Şimdi Ara

Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
22
Favori
43.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Zoluyorum parktayım 116X7 kg rekor adrese direk kucuk bir pikap yollayacak sanirim yurtici kargo.hb beni yarin arar direk burdan yolayal diye kargoyla ugrasmamak icin 68 tanrsi farkli adreslere 4 er adet

Kitlendi islem.yapamiyorum nazar degdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada çıldırmış
    son bomba

Fiyatı160 küsür yerine 52,99
     Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

• 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 yaptım :D güzel oldu.

• aradım hepsi buradayı. ürünü iki adet eklersek tek fiyatına 52,99 tlye 4 adet 7kg lık omo gelecek dedi. ses kaydı var en azından sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 yaptım :D güzel oldu.

Abi sizinki çok karışık olmuş keşke ayrı ayrı sipariş geçseydiniz

• Omo ve finish tablet bende patlattım

• kredi kartı yerine havale ile alsak ne olur acaba
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamıssın muhtemel resme bakarak diyorsun 8 tane gelecek diye ama.

bu üründen iki adet secersen toplam 4 adet 7kg omo 52.99 tlye gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Hocam sepete 1 tane atınca 52,99 yazdı ( 80,49; yerine )
    sepeti sildim
    sonra sepete 2 tane attım yine 52,99 yazdı ( 160, yerine )

Deneyelim isterseniz hesabınızdan

• Beyler zaten 1 tane sepete ekleyince 1 tane de kendi bedava ekliyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş benim bile kafam karıştı. 2 tane ekliyorum fiyat 53 tl ama bu sefer bedavalar gözükmüyor. 1 tane ekliyorum bedava da ekleniyor sepete. Nasıl yapıyoruz arkadaş.
  • labkamil kullanıcısına yanıt
    Simdi arkadaşlar ben sepetime bir tane ekledim.52.99 TL tuttu bana 4 tane mi omo gelecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sepete 2 tane de atsak

7 kg alana 7 kg bedava = 14 kg
    bir tane de bu hediye olsun 14 kg= 28 kg yapıyor 56 kg nereden çıktı anlamıyorum?
  •  Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

Beyler böyle olunca 14 kg gibi oluyor ya. Doğru sipariş veren biri anlatsın kafam durdu bu saatte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serji -- 22 Ağustos 2014; 22:50:06 >
  • Maalesef çözdüm olayı.

2 adette ben sipariş vermiştim 105tl ye.ama metin kısmında yanlışlık var hepsiburada bu ürünün mesaj metnini yanlış yazmış.gönderdiğim fotodaki bir üst ilanı okuyon ve resimlere bakın ne diyor.

gillet mach 3 12 li alana 180ml şampuan hediye diyor resimlere bakın 1.resimde şampuan+mach 3 + demişler 2.resimde şampuan yani resimler yine yanıltıcı ama metin doğru olduğu için 1 mach3 alırsam 1 şampuan yollayacaklar.

Fakat omo da durum farklı hem resimler yanlış hemde metin yanlış. yani hepsiburadanın hatası 7kg alana 7 kg bedava yazacaklarına 7+7kg alana 7+7kg bedava yazmışlar yani normal şartlarda 28kg göndermeleri lazım ama göndermiyecekler çünkü metin ve resmi yanlış paylaşmışlar.

yarın iptal ederiz yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 22 Ağustos 2014; 22:52:16 >

• drvimu kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı düzenle istersen kampanya açık 28 kg omo 52.99tl ye gelecek ve fiyatı mükemmel
  • Arkadaşlar fırsat köşesinde haklısınız 2'li set alana 2 li set bedava diyor ama sepete eklendiği zaman ve ilana girildiği zaman açıkca 1 alana 1 bedava yazıyor... (İlanda ve sepette 2'li set alana 2'li set bedava diye birşey yazmıyor)
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    2li set alana 2 li set bedava yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Hocam sepete 1 tane atınca 52,99 yazdı ( 80,49; yerine )
    sepeti sildim
    sonra sepete 2 tane attım yine 52,99 yazdı ( 160, yerine )

Deneyelim isterseniz hesabınızdan

evet denedim ve aldım zaten.
    olay şu
    sepete 1 tane atınca 52,99 yazdı ( 80,49; yerine ) çünkü tekli fiyatı 80.49 yerine 52.99a düşmüş.
    sepete 2 tane attım yine 52,99 yazdı ( 160, yerine ) çünkü ikinci ikili paket hediye.

ayrıca arayıp sordum . sepede 1 adet eklersen eğer 52.99 tlye toplam 4 adet 7 kg omo gelecek.
    yani 28 kg omo 52.99 tl

ilk sayfayı güncelle bence kimse yanılmasın.

• Bakın adamlar Ariel'dede aynı kampanyayı yapmışlar...

Ondada 1 alana 1 bedava fiyat 53.99 TL

Yani anlayacağınız arkadaşlar siz 52,99 TL ödeyince ancak 7+7 OMO Matik gönderirler gibi geliyor bana

http://www.hepsiburada.com/liste/ariel-megamatik-temizlik-paketi-7-kg-dag-esintisi-7-kg-parlak-renkler-camasir-deterjani-febreze-oda-kokusu-hediyeli/productDetails.aspx?productId=zypyon9729&categoryId=28002240

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.