Şimdi Ara

Bu adamla eve çıkılır mı ? (Mesaj SS'leri var) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adama bak lasakın çıkma bununla eve durumun el veriyorsa tek çık sıkıntında olmaz sıkılınca arkadaşların gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin boyle insanlarla eve cikma ben soyleyeyim sana sonra anlarsin

• tek cık bnm gıbı
  • Captain.America kullanıcısına yanıt
    Harbi diyorum rezillik kardeşim, çıkılmaz. Bir 20 gün sonra editle ama çıkma yani başa bela ve artist bir tip. Belli konuşmalardan daly***k diyoruz bunlara.

• daha çıkmadan sorun çıkarmaya başlamış.uğraştığına değmez cidden
  • Herifr bak la :D bunlar is hayatinda ne yabcak acaba

• Çıkarsan pişman olursun bu döneğin teki başına iş alır. Sen en iyi sandalda falan kal temiz hava oh mis
  • Cidden bi cacık olmaz

• O otogarda kaldığında siz nerdeydiniZ? Gerisini okumadan sorayım dedim
    Edit: şimdi gerisini okudum.. kardeşim sorman hata.. bu adamla değil aynı eve çıkmak aynı havayı bile soluman hata. Muhabbetini dahi kes bununla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bazzzingaaa -- 23 Ağustos 2014; 4:13:45 >
  • Sakin cikma pişman olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman diyim bilader hiç olmadı Bi apart falan bulursun kat kat iyi bundan , okul hayatın zehir olur , bulaşk , yemek hepsini sana kakalar gibi duruyor yine de sen bilirsin

• Bununla aynı eve çıkarsan kendine saygın ve özgüvenin yok demektir.
    Başkasını bulabilir miyim, acaba eve çıkmazsam hata mı yapmış olurum.
    Onunla eve çıkmak istemediğimi ona nasıl söyşerim sorularını kendine soruyorsun.
    Bu sorular üzerinde düşünmene gerek yok, senin gibi çok insan var, ünide ilk yılın mı bilmiyorum ama birilerini bulursun emin ol.
    2ncisi karşındaki herif insanları manipule eden bir yapıya sahip, gizli psikopat gibi bir şey çıkarsa ne yapacaksın? (Annesiyle arası nasıl bunun çok kavga ediyor mu)
    Bu adam gibileri toplumda çok var, vicdan azabı çektiğine deymez, hatta o kadar sert konuş ki sene sonra karşılaştığınızda bile selam vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

Bununla aynı eve çıkarsan kendine saygın ve özgüvenin yok demektir.
    Başkasını bulabilir miyim, acaba eve çıkmazsam hata mı yapmış olurum.
    Onunla eve çıkmak istemediğimi ona nasıl söyşerim sorularını kendine soruyorsun.
    Bu sorular üzerinde düşünmene gerek yok, senin gibi çok insan var, ünide ilk yılın mı bilmiyorum ama birilerini bulursun emin ol.
    2ncisi karşındaki herif insanları manipule eden bir yapıya sahip, gizli psikopat gibi bir şey çıkarsa ne yapacaksın? (Annesiyle arası nasıl bunun çok kavga ediyor mu)
    Bu adam gibileri toplumda çok var, vicdan azabı çektiğine deymez, hatta o kadar sert konuş ki sene sonra karşılaştığınızda bile selam vermesin.

hocam 3.sınıfım. yani 3. yılım olacak bu yıl. bundan başka da eve çıkacak başka adam yok herkes ayarladı çevrmde ev işlerini birbirleriyle çıktı herkes , baştan buna söz vermesem mayıs haziranda herkes eve çıkalım diyordu bana şimdi kime sorsam biz ayarladık kanka kusura bakma diyor. bu saatten sonra tekrar yurda dönüş de yapamam hiç sevemiyorum yurt ortamını. çok çaresizim.ArkadaÅŸlar aslında eve çıkmak için bu heirftn baÅŸka tek ÅŸansım var çok iyi bi arkadaşım var sınıftan ama bonzai kullanıyor bir iki tane de torbacı eleman var onlar cok geliyodu o arkadasların evine gecen sene o muhabbetten evleri ayırdılar zaten. konuÅŸsa

• Sadece mesajlari okudum adama karsi asiri dolmussun eve cikmadan. Bir kere kil oldun sonra ne yapsa batiyor 2 aya kalmaz evde kesin patlarsin kavga edersiniz sakin cikma derim

• Sakın sakın aman diyeyim. Sakın eve çıkma bunla. Bak yine diyorum sakın üstüne basa basa HAYIR. Çıkma zehir eder sana evi de okulu da. Biz de geldik geçtik çekilecek çile değil. Ben başımdan direkt savabildim allahtan da rahat rahat okudum. Ama arkadaşlarım çok çekti böyle tiplerden. Bu bulaşığı da temizliği de ıvır zıvır alışverişi de sana kasmaya çalışır, terslersen trip atar evdeki huzuru şey eder atar. Bırak senden uzak olsun. Hele ki " annemi ne kadar az yalnız bıraksam kârdır " dedikten sonra laf ettiyse ondan adam filan da olmaz.
  • İçmiş lan bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Sadece mesajlari okudum adama karsi asiri dolmussun eve cikmadan. Bir kere kil oldun sonra ne yapsa batiyor 2 aya kalmaz evde kesin patlarsin kavga edersiniz sakin cikma derim

nerden anladin dostum daha ev cikmadan doldugumu. cidden dedigin gibi vallahi. eski ev arkadaslarimla bi para mevzusu vardi aramizda ben evden ciktigim halde yazin internet parasi gondermemi istiyolardi , bu da hep sakin verme sakin verme para mara diyodu , sonra yaz tatili oldu para istediler benden , ben de buna dedim para istiyolar falan muhabet olsun diye , bu direkt dedi ver paralarini kurtul bosver ne kadar istiyolarsa gonder falan. o kaypakliginden beri kil oldum doldum zaten.

bi de benim arkadaslarimin eve kac kere gelecegiyle ilgili sinir koymasina ragmen , evi kendi arkadaslarinin oturdugu siteden tut demesi son nokta olmustu benim kafamda zaten.

• Bu sene bir sürü yeni kayıt olacak öğrenci var. Üninin facede grubu falan vardır. Oraya ilan ver bence.

• Captain.America kullanıcısına yanıt
    Hangi okuldasin hocam beraber cikalim istersen bende tek kaliyorumda yalnizlik yordu

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Hangi okuldasin hocam beraber cikalim istersen bende tek kaliyorumda yalnizlik yordu

Galiba kocaeli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.