Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
50
Favori
125.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece genel kullanım için degıl, oyun performansları da Son derece başarılı real racing 3 yükledim, en kucuk bir yavaşlama olmadan cok akıcı bir sekılde oynatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gigabit78 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim üstad g7 benim hoşuma giden yönleri metal kasa inceliği şık duruşu

tek korkum donma hata vermesi gibi sıkıntı olursa biraz o var aklımda yoksa alcam bir kaç gün geçsinde

dün turkcell bayilerine sordum telefonu huawei g7 fiyatı ne kdar diye adamlar o ney diyor telefon dedim haaa o zman kesin gelir diyorlar nasıl turkcell baileri ise anlamadım.
  • telefonda pek oyun oynayacak zamanım olmuyor ama kasmaması çok güzel demekki.

telefonu ilk görüşte kanım ısındı hayırlısı bakalım 1-2 gün daha bekleyim alacam
  • hakan3801 H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam en kucuk bir uygulama donma, hata vs denk gelmedi. Mersin forumda turkcell bayisine 5 adet, avea bayisine 15 adet gelmişti. Bulundugunuz yerde ki büyük bir avea bayisine gidin kesin bulursunuz

• tmm üstad saolsın verdiğin bilgiler için teşekkürler

şarjı %10 altına düştüğü zman 24 saat daha kullanabiliyormuşsun bunu deneme şansın oldumu ?
  • Nakit almayacaksanız taahhüt işine hiç girmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan3801 H kullanıcısına yanıt
    Yüzde 10 altına düştüğü zaman öyle bir secenek belirdi ekranda ama kabul etmedim, deneyince söylerim hocam

• sana zahmet olacak ama sevinirim
  • Cihaz turcel ne avea da yok şöyle elimize alip makamadık ya of.

• Bir inceleme videosunda çift tıklama ile uyandırma gördüm sanki. Böyle bir özelliği var mıdır acaba hocam?

İyi forumlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 17 Kasım 2014; 13:19:36 >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam var g2 de ki gibi Son derece iyi calısıyor ama cift tık ile kapatma yok, bunun yerine de avuç ıcınizi telefon ekranına dokundurarak kapatma gibi degısık bir yöntem var :)

• Sağolun cevabınız için :)

Kısa ama öz, Harika bir video inceleme :

Huawei Ascend G7 Hands On:http://youtu.be/_tbYFmzTer8

Neler varmış bu g7 de de haberimiz yokmuş :) mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Harika yazılımsal özellikler var cihazda.

İyi forumlar dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Hocam arkada hiçbir uygulama çalışmıyorken rehber açılışını bi dener misiniz? Yeterince hızlı mı acaba? Bi bakarsanız çok sevinirim

Rehber sorunu samsunglara özgu bisey :)))

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Donanimhaber G7 ve Honor6 incelemesi icin neyi bekliyor acaba ??

• Arkadaşlar telefon iyi hoş ama ZENFONE 6 dan %25 daha pahalı: ( +200 TL).

Playmakers : (şu an telefonu yeni almış olduğun ve senin gözde telefonun oluşu gerçeğini bir kenara bırakarak)bir değerlendirme yapsan Zenfone6 dan %25 pahalı iken G7 ye f/p ürünü diyebilir misin ?

Şimdiden teşekkürler yorumun için..
  • Bu telefon 64bit de olsa 1000tl etmez arkadaslar. Snapdragon 400un degisigi sonucta. Ardaki fark atla deve degil. Bir iki ay icinde 800 ve alti fiyatlari rahatlikla gorur. Cunku ayni paraya begenmediginiz s4 var, g2 var az ustune.

• alvin55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hıcbır cihazın fanı olmadım şimdiye kadar bu cihaz her yönüyle cok hosuma gitti ama 2 ay sonra baska bir cihaz cıkar mesela mate 7 buna güle güle derim :)

Zenfone 6 şu an yanımda, hatta satmayıp tablet olarak kullanmayı bile dusunmeye basladim bugünlerde cunku zenfone 6 da gercekten cok iyi bir Cihaz.

Ama gel gelelim gerek malzeme kalitesi gerekse boyut olarak zenfone 6 bunun yanında bildigin çirkin kalıyor hocam, yazılımsal özellikler ve işlemci olarak önde olması haricinde 2 cihazda arasında elle tutulur bir sınıf farkı var kalite olarak.

Yalnız g7 daha yeni bir cihaz olmasına ragmen eminim ki zenfone 6 cok daha fazla destek görecek. G7 5.0 ı kesin alacak ama sonra ki güncellemelerde huawei ye güvenmiyorum. Ama zenfone 6 cok daha uzun süre güncel kalacak. Zenfone 6 nın içinde li feedback uygulamasından adamlara ne zaman lolipop gelir diye yazdıgım da 10 dakika sonra bana detaylı olarak cevap verdiler ki telefonu aldıktan sonra 3 tane de güncelleme aldım.

Arada ki 200 tl ye deger mi dersin? Kesinlikle deger bugun 2 cihaz da olmasa g7 alırdım, ana zenfone 6 da kullanıcılarını gercekten üzmeyecek Son derece kaliteli bir cihaz.

• Hocam hayırlı olsun cihazınız

• Turkcell nezaman geleceğini bilen var mı ?
  • üstad kutu içinden kılıf yada ekran koruyucu çıkıyormu
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.