Şimdi Ara

LENOVO Y50 ALMAK İSTEYENLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mfatih1907

quote:

Orijinalden alıntı: memoli3120

quote:

Orijinalden alıntı: maliakin95

hocam 2700 civarında olursa ve 9 taksit yapma imkanları olursa bende alabilirim takip!

Inşallah yaparlar

aynen 2700 ve 9 taksit tadından yenmez

Yapacaklarını sanmıyorum ama olmasını cok isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl alacagiz ben istanbulda degilim mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypervenom

Nasıl alacagiz ben istanbulda degilim mesela

Aga netten alışveriş yaparız siteden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hypervenom

Nasıl alacagiz ben istanbulda degilim mesela

Aga netten alışveriş yaparız siteden

Bize özel fiyat olacaksa sitede alırım tabii

• Sen ayarla 4-5 kişi alacak rahat çıkar arasıra ilk sayfaya edit yaparsın herhangi bir gelişme varsa yazarsın ona göre takip edelim alalım şunu ucuza geçen gün 2900 liraydı şimdi keşke o fiyat olsa diyorum herkes 3150 ye satıyor ayarlabilirsin süper olur hadi 2700 ü geçtim 2750 olsun yine kafi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiegro

Sen ayarla 4-5 kişi alacak rahat çıkar arasıra ilk sayfaya edit yaparsın herhangi bir gelişme varsa yazarsın ona göre takip edelim alalım şunu ucuza geçen gün 2900 liraydı şimdi keşke o fiyat olsa diyorum herkes 3150 ye satıyor ayarlabilirsin süper olur hadi 2700 ü geçtim 2750 olsun yine kafi

Kardesim valla bende senin gibi düşünüyorum

• memoli3120 M kullanıcısına yanıt
    Telefonunu atmışssın şuan müsait değilim yarın konuşuruz gelişmeleri bu işi halletmemiz lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiegro

Telefonunu atmışssın şuan müsait değilim yarın konuşuruz gelişmeleri bu işi halletmemiz lazım

Tamam kardesim

• Bende varım. Bi firmayla kalmayın novayı falan arayın bence sadecenotebook bize bu teklifi verdi 5 kişiyiz falan de konuş satan bütün firmalarla bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Bende varım. Bi firmayla kalmayın novayı falan arayın bence sadecenotebook bize bu teklifi verdi 5 kişiyiz falan de konuş satan bütün firmalarla bence

Kardesim ben novayi aradım olmaz diye yanıtı alınca ısrarcı olmadım salladım o siteyi

• quote:

quote:

Bende varım. Bi firmayla kalmayın novayı falan arayın bence sadecenotebook bize bu teklifi verdi 5 kişiyiz falan de konuş satan bütün firmalarla bence

Kardesim ben novayi aradım olmaz diye yanıtı alınca ısrarcı olmadım salladım o siteyi

Ben bizzat gittim Anlarada çok kuralcılar bi çanta vermekten yoksun herifler. 3017 verebilceğimiz en ucuz fiyat olduğu için veremeyiz diyo millet 2700'e satıyo. Şalırdım resmen bu kadar tok esnaflığa

• quote:

quote:

quote:

Ben bizzat gittim Anlarada çok kuralcılar bi çanta vermekten yoksun herifler. 3017 verebilceğimiz en ucuz fiyat olduğu için veremeyiz diyo millet 2700'e satıyo. Şalırdım resmen bu kadar tok esnaflığa

Yapacak birsey yok baska yerlere bakacağız

• 5 ya da 10 arasında bir adet alacaksınız ne uğraşıyorunuz aracılarla. Bir şirkete alıyor gibi Vs. Biz 10 tane alacağız, ne bileyim 7 tane alacağım diyerek direkt Distribütörleri arayın. Çok çok daha ucuza alırsınız benden öneri.

Ben de dahil olmak isterdim ama benim almama daha ver ve henüz incelemeden almak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

5 ya da 10 arasında bir adet alacaksınız ne uğraşıyorunuz aracılarla. Bir şirkete alıyor gibi Vs. Biz 10 tane alacağız, ne bileyim 7 tane alacağım diyerek direkt Distribütörleri arayın. Çok çok daha ucuza alırsınız benden öneri.

Ben de dahil olmak isterdim ama benim almama daha ver ve henüz incelemeden almak istemiyorum.

Sence verirler mi

• Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Ben tek başıma almıştım bir lenovo modelini ama unuttum çünkü sonra sattım.

Üslubu güzel ve iletişimi iyi olan bir arkadaş distribütörü arayacak ve o işi halledecek ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Ben tek başıma almıştım bir lenovo modelini ama unuttum çünkü sonra sattım.

Üslubu güzel ve iletişimi iyi olan bir arkadaş distribütörü arayacak ve o işi halledecek ;)

Anlıyorum kardesim ama sorun çıkartmasınlar sonra yok olmaz vergi levhası falan ugrastirmasinlar

• quote:

quote:

quote:

Ne zaman gittiniz hocam.Bi de şubeden alabiliyor muyuz direk çünkü internetten alma şansım yok

• Y50 alacak arkadaslar benimle irtibata geçebilir mı 05546525452

• Bende alacağım ama İstanbul'da olmadığım için mecburen internetten alacağım. 3000 tl nin altında bir fiyata 9 taksitli olarak bulsam şimdi bile alabilirim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death the Kid -- 24 Ağustos 2014; 18:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death the Kid

Bende alacağım ama İstanbul'da olmadığım için mecburen internetten alacağım. 3000 tl nin altında bir fiyata 9 taksitli olarak bulsam şimdi bile alabilirim yani.

Kardeşim bizde netten alacağız fiyat 2700/2800 arası olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.