Şimdi Ara

Türkiye'in En Belalı Mahallesi Neresi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
17.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olm siz ciddi misiniz? Konuyu açan arkadaş yaşın kaç? Biri gelip senin zorla paranı alacak, sende hiç bir şey yokmuş gibi gideceksin öyle mi? Polisi aramayacaksın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Tarlabaşı

Polis bile giremiyor

Ya saçmalamayın, polis giremiyormuş. Sizi iyi kandırıyorlar. Devlet bir kaç serseriyle başa çıkamasaydı, evden dışarı çıkamazdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

DİYARBAKIR HANÇEPEK

7-8 YAŞLARINDA ÇOCUKLAR SİZE BELA OLUR HATTA 5 LİRA İSTERLER VERMEZSENİZ BACAĞINIZDA ANİ Bİ SIZI DUYABİLİRSİN KÜÇÜK BIÇAKLARLA BACAĞINIZA SOKUP KAÇIYOLAR YAKALASANIZDA BİŞİ YAPAMAZSANIZ ABİLER HER ZAMAN OLUR O YÜZZDEN 5 LİRAYI VERİN YOKSA ACIMIYOLAR

Polis ne diye var? Gerçekten insanlar çok salak. Sen 5 lira vermeye devam et oldu mu?
  • Gazi mahallesi, cephe
  • HellAxion kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Nuke

Istanbul/Yedikule 1 tane otobüs var Yedikule taksim onuda geçen hafta patlattilar siz düşünün uyuşturucu fuhuş dolu ayrıca her mahalle başında biri bekliyor haraç kesmek için.

Çok güzel. Zeka küpü arkadaşım madem bu kadar suç olduğunu biliyorsun, neden polisi arayıp ihbar etmiyorsun? Bizim halkımız gerçekten salak. Sonra sokaklar hiç güvenli değil derler.
  • Çinçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeka küpü arkadaşım: hayatında öyle yerlerde bulunmadın galiba? Polisi arasan ne değişecek adam seni bıçaklayıp vurup kaçacak, polis bursa uludağda uyuşturucu içen gençlere hiçbişey demeden gördü gitti, alıştılar böyle şeylere, eğer ankarada emniyette tanıdığın yoksa üstüne düşmezler işin emin ol
  • ist > esenyurt ve bayramtepe :D
  • Kahramanmaraş doğukent kesinlikle her yerde bali çekiyolar gözümle gördüm la

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Adana da herhangi bir yer

• Ya arkadaşım bir zahmet gidip Türk Ceza Kanunu'na göz at. Biri bıçak çekip zorla paranı alırsa, 20 yıla kadar hapis cezası alabilir. Biraz aklını kullanacaksın. Seni rahatsız eden kişi uzaklaştıktan sonra polisi arayıp şikayetçi olacaksın. Senin yaşın kaç? Yok işin üstüne düşmezlermiş. Polislerin görevi bu. Sen hayatında hiç polisi arayıp şikayetçi oldun mu? Benim yaşadığım yerde asla böyle olaylar olmaz. Çünkü insanlar bilinçli. Biraz da eğitimle alakalı. Biri laf atsa dahi polisi ararlar ve polis görevini yapar.
  • Polis giremiyor diye bir şey yoktur.Polis göz yumuyor vardır.
  • Edirne kemikciler vardi eskiden simdi medenilesti...
    Polis ve jandarmanin birlik olup giremedigi anlatilir halk arasinda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Tarlabaşı

Polis bile giremiyor

Ya şu lafa bitiyorum "Polis bile giremiyor"

Neyi giremiyor lan ? Yolla bakalim özel harekat timlerini bak noluyor 5dk lik isi var

Tsk neden özel harekat timlerini yollasın ki? Bu askerler mahalle kabadayılarını halletmekten daha önemli işlere yollanır.(Değerlidirler) Örn. Uyuşturucu deposu. Burdan mossad ajanlarına kadar uzatırdımda gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kısmen26

quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Tarlabaşı

Polis bile giremiyor

Ya şu lafa bitiyorum "Polis bile giremiyor"

Neyi giremiyor lan ? Yolla bakalim özel harekat timlerini bak noluyor 5dk lik isi var

Tsk neden özel harekat timlerini yollasın ki? Bu askerler mahalle kabadayılarını halletmekten daha önemli işlere yollanır.(Değerlidirler) Örn. Uyuşturucu deposu. Burdan mossad ajanlarına kadar uzatırdımda gerek yok

Zekaküpü, Özel Harekat polis teşkilatına bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cokcinsadam

Edirne kemikciler vardi eskiden simdi medenilesti...

Neyi polis giremiyor lan
    Polis bi gaz atsa dağılır hepsi.
  • hacı hüsrev mahallesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omgomg -- 22 Ağustos 2014; 21:03:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak12133

quote:

Orijinalden alıntı: cokcinsadam

Edirne kemikciler vardi eskiden simdi medenilesti...

Neyi polis giremiyor lan
    Polis bi gaz atsa dağılır hepsi.

10 15 sene oncesinin olayi bu hocam simdi hepsi kuzu kesilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmir ballıkuyu der giderim bağardım orda erkekseniz gelin lan ................ söv söv 5.kattan atlayıp kovalamaya başladılar attım yumruğumu 5 kişi gitti zaten tektehlmede attım 15 kişi ordan desen 500 kişi kalmıştı daldım aralarına hepsine verdim ayarı o yüzden benim olduğum her yer tehlikeli , tehlikeli mahalle diye birşey yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.