Şimdi Ara

2014-2015 Teog [ ANA KONU!!!!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
8
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oo ben kazanmistim tam eğitim bursunu üniye kadar beleş okuyacaktim babamin maasi sinirdan geçmişti iyiki gecmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 27 Ağustos 2014; 14:27:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler ben de size katiliyorum ama zambak hic kullanmadim bi 1. Siniftn 2. Sinir almistik onda kullandim bide PDF si var onu kullandim aslında ben PDF bin önemli bölümlerini cikartmayi ve bilmediğim bilgiler için kullanmaya dusunuyom yoksa kitap almak daha mantikli.

Foto bnm çok iğrenç cikmişti keşke yeni cekmeseler en azından milleti foto ile güldürür 1-2 kişi elerdim

Denemeler hakkında da çok haklisin deneme insanin eksiğini belirtir ve daha konuları tam bitirmemissek de iyi olur. Çünkü bilmediğimiz şeyden 1-2 soru cikar ama soru bankasında kaç sayfa soru cikar

• Maaş sorun değil okulda annesi banka müdür yardımcısı, babası polis olan var. 2700 lira polis maaşı+3500 lira müdür yardımcısı maaşı.Ama bir şekilde 2200 lira gibi göstermişler okuyor şu anda. Bizimkide biraz fazlaydı ama hallettik. Dediğim gibi lisede ayrılırsam 42.000 lira almak için dava açacaklar. 2013 yılında öğrencileri istanbul kolejinde gezi eylemlerine katılın diye baskı yapmışlar. Hatta bir kişi daynamayıp intihar etmiş.
    Üzüldüm

Ama babamdan bodro istediler NYSE olan olmuş bN mutlu ve senin için üzgünüm ama bir vakif yapmaz boyle ya ne diye yapıyorlar hem vakif hem de zarar kurumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 27 Ağustos 2014; 14:36:04 >
  • Zaten kazanmazlar hem haklı sebeplerimiz var. Hem de 6222. kanuna, eğitim özgürlüğü hakkına ve derken-vakıf kanununa aykırı para istemeleri. Bizimle yaptıkları sözleşmede geçersiz borçlar hukukuna aykırı maddeleri var çünkü :D
  • :-) iyi yani sıkıştiginda adamlara iki laf solersin yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 27 Ağustos 2014; 14:43:36 >
  • Zaten buradaki yerel gazetelerin sahiplerinin çoğu babamın çocukluk arkadaşı. Ayrıca abbas güçlü gibi gazeteciler bu haberi yapmak için bana para bile verir :D Zaten ted bakan çocuğuna burs verdiği için ve istanbul kolejinde bir kızın intihar etmesi nedeniyle bol bol gazetelerde yer aldı. Böyle bir riske girmezler. Tehdit ederim gerekirse. Bence sen izmir fen yerine istanbul fen düşün. Puanıda daha düşük hem istanbuldaymışsın. Bende avukatlık istemiyorum artık hayal ettiğim gibi değilmiş fen lisesi istiyorum
  • Hangi fen lisesini istiyosun

• İstanbul atatürk fen e puanim yetiyo ama simav zor olursa yani puanlar düşerse ifl için sansimi zorluyoacagim
    Sen neden avukatliktan fene istedin

• Aza ben umutsuzdur ifl için arrtik umutluyum çünkü ifl bin bu sene puani 494.4274 e yükselmiş pek fazla yukselmemis çünkü ankara fen normalde ifl sen daha düşük puanli ama bu sene 495.4233
    İel ise baya yükselmiş 496.1760
    Kabataş erkek İngilizce 495.7639
    Kabataş erkek almanca 494.1072
    Gel ise 497 kusur NYSE buraya kadar bilgi olsun DIE soledim
    Eğer teog sinavi bu seneden daha kolay olmazsa ( ki olursa kafayi yerim 2+4 sorarlar artik) ifl ye girebilmek için gereken ortlamamin 99.2 ustu olamasi lazim
    NYSE umutluyum artik hocalara yalvaricam onlarda isterler çünkü devlet okulu iyi bir lise kazandırmak istemez mi ozellerle yarisir:-)

• Arkadaşlar bir de bu konu için herkes bugün ne yaptığını yazsın kaç soru çözdüğünü falan ben söyleyeyim mesela bugün
    Türkeçede cümlede anlam ve paragraf çözdüm 25 soru
    Fende 41 soru ilk üniteden (mayoz mitoz kalıtım dna)
    İnkılap da 25 soru yurdumuzun işgali. Ya istiklal ya ölüm ünitesi çalıştım ondan da 20 soru çözdüm
    Dışarı çıkıcam gelince sonra matematik çalışacağım karışık test çözerim herhalde bugün böyle geçti. Siz ne yaptınız?
  • Ben bu haftayı ödevlere ayırdım. İngilizce ödevinin çoğu teog kelimeleriyle ilgili olduğu için ingilizce çalışmış gibi oluyorum :D
  • sen hiç dine çalıştın mı?
  • Ankara fen. Çünkü oraya ailem gelir. Ben yatılı olamam çünkü yediğim yemek sayısı beşi geçmez o da et tavuk balık fasulye nohut. Makarna patates kızartması bile yemem. Ayrıca annemin odamı toplaması gibi şeylerde var. Sonra bunun çamaşırı var ütüsü var... Birde çok uyumlu bir insan değilim. Yatılılık bana göre değil ankara istememin 1. nedeni bu. 2.nedeni ise üni yerleştirme başarısı. 25 civarı hacettepe tıp aynı oranda ankara ve gazi tıp. Diğer şehirlerdeki tıplar ve boğaziçide var birkaç tane. Diğerleride odtü ve bilkent tam burslu mühendislik...
  • Başarılar gençler bende bu sene liseye geçiyorum İzmir Atatürk Lisesi'ni kazandım 483 puanla.Size tek tavsiyem din dersini SAKIN ihmal etmeyin,ben çok pişmanım. İki teog'da toplam 8 yanlışım var.
    İlk TEOG:
    1 Türkçe
    4 Din yanlışı
    diğerleri hepsi full.

İkinci Teog:
    1 Fen
    1 Din
    1 İnkilap.
    Toplam 8 yanlışımdan 5 tanesi din maalesef.Bunları yapmasaydım puanım 490'ın üstünde olucaktı.
    Ya hayır çalışmadım daha doğrusu çalışamadım kitabım düştü ve alamıyoruz okul başlayınca Bi daha alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben okuldan 16.30 da geliyorum. 17.15 arasını bilgisayar ve tv için ayrıdım. Sizin içinde saatler uygunsa bu 45 dk içinde o gün öğrendiğimiz konularla ilgili birşeyler paylaşalım forumda...
  • " kitabım düştü ve alamıyoruz" kısmını anlamadım
  • Mister Spanky kullanıcısına yanıt
    Din yakmış seni :))) Evet basit derse önem vermezsin ama kazığı da oradan yersin :))))

Kitabım yatakla onun tahtası arasına düştü arası çok dar alamadık :( Bir daha 10 Tl vericem

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.