Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
50
Favori
125.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran koruyucu direk fabrikasyon olarak gömülü, ayrıca kutudan arka taraf için bir de kılıf çıkıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Bu telefon 64bit de olsa 1000tl etmez arkadaslar. Snapdragon 400un degisigi sonucta. Ardaki fark atla deve degil. Bir iki ay icinde 800 ve alti fiyatlari rahatlikla gorur. Cunku ayni paraya begenmediginiz s4 var, g2 var az ustune.

Huaweinin türkiye gelipte fiyati düşen orta üst segment hiçbir telefonu yok.Bakiniz P7 G610 G700.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oyun performansi iceren bir video koysaniz cok guzel olur aslinda bir cok kisi merak ediyordur bence, 5 dk lik video koysaniz real racing 3 ve asphalt 8 i iceren bir cok kisinin performansi hakkinda kafasinda ki soru isaretlerini gidermisler olursunuz Teşekkürler.

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Hocam erdi cihazı inceliyor detaylı oyun performansını ondan görürseniz daha iyi olur :)

• Erdi bey inceliyor ise onu bekleyelim o zaman bilmiyordum inceledigini, teşekkürler.

• FANBOYLUK YAPMADAN HUAWEİNİN GARANTİ SARTLARİ NASİL BİLEN VARMİ

• g3 sevdasından vaGeçtim g7 alıcam
    Sizce nasıl fikir. 1100 e g3 bulamadım bulsaydım g3 aldıydım kısmet işte

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Genel olarak doğru ama samsunglar kadar geç olmasa da başka cihazlarda da rehberi zank diye açamama sorunu var. Htc one m8de test ettim hızlı açmadı sonra iphone 6 g2 kadar hızlı açamıyor rehberi. Bu olay benim için çok önemli samsung rezaletinden sonra hele ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

g3 sevdasından vaGeçtim g7 alıcam
    Sizce nasıl fikir. 1100 e g3 bulamadım bulsaydım g3 aldıydım kısmet işte

O fiyata g2 bulabilirsin bence su an g3 ten daha mantıklı sahsen g2 kullAnıyorum esime g7 aldim sarji 2 gunu tamamlayacak nerdeyse boş. Vakti olduğu an ınternette. Hala sarji var. Ki en az yarimsaatlik konuşmada. Dahil bu süreye

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    üstad telefonu avea mı turkcelden mi aldın onlarn amblemi yada açılışta reklamları varmı yoksa açılış huawei aiit mi
  • G7 kullanan sevgili arkadaşlar rica etsem biraz bu cihazdaki yazılımsal yeniliklerinden bahsedermisiniz?

örnek verecek olursam; bugün bir video incelemesinde gördüm, ekrana çift tıkladığında uykudan uyanıyor avucunuzu ekrana kapattığınızda cihaz tekrar uykuya geçiyor ya da cihaz uykudayken ekrana açmak istediğiniz uygulamanın baş harfini yazınca otomatik olarak uygulama açılıyor.

Acaba bu tarz yenilik olarak neler var? Mesela lg2 ve g3 teki QSlide ya da sony lerdeki small apps tarzı yüzen uygulamalar var mı?

İyi forumlar dilerim...

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun sarjı ne zaman bitecek cok merak ediyorum valla sabah 11 de çıkardım sarjdan şu an yüzde 76 :) şu ana kadar böyle bir pil performansı veren hıcbır cihaz görmedim.

• şarjın bitince haber verirmisin bu cihaz iyiden iyiye ilgimi çekti adamlar yapmış diyorum
  • hakan3801 H kullanıcısına yanıt
    Bu surec içersinde aktif bir sekılde chrome, whatsapp, telefon görüşmesi yaptım ayriyetten 300 tane şarkı indirdi spotify.

Bitince haber veririm hocam

• o zmaan bunun sarjı 3 gün rahat gider

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için aydınlattın bizleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Benim telefonun sarjı ne zaman bitecek cok merak ediyorum valla sabah 11 de çıkardım sarjdan şu an yüzde 76 :) şu ana kadar böyle bir pil performansı veren hıcbır cihaz görmedim.

Ekran süresi ne kadar oldu hocam.

• murat425 kullanıcısına yanıt
    2 saat 40 dakika hocam.

• babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yazınca tekrar deneyeyim dedim htc one dan daha hızlı zenfone 6 dan daha yavas açtı. Tüm cihazlarda arka planda çalışan uygulama yok

• Toplam süre 1 gun 14 saat ekran süresi. 3 saat 51 dakika 3g acik şarj %49 da bence müthiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

Toplam süre 1 gun 14 saat ekran süresi. 3 saat 51 dakika 3g acik şarj %49 da bence müthiş

Hakkaten müthiş wifi ile 8 saat ekran süresi görmek hiçte zor degil ozaman.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.