Şimdi Ara

İnsigniam cok yakiyor ama gururluyum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
4
Favori
6.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noxioushelminth

Hangi arabası yağ yakıyor merak ettim vw ile karıştırdın bunu sanırım

Astra,Vectra,Corsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yakan full dolu aracım olacaağına senin gibi kendimi mutlu etmeye çalışacağıma yakmayan boş aracım olsun daha ii
  • daxtor55 D kullanıcısına yanıt
    Ben saymaya başlarsam anladın sen onu.
    Yeni araçlarında böyle bir sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiya herkesin zevki farklı mesela ben trafikte insignialarin içinden geçmezdim artık arkadaşın bu özgüveninden sonra tampon tampona gideriz ledlerimi yersiniz :) ne özgüveni varmış bu insigniacıların
  • Benim bile Insignia alasım geldi valla
  • Arkadaş baya bi kompleksliymis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxioushelminth

Ben saymaya başlarsam anladın sen onu.
    Yeni araçlarında böyle bir sorun yok.

Yeni araçlarında da adam gibi dizel otomatık yok ve başka sorunları var.İnsignia güzel araç ama yakıt vb. yönden Passat,Mondeo gibi araçlara yaklaşamaz.

• Bu kadar kompleksi asagilik duygusunu cok uzun zamandir gormemistim

• Amanın, adam tek mesajda ülkenin bütün tabularına laf atmış.

İkinci eli olmayan araba almış, "çok yakarsa yaksın aradaki farka ve keyfine sayarım" demiş.

Hocam senin neyine böyle araba? Sıfırı 60 ikinci eli 70 olan bir VAG grubu otomobil yapıştırıp sonra da ekonomi yapacaktın

Hem satarken de kâr ederdin, keyif de neymiş? Dünyaya 20 kere geliyoruz sonuçta. Keyif keyif nereye kadar.

O paraya ikinci eli iyi 1.6 TDİ Jetta almadığın için kınadım seni.

• 1.4 160-170 hp Tsi'lerin alayı sizin dev aynasındaki İnsignia'nizı ham yapar biliyorsunuz değil mi bunu...Nasıl bi kibir varsa artık hayret yahu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Benim bile Insignia alasım geldi valla

Ilk mesaji okuduktan sonra Insignia ilanlarına bakmadım değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracının da hem aktarma sorunu var hem de çok yakıyor.

Ancak donanım konusunda haklısın.

Herkesin ihtiyacı farklı tabii ki.

Kimisi için boş olsun az yaksın kimisi için de çok yaksın ama donanimli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Yersiz elestiri gizli hayranliktir derler.Ww a bu kadar yüklenmenizdeki sebep bu sanirim.

+1
  • daxtor55 D kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki kasasında hem dizel gelicek hemde otomatik o zaman siz onada bir kusur bulursunuz tabi.
    Bu ülkede zaten Passat ve Mondeo kadar abartılan başka D segment bakın premium D demiyorum normal D segment araç yok.Ama satışlara bakın Mondeo o kadar dizel vs sunmasına ragmen araba satamıyorlar.
    Yeni kasayıda getireniyorlar bu nasıl iş ben anlamadım birinin uyarması lazım şirketi unuttular herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok matah bi arabaydı da niye öyle ahım şahım bir başarı yakalayamadı :)

Aktarma rezil zaten 180 hp ile 0-100 ü 8.9 saniyede almak nedir 316i 136 hp nerdeyse aynı performansa sahip,yazık :)

Insignianın yakıtına diyecek yok zaten biraz performanslı kullanınca çok yakmıyor depoya delik açıp yere döküyor :)

100 bine sıfır Insignia al seneye 50 bine sat,100 bine BMW 3,Passat al seneye 110 bine sat :)

Opel servisleri Volkswagenden bile çok giydiriyor.

Ama tasarımı gerçekten çok hoş :)

Keşke kuyruk acınız olduğunu bu kadar belli etmeseydiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

1.4 160-170 hp Tsi'lerin alayı sizin dev aynasındaki İnsignia'nizı ham yapar biliyorsunuz değil mi bunu...Nasıl bi kibir varsa artık hayret yahu..

kac bin bu araclar 140-150 mi? ben burda 48 bin tl ye aldigim bi aractan bahsediyorum. ha tabi yine ulkemizde şişirilmis vw lerden almam. şu siralar 1.8 tfsi 160lık 8ileri dsg a4 dusunuyorum 2010. bu aracinda piyasasi 75 felan temiz kmsizi. 75 e boş passati yine tokatlar herturlu. vag zaten en ust kalitesini audide uygular her zaman. vw ye eski cikma teknolojilerini uygular. lamborghiniyi gidin inceleyin mesela gallordoyu. audi ile benzerlik gosterdigini gorceksiniz iç mekanda bile. benim opelim fiyatina gore mukemmel kalitede bi arac. fakat bi bmw mercedes bi premium degil ama rakiplerinin canini okuyacak cinsten.

• Gelmis yine VW Fanboycuklari

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Yağ yakan Opelinizle size mutluluklar.

Edit İmla

Ne yağ yakması

• Opel eksik motor-şanzıman kombinasyonları ile aktarma sıkıntısı ile gündeme geldi.

Birde test ettiğim her opelde olan iç mekan sesleri, benim gibi ses takıntılı birini opelden uzaklaştırdı.

Yalnız vw ye bu kadar laf atmanız doğru değil. Her ne kadar olsa da sevilen ve tutulan bir marka insanların tercihine karışamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Çok matah bi arabaydı da niye öyle ahım şahım bir başarı yakalayamadı :)

Aktarma rezil zaten 180 hp ile 0-100 ü 8.9 saniyede almak nedir 316i 136 hp nerdeyse aynı performansa sahip,yazık :)

Insignianın yakıtına diyecek yok zaten biraz performanslı kullanınca çok yakmıyor depoya delik açıp yere döküyor :)

100 bine sıfır Insignia al seneye 50 bine sat,100 bine BMW 3,Passat al seneye 110 bine sat :)

Opel servisleri Volkswagenden bile çok giydiriyor.

Ama tasarımı gerçekten çok hoş :)

Keşke kuyruk acınız olduğunu bu kadar belli etmeseydiniz :)

ben araci 100 bine almadim. 100 bin opele bagliyan dusunsun. 100 binim olsa gider alirim bi e class süzülur giderim. 100 bine opel yada vw alcak degilim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.