Şimdi Ara

Lenovo Y50 Kullanıcılar Klubü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
40
Favori
89.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo fiyatı ucuz tutmak için kalitesiz panel kullanmış renklerin soluk ve cansız olma sebebi bu yüzden. İmkanı olanlar yurtdışından veya bulabilirseniz Türkiye'den kaliteli IPS panel ile rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
  • Peki lenovo y50 mi Asus N550JK CN090H mı dersiniz?
  • arkadaşlar y50'yi oyun bilgisayarı diye aldık, oyun oynayamıyoruz iyi mi? dün dead rising 3'ü kurdum sürekli 0xc000007b hatası alıyorum, net'te ki yöntemlerin çoğunu denedim, dll dosyalarını ilgili yerlere atma vs. ancak hala aynı hatayı alıyorum, kafayı yemek üzereyim varmı dır bir fikri olan?
  • Arkadaslar pc aldim ilk kurlumunu yaptikdan sonra ingilizce oldu nasil duzeltebilirim acil yardim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

arkadaşlar y50'yi oyun bilgisayarı diye aldık, oyun oynayamıyoruz iyi mi? dün dead rising 3'ü kurdum sürekli 0xc000007b hatası alıyorum, net'te ki yöntemlerin çoğunu denedim, dll dosyalarını ilgili yerlere atma vs. ancak hala aynı hatayı alıyorum, kafayı yemek üzereyim varmı dır bir fikri olan?

Oynadigin oyun korsansa buraya mesaj yazmanin amacini anlamadim oyunu google ye yazarak aratabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayakayakaya

Arkadaslar pc aldim ilk kurlumunu yaptikdan sonra ingilizce oldu nasil duzeltebilirim acil yardim lütfen

Kardeşim kurulumu yaparken türkçe seçmen gerekiyor. Eğer kurulumu yaptıysan recovery yapman lazım.
  • Tmm kardesim eyw hallettim. Birde pes 2013 kurdum ekran kartini tanimiyor. Ozellikleri kisminda ekran karti bolumunde yapilamiyor yaziyor yardimci olursaniz sevinirim

• beyler bnm y50 açılırken 20 sanyede acılıo ama kapanırken ekran hmn kapanıo fakat fanlar bi 40 sanıye kadar daha calısıo acaba sebebi nedir bilen var mı kapanırken fan temizleme olayını mı yapıor acaba baya şiddetli dönüyo fanlar

• Mtrb arkadaşlar,bende konuyu yaklaşık 3-4 gündür takip ediyorum.Öncelikle y510p modelini almak vardı aklımda sonra y50 modelini gördüm.Ama anlaadığım kadarıyla her iki cihazda da bazı problemlerin olduğunu sizlerden öğrendim.Y510p nin en önemli sorunu ısınma probleminin hat seviyede olması ki normaldir çift ekran kartlı sonuçta,y50 için ise özellikle ekran ve oyunlarda yaşanan donma sorunlarından bahsedilmiş.Bazı arkadaşlarda ek para verip ssd almışlar ki su anda 500gb ssd ortalama 800 tl den satılıyor.3000 tl y50 üstüne 800 de ssd ye para verip dandik ekranda oyun oynamak ve donma sorunlarıyla karşılaşmak çok sinir bozucu olacağını düşünüyorum.Bunun yerine asus n veya g550 jk yı hatta bulunabiliyorsa gx60 msi almak daha mantıklı değil mi? Son olarak bir de toshiba nın Satellite P50T-BST2GX1 modeli geldi fiyatı 3400 tl işlemcisi y50 ile aynı 12 gb ram ve çift ekran kartlı (AMD Radeon™ R9 M265X 2 GB DDR 5 128 Bit) bu da iyi bir seçenek gibi duruyor ne dersiniz.Evet beyler fikirlerinizi alalım siz olsaydınız nasıl bir tercihden yana olurdunuz,tabi burda fiyat konusuda önemli bir parametre ama dediğim gibi 3000-3500 tl vereceksem sorun yaşamak istemeyeceğim bir cihaz kullanmak isterim.

• 400 tl fark var arada oda marka farkı sanırsam bnce toshıba alma asus n veya g serisi iyidir fakat biraz tuzlu lenovo cidden tam bi fiyat performans ürünü lenovonun fiyatına aynı özl sahip bilgisayar bulmak zor bimekste bipara kampanyası var bn lenovoyu 3120 tl ye aldım 312 tl hediye çeki 1 sene içinde harcayabilirsin + canaon yazıcı hediye ettiler işime geldi yoksa bnde baslarda n serisi almayı dusnuyodum fakat pahalı işte :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hattoriy

Mtrb arkadaşlar,bende konuyu yaklaşık 3-4 gündür takip ediyorum.Öncelikle y510p modelini almak vardı aklımda sonra y50 modelini gördüm.Ama anlaadığım kadarıyla her iki cihazda da bazı problemlerin olduğunu sizlerden öğrendim.Y510p nin en önemli sorunu ısınma probleminin hat seviyede olması ki normaldir çift ekran kartlı sonuçta,y50 için ise özellikle ekran ve oyunlarda yaşanan donma sorunlarından bahsedilmiş.Bazı arkadaşlarda ek para verip ssd almışlar ki su anda 500gb ssd ortalama 800 tl den satılıyor.3000 tl y50 üstüne 800 de ssd ye para verip dandik ekranda oyun oynamak ve donma sorunlarıyla karşılaşmak çok sinir bozucu olacağını düşünüyorum.Bunun yerine asus n veya g550 jk yı hatta bulunabiliyorsa gx60 msi almak daha mantıklı değil mi? Son olarak bir de toshiba nın Satellite P50T-BST2GX1 modeli geldi fiyatı 3400 tl işlemcisi y50 ile aynı 12 gb ram ve çift ekran kartlı (AMD Radeon™ R9 M265X 2 GB DDR 5 128 Bit) bu da iyi bir seçenek gibi duruyor ne dersiniz.Evet beyler fikirlerinizi alalım siz olsaydınız nasıl bir tercihden yana olurdunuz,tabi burda fiyat konusuda önemli bir parametre ama dediğim gibi 3000-3500 tl vereceksem sorun yaşamak istemeyeceğim bir cihaz kullanmak isterim.

Pcdepodan 2615 e aldım cihazı ve gayet memnunum ekran konusunda 2 gün uğraş alisiyorsun ssıkıntı oolmuyor oyunlarda donma olayını ben yaşamadım valla yaşayan arkadaşlar var ama bende olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Lenovo fiyatı ucuz tutmak için kalitesiz panel kullanmış renklerin soluk ve cansız olma sebebi bu yüzden. İmkanı olanlar yurtdışından veya bulabilirseniz Türkiye'den kaliteli IPS panel ile rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

İmkanı olan SSD taksın, imkanı olan ekranını değiştirsin. Madem imkanınız var bunlara bu kadar ek ücret verene kadar farklı bir bilgisayar alın yav; 2700 liraya bilgisayar aldıktan sonra 1000 kağıda yakın masraf yapınca nerde kaldı onun F/P ürünü olması

• arkadaşlar ekran kartının sürücüsünü güncellemek istiyorum,

http://support.lenovo.com/tr/tr/products/laptops-and-netbooks/lenovo-y-series-laptops/y50-70-notebook-lenovo/downloads/DS100264

http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/77335#driverInfo-77335=0

hangi link'ten yükleyeceğim acaba? sürümler farklı, bizdeki sürümü nasıl görebiliriz?

• Surda aciklik isik sizmasi sizde de mevcut mu
     Lenovo Y50 Kullanıcılar Klubü Lenovo Y50 Kullanıcılar Klubü

• Evet bende de var ben de daha farkkettim

• Kimse cevap vermicek mi bana,f4,f7,f8 ve f12 tuşları boş,bu tuşları kendimiz istediğimiz bir özellik atayabiliypr muyuz,ben bulamadım da

• Arkadaslar Sizde var mi aciklik ?

• Geri verdim pc yi bir vidasi yalama olmustu nasil olmus bende sasirdim pc yi bide ben actim ilkkez.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Geri verdim pc yi bir vidasi yalama olmustu nasil olmus bende sasirdim pc yi bide ben actim ilkkez.

Nerden almıştınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hattoriy

Mtrb arkadaşlar,bende konuyu yaklaşık 3-4 gündür takip ediyorum.Öncelikle y510p modelini almak vardı aklımda sonra y50 modelini gördüm.Ama anlaadığım kadarıyla her iki cihazda da bazı problemlerin olduğunu sizlerden öğrendim.Y510p nin en önemli sorunu ısınma probleminin hat seviyede olması ki normaldir çift ekran kartlı sonuçta,y50 için ise özellikle ekran ve oyunlarda yaşanan donma sorunlarından bahsedilmiş.Bazı arkadaşlarda ek para verip ssd almışlar ki su anda 500gb ssd ortalama 800 tl den satılıyor.3000 tl y50 üstüne 800 de ssd ye para verip dandik ekranda oyun oynamak ve donma sorunlarıyla karşılaşmak çok sinir bozucu olacağını düşünüyorum.Bunun yerine asus n veya g550 jk yı hatta bulunabiliyorsa gx60 msi almak daha mantıklı değil mi? Son olarak bir de toshiba nın Satellite P50T-BST2GX1 modeli geldi fiyatı 3400 tl işlemcisi y50 ile aynı 12 gb ram ve çift ekran kartlı (AMD Radeon™ R9 M265X 2 GB DDR 5 128 Bit) bu da iyi bir seçenek gibi duruyor ne dersiniz.Evet beyler fikirlerinizi alalım siz olsaydınız nasıl bir tercihden yana olurdunuz,tabi burda fiyat konusuda önemli bir parametre ama dediğim gibi 3000-3500 tl vereceksem sorun yaşamak istemeyeceğim bir cihaz kullanmak isterim.

Bende sizle aynı durumdayım y510p için beklerken y50'yi gördüm ve onu beklemeye başladım. Öncelikle bildiğiniz gibi kusursuz cihaz yok, hepsinin kendine özgü eksiklikleri var y50'nin sorunu ise ekran ve harddisk. Bildiğiniz gibi y50 tam bir fiyat/performans ürünü, bu donanımda, bu incelikte, üstelik ısınma sorunu olmayan bir notebook'u 2615tl ye alan arkadaşlar var ki ekran ve harddisk zayıflıklarına rağmen bu fiyat bu ürünü rakipsiz yapıyor.Benim planım bu ürünü aldıktan sonra 300tl ye 250gb ssd takıp 2600e alcağımı varsayarsak 2800tl ye kusursuz bir cihaza sahip olmak. Ekran konusunda ise yabancı forumlarda 90euro ya çok kaliteli ips ekran taktıranlar var fakat benim için bu çok elzem bişey değil belki 1-2yıl kullandıktan sonra keyfe keder takılabilir yani onada 300tl dersek 3200tl ye ips ekran, gtx860m, ssd, ince kasa bir oyun notebookuna sahip oluyosunuz. Asus n serisi ve g550jk ddr3 gtx850m kullanıyor, dolayısıyla donanım olarak y50'ye rakip olamaz ve fiyat olarakta sanırım 3600-3800 civarı bişey tam emin değilim. Asus cihazlarda kalite olarak çok iyidir fakat oda ekran kartından kısıyor tabi yüksek fiyatıda cabası. Burada karar sizin benim için ekran kartı farkı çok önemli değil, parada sıkıntı değil alıyım asusu kafam rahat etsin derseniz asus alabilirsiniz, ben iki cihazında sizi mutlu edeceğine eminim ama benim şahsi fikrim y50'den yana.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.