Şimdi Ara

Lenovo Y50 Kullanıcılar Klubü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
40
Favori
89.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizden ricam SSD disk montajını yaparken adım adım resim çekebilirmisiniz ? Kasayı açma v.b. ile başlayarak. Böylece buradaki diğer Lenovo Y50 kullanıcıları için güzel bir kaynak olur.

Diskinizi nerden ve ne kadara aldınız?

Neden samsung tercih ettiniz ?
  • memoli31200 M kullanıcısına yanıt
    Saatin yanında simgelerin orada pempe bir kutucuk var , ismi görüntü ayarları .

Bulamazsanız akşam evden SS çekip koyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haerhaer

Sizden ricam SSD disk montajını yaparken adım adım resim çekebilirmisiniz ? Kasayı açma v.b. ile başlayarak. Böylece buradaki diğer Lenovo Y50 kullanıcıları için güzel bir kaynak olur.

Diskinizi nerden ve ne kadara aldınız?

Neden samsung tercih ettiniz ?

Akakce.com a girin samsung evo 840 yazın veya yurtdışında tanıdığınız birisi Ordan getirtin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 sitesinden aldım. 3.000TL 16gb ramli Y50 modeli.

SSD baktığımda genelde hepsi 7MM belki kalın gelebilir korkusu ile 6.8mm olan Samsung aldım. Başka bir nedeni bulunmuyor. SSD de aslında Kingston Hyperx ve Sandisk ürünlerini tercih ediyorum daha kaliteliler ama 6.8 lik modeli bulamadım onlarda. Bir önceki sayfada bir arkadaşında tavsiye ettğıı görünce kafamı fazla bulandırmadan Samsung aldım.

yarın gelince Resimleri ekleyeceğim. Zaten buradan Ram ve SSD montajını da izleyebilirsiniz. Youtube SSD Upgrade
  • Vatanda satılacak mı bu ürün bir bilgisi olan var mı ?
  • Kyser Sozey kullanıcısına yanıt
    Size bir sorum olacaktı,

Okuduğum kadarı ile Samsung'un programı sayesinde bilgisayarın içinde bulunan harddisk olduğu gibi kopyalanabiliyormuş ?

SSD'yi kurarken sizde böyle mi yapacaksınız ?
  • quote:

Ayrıca sağ panelde bulunana görüntü ayarlarlarından Film'i seçin ve sesin ne kadar farklı olduğunu anlayın :)

Dün ben şans eseri bir bakiyim dedim nedir bu ayarlar diye, sadece görüntü ayarları değişmiyor ayrıca ses ayarlarınıda değiştiriyor.

Özellikle sesi fulleyerek denedim hepsini. Film modu gerçekten mükemmel. Ağzım açık kaldı desem yeridir.
  • Vatan Bilgisayar ile görüştüm ve sanırım Ekim ayından önce satışa çıkarmayacaklar bu cihazı. Aynı şekilde Mediamarkt de şu an programımızda bulunmamaktadır dedi.
  • Arkadaşlar f7,f8 ve f12 tuşları boş onları nereden ayarlayabiliriz bilgisi olan var mı

• quote:

Size bir sorum olacaktı,

Okuduğum kadarı ile Samsung'un programı sayesinde bilgisayarın içinde bulunan harddisk olduğu gibi kopyalanabiliyormuş ?

SSD'yi kurarken sizde böyle mi yapacaksınız ?

selamlar, Normal içindeki diski söküp external olarak diğer makinema bağlayacağım. Sorasında AcronisTrue image ile diskin imajını alıp SSD ye döneceğim. böylece sistem kurulumu yapmadan direk SSD yi monte ettiğim an sistem çalışır konuma gelecektir. Samsung uygulamasını kullanmadım. AcronisTrue image sistem imaj konusunda en iyisidir.
  • Y50 kullanan arkadaslar cihazin isinma durumu nasil acaba sknti yasatiyor mu ??

• quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

Y50 kullanan arkadaslar cihazin isinma durumu nasil acaba sknti yasatiyor mu ??

genelde lenovo marka laptoplarda ısınma sorunu olmuyor zaten bu urundede ısınma sorunu yok

• NeverGiveLife kullanıcısına yanıt
    Isınma yok mu bende y510p var cihaz boştayken ısınıyor daha ne diyiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: qorqener41

Isınma yok mu bende y510p var cihaz boştayken ısınıyor daha ne diyiyim

Neyi neyden cekip cevap veriyosun genelde diyoruz hepsimi diyoruz 510 kullanmadim bos yapma

• merhaba arkadaşlar ben de alalı 3 ay civarı oldu başlarda iyiydi bf de filan nvidia tavsiye ayarlarda akıcı lolde ise en yüksek ayarlarda 250 fps civarıydı.. ancak 2 gündür lol oynarken takılmalar oluyor ekran donuyor 10 sn- 20 sn sonra düzeliyor. Bu sorun başkasında oluşuyor mu veya çözümü nedir?
  • Kardeşim diğer alan arkadaşların söylediğine göre donma olayı onlarda da oluyormuş. Benim tahminime göre Hibrid Hdd den kaynaklı bir sorun.
    Bunun yerine Ssd Hdd alırsan sorun çözülür. Fakat cihaz garanti kapsamı dışında kalabilir. Servisle bir görüş derim.
  • Abi pcdepodan lenovo y50 alan varsa eğer ekran kartı gerçekten 4gb mı ve ekran çok mu kötü acaba. Pcdepo sitesinde belirtilen teknik özellikler doğru mu..
  • Kardeşim ben almadım ama alan arkadaşların söylediğine göre evet GTX860M 4 Gb. modeli. Ekranında kötü olduğu söyleniyor.
    Alacaksan iyi araştır derim ve oturduğun yere göre satış mağazalarına git ürünü bizzat gör öyle al. Aldıktan sonra hüsrana uğrama.
    Bimekste satıldığını duymuştum ordan bakabilirsin ama orada fiyatı baya uçuk. Geçen Pc depo indirime girmişti 2,650 den sattılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhDamaqeSw -- 11 Eylül 2014; 1:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhDamaqeSw

Kardeşim ben almadım ama alan arkadaşların söylediğine göre evet GTX850M 4 Gb. modeli. Ekranında kötü olduğu söyleniyor.
    Alacaksan iyi araştır derim ve oturduğun yere göre satış mağazalarına git ürünü bizzat gör öyle al. Aldıktan sonra hüsrana uğrama.
    Bimekste satıldığını duymuştum ordan bakabilirsin ama orada fiyatı baya uçuk. Geçen Pc depo indirime girmişti 2,650 den sattılar.

Gtx 850 değil 860 M ayrıca en son versiyonu olan 4Gb maxvelllerden. Ekran da *** gibi değil, soluk ve cansız olduğu için sikayetçi millet; öbür türlü 1000-1500 lira klasmanındaki laaptoplardan her türlü iyidir
  • Haklısın kardeşim GTX860M bir yanlışlık olmuş. Ben sadece alan arkadaşların söylediklerini söyledim.
    Çünkü alan bir çok arkadaş ekranın kötü olduğunda hemfikir.
    Ayrıca bu hibrid Hdd tam bir yüz karası hiç koymasalardı daha iyiydi bence. Yada 7200 Rpm. daha fena olurdu bence.
    5-10 Dk. da bir donmalar yaşayan arkadaşlar var. Üstelik bu donmaları league of legends gibi bir oyunda yaşıyorlar.
    Böyle bir ürün alıp Ssd takdırayım desem garanti kapsamına çıkıyor.
    İyi düşünmek lazım. Ben şuanda Asus G550JK ya yönelmiş durumdayım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.