, çünkü mantıksal olarak dusununce zenfone 6 da 720 p 3000 Mah g7 de aynı sekılde ama resmen g7 nin şarjı 2 katı daha fazla gidiyor nasıl yapmışlar inan bende bilmiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Hocam kullanmadan bu değerler gercekten uçuk geliyor, çünkü mantıksal olarak dusununce zenfone 6 da 720 p 3000 Mah g7 de aynı sekılde ama resmen g7 nin şarjı 2 katı daha fazla gidiyor nasıl yapmışlar inan bende bilmiyorum :)

Islemci kaynakli tamamen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Hocam arkada hiçbir uygulama çalışmıyorken rehber açılışını bi dener misiniz? Yeterince hızlı mı acaba? Bi bakarsanız çok sevinirim

Rehber sorunu samsunglara özgu bisey :)))

Marka hakkında çok fazla bilgim yok ama bu saatten sonra etiket marka telefon almam herhalde. Samsung S3 kullanıyorum, şimdilik iş görüyor ama seneye değiştireceğim. Sizce bu marka alınır mı?
  • 5.5 inç telefona daha koyma o altta ki tuş olmayan boşluğu telefon zaten büyük bir de kaba gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Hocam arkada hiçbir uygulama çalışmıyorken rehber açılışını bi dener misiniz? Yeterince hızlı mı acaba? Bi bakarsanız çok sevinirim

Rehber sorunu samsunglara özgu bisey :)))

Marka hakkında çok fazla bilgim yok ama bu saatten sonra etiket marka telefon almam herhalde. Samsung S3 kullanıyorum, şimdilik iş görüyor ama seneye değiştireceğim. Sizce bu marka alınır mı?

Gerçekten alındıktan sonra insanı pisman edecek bir telefon degil alırken esim g2 ni alirim diyordu şimdi. Ses seda yok

• Süper karınca paylaşmış mate7 de geliyor
     Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 17 Kasım 2014; 22:03:23 >
  • Beyler telefonun kamera özelliklerinde defocus var mı? Yani Arkayı bulanıklaştırma? Z2 ile ilgili bu özelliği içeren video izlediğimden beri bu özelliği içeren orta yollu Bi telefon arıyorum. Evdekileri ikna etsem de alsam şu telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strength of the Bear

Beyler telefonun kamera özelliklerinde defocus var mı? Yani Arkayı bulanıklaştırma? Z2 ile ilgili bu özelliği içeren video izlediğimden beri bu özelliği içeren orta yollu Bi telefon arıyorum. Evdekileri ikna etsem de alsam şu telefonu.

All focus diye bisey var hocam. Resim cektikten sonra galeriye gidip istediğin yeri netlestiriyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: Strength of the Bear

Beyler telefonun kamera özelliklerinde defocus var mı? Yani Arkayı bulanıklaştırma? Z2 ile ilgili bu özelliği içeren video izlediğimden beri bu özelliği içeren orta yollu Bi telefon arıyorum. Evdekileri ikna etsem de alsam şu telefonu.

All focus diye bisey var hocam. Resim cektikten sonra galeriye gidip istediğin yeri netlestiriyosun

Telefon güzel ya. Bi de güncelleme kesinleşirse almayanı döverler artık. Ablamda huawei g730 var emuı2.0. O pek hoşuma gitmedi ama yeni versiyon baya güzel olmuş sanırım. Deneyip görmek lazım. İncelemeler Bi gelse..

• 1gun 17 saat ekran 5 saat 12 dakika %35

• Sağolasın hocam. Zenfonedan yavaş açması iyi değil ama

• babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    Zenfone bayagı bir hızlı açıyor hocam, htc one, note 3 den daha hızlı ama rehber de g7.Sahsen kıyaslama yapmasam cok hızlı derdim :)

• Kliksa da ithalatçı firma ile s4 950 tl . şahsen G7 nin 999 tl olmasını beklemiyordum daha düşük bir fiyat beklediğim için şok yaşadım desem yeridir . Sizce bu fiyata değer mi ? 5.5 inç ama çerçeveler de pek ince değil acaba kullanımda çok sıkıntı hissettirir mi ? kısaca s4 mü G7 mi ne dersiniz ?
  • Su telefonun oyun performansini ve android 5 i alip almayacagini bi gorsem mx4 u beklemekten vazgecip gidip alacagim fakat bir turlu ulasamadim bu bilgilere

• Android 5 i kesin alır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: virusmika

Kliksa da ithalatçı firma ile s4 950 tl . şahsen G7 nin 999 tl olmasını beklemiyordum daha düşük bir fiyat beklediğim için şok yaşadım desem yeridir . Sizce bu fiyata değer mi ? 5.5 inç ama çerçeveler de pek ince değil acaba kullanımda çok sıkıntı hissettirir mi ? kısaca s4 mü G7 mi ne dersiniz ?

1.5 senedir s4 kullanan biri olarak g7 kat kat ustun diyebilirim

• telefonu kullanan arkadaşlar ,telefon görüşme sesi ,handsfree ,hoparlör sesi hakkında bilgilendirebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan3801

üstad telefonu avea mı turkcelden mi aldın onlarn amblemi yada açılışta reklamları varmı yoksa açılış huawei aiit mi

aveadan aldım açılışda reklam yok
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.