Şimdi Ara

Yeni bir support düşüncesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen. Nocturne Ultisi gibi olsaymış daha mantıklı olurmuş :)

@Tethark

Q skill'i damage vursa zaten çok fena olur. Ultisi evelyn ultisi gibi kısa range'li olursa da pek bir sorun yaratmaz. Ayrıca büyü özellikli bir yeten olduğu için, Morgana'nun e skill'i adc'yi körlük etkisinden de kurtarabilir. Böyle birşeyler olabilir yani :)
  • domalayım benide
  • Dost bir şampiyon hasar almaya başladığında pasif bekleme süresinde değilken, belirli bir range içinde senin yanındaysa pasif devreye girer. Yada daha farklı bir şey olabilir.

@Necrotic Nerf atarız reyiz sorun değil :)
  • beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çok op olmuş dedim 2 skill görünmeyen 2 ulti şu an kullanılan yani gnarmış yasuoymuş bunlar Fasa fiso hocam bi zhair ilk penta atan sup olabilir
    Bide şey ap denmi güç alıcak ad denmi yoksa aatrox gibi ap ad gibimi e skili %60 şar ad ve ap gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Aynen. Nocturne Ultisi gibi olsaymış daha mantıklı olurmuş :)

@Tethark

Q skill'i damage vursa zaten çok fena olur. Ultisi evelyn ultisi gibi kısa range'li olursa da pek bir sorun yaratmaz. Ayrıca büyü özellikli bir yeten olduğu için, Morgana'nun e skill'i adc'yi körlük etkisinden de kurtarabilir. Böyle birşeyler olabilir yani :)

Hocam oyunda 3'ten az damage kaynağı ile tutunabilen tek hero Zilean onunda ekstra işlevsel bir ultisi var ve q'su çok yüksek base damage'e sahip. Onun dışında supportlara baktığında Morgana 3, Leona 5, Thresh 3, Braum 3, Annie 3, Zyra 5, Nami 4, Lulu 3 vs. vs.

Bu hero kağıt üstünde güzel olsa bir işlevsellik yönünden çok zayıf ki bir supportun en önemli özelliği budur genel olarak, bu hero ne engage yapabilir, ne disengage yapabilir, ne lanede harass yapabilir, yaptığın heronun şu hali kimi oyunun kimi yerinde çok op, kimi oyunun kimi yerinde çöp bir hero, dengesi bulunması çok zor şahsen şu haliyle oyunda istemezdim ben

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tethark -- 22 Ağustos 2014; 23:44:54 >

• quote:

Dost bir şampiyon hasar almaya başladığında pasif bekleme süresinde değilken, belirli bir range içinde senin yanındaysa pasif devreye girer. Yada daha farklı bir şey olabilir.

@Necrotic Nerf atarız reyiz sorun değil :)

Hocam o zaman yasuo gibi pasifi harcattırıp öyle fighta gireriz pasif çöp olur w ile pasifi yerdeğiştirsen iyi olur

• Necrotic N kullanıcısına yanıt
    AP'den güç alıcak ama fazla bir güç değil zaten. Birde Leona ve Braum ile kıyaslarsak, ikisininde CC'si aşırı fazla ve çok op gibi duruyorlar ama o kadar da op değiller. bunun da sadece iki skill'i damage vuracağı için lane'de fazla sıkıntı olmayacak. 6. level'e kadar zaten sadece E skill'inle dürtebilirsin. Öte yandan tank kassan ve yanındaki adamın hasarını 5 saniye emsen pek fazla sorun olmaz. Çünkü aşırı bir CC'si yok. Kolay bir refleks'le stun'dan kaçabilinir. Yani birazcık değişiklikle çok dengeli olabilir :)
  • Tethark kullanıcısına yanıt
    Haras şart diyorsun yani :) ?
  • Hocam o Pasifin bekleme süresi 225 saniye olmalı
    Bide karanlık görüş biraz telifli olmamışmı aatrox skili karanlık uçuş bence hikayede kötü olsun daha çok yakışır adama

• quote:

E Skill'i direk stunlamıyor. 2 saniye süren bir yetenek var. İlk saniyede içinde duranları slowluyor daha sonra tekrar içinde kalırsa ikinci saniye stun yiyor. Kaçması kolay bir yetenek değil mi sence de ?

Viktor'un W'su gibi di mi? Hero op olmuş ama late de. Early de op olduğu söylenemez cd leri ile. Olması gereken de o ancak late game de aşırı op olur olmaz yani.

ZHAIR OP OMG NERF PLSS.

Kutlarım seni harika düşünülmüş ama LoL'ün mantığına aykırı op liği nedeniyle. Tebrikler devamını beklerim

• Yapmazlar hocam emek harcamışsın ama çok op yanında draven, tris al gg easy yani

• Eyvallah dostum sağolasın. Viktor'un w'lusu gibi aynen. Anlaşılır bir örnek olmuş viktor.

@Necrotic
    Aynen. Değişiklikler felan yapılarak güzel bir support olabilir.
  • quote:

Haras şart diyorsun yani :) ?

Yani harass olmasa bile engage skilli olmalı, tabi e'sinin range'ini tam bilmiyorum ama yeterli olmaz gibi geliyor bana. Örneğin Alistar'da (ki aklıma gelmedi oyunda 3'ten az damage ile durabilen herolardan biri) wq kombosu ile harass yapamaz, ama fight başlatır rahatlıkla, bu hero lanede muhtemelen duracak sadece karşı taraf bir şeyler yapana kadar, üstelik karşı taraf bir şeyler yaptığında da yapacağı şey disengage değil yine saldırmak olacak. Ultisi dediğim gibi laning için aşırı op olur karşıda Morgana yoksa ama qssler mikaeller girdikten sonra işin içine kelimenin tam anlamıyla çöp olur. Pasifininse w'ya taşınması gerçekten şart, teamfightlarda çünkü ilk damage'i yiyen adc olmaz kolay kolay, adc üstünde kullanamazsın bile, üstüne birde ilk burstu komple üstüne alan tankın damage'i sana geçer tank değilken sen ölürsün

Yani başlangıç aşaması için fena fikirler yok ama heroların yapılışıda böyle zaten çok uzun sürüyor, önce bir temel hali oluyor, sonra değiştire değiştire bambaşka bir hero çıkıyor ortaya, başlangıç noktan güzel bence ama belli değişiklikler lazım

• Tethark kullanıcısına yanıt
    Çok güzel eleştiriyorsun eyvallah :) Bakalım Riot'a gönderdik ne derler bilemiyorum artık. Güzel bir görüntü de bulsaydık iyiydi ama aklıma bir şey gelmedi :)
  • w skilli-anırmak
  • Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bi girişim lazımdı umarım getirirler fakat bi braum-thresh-morgana-Leona muhteşem dörtlü bunları yasakladık bi jax bi yasuo bitti yasaklamalar kısacası öylebi sup olmalıkı çok güçlü değil ama doğru ellerde harikalar yaratmalı bu skillerle 8 yaşındaki velet plat keser ego tatmini yapar
    Dediğim gibi hocam takip ve aklıma gelen öneri sorun herşeyi yazıcam inşallah başarılı olursunuz...

• Necrotic N kullanıcısına yanıt
    Desteğin için sağolasın. Başarılı olursa herkesin başarısı olur :)
  • Riot'a göndermenin pek bir işe yarayacağını zannetmiyorum, uğraşıp heroyu ratiolar, damage oranları olarak olmasa bile skill set anlamında düzgün bir hale getirdiğinde, sunumunu düzgün bir şekilde fotoğraflarla falan süsleyerek foruma konu açarsın, oradan çok destekçi çıkarsa sana belki riotcuların gözüne çarpar başlığın yapılma ihtimali olur, öteki türlü ticketla falan çok çok zor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.